Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandomBash

RandomBash

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1050
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 1049
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
  • Dodane (3)
  • Komentowane (34)
  • Plusowane (1012)
magdalena-gaska
magdalena-gaska
05.04.2024, 02:23:31
  • 951
magdalena-gaska

źródło: temp_file355815737951306109

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybki_papiez
szybki_papiez
05.04.2024, 06:05:26 via Wypiek
  • 87
@janeeyrie są filologie orientalne na instytutach orientalistyki. Popularnie, kolokwialnie zwane "orientalistyką".
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
05.04.2024, 06:59:36 via Wykop
  • 642
@magdalena-gaska: Prawie wszystkie "chińczyki" prowadzą Wietnamczycy xd
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
02.04.2024, 05:32:39
  • 4
#vanced #revanced #android

Siemka. Mam problem. Przestał działać mi revanced. Pobrałem sobie nową wersję z revanced .net.
Używam głównie do muzyki. Otwiera mi tylko 29sekund filmu i buforuje.

Da się z tym coś zrobić?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1.....2
1.....2
konto usunięte 02.04.2024, 05:35:01 via Android
  • 26
@Bambrx Revanced.net nie jest oficjalną stroną, pobierz manager z github.com/revanced, tam wszystkie problemy są naprawiane na bieżąco
  • Odpowiedz
zielonkanawieki
zielonkanawieki
zielonkanawieki
02.04.2024, 05:41:10 via Wykop
  • 18
@Bambrx: u mnie działa bez zarzutów. Kilka dni temu ściągnięty najnowszy manager, utworzona nowa wersja zgodnie z rekomendowanym release, do tego konieczne jest doinstalowanie nowego microG, teraz inaczej się to nazywa.
  • Odpowiedz
423frewq4f23
423frewq4f23
31.03.2024, 11:02:07
  • 662
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....9
M.....9
konto usunięte 31.03.2024, 11:10:11 via Wykop
  • 423
@423frewq4f23: Zapewne piszą to gimbusy na garnuszku starych. Wszyscy milionerzy, a przychodzi co do czego to nawet na szlugi nie mają( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I.....l
I.....l
konto usunięte 31.03.2024, 12:20:40 via Wykop
  • 210
@423frewq4f23: Większość społeczeństwa nawet 5k nie ogląda. Czym się przejmujesz? W internecie jest nadreprezentacja normików z sukcesami zawodowymi. Oni mają czas, siłę by po pracy trwającej sześć godzin, nie fizycznej tyrki. Obok nich tylko NEET ma więcej czasu dla siebie, bo to 24H.
  • Odpowiedz
PiccoloColo
PiccoloColo
24.03.2024, 15:56:05
  • 1528
Ania Gotuje to kulinarny nadczłowiek i damska sigma

#takaprawda

Edit. Lewandowski wybrał nie tą Ankę co trzeba.
PiccoloColo - Ania Gotuje to kulinarny nadczłowiek i damska sigma 

#takaprawda

Edit...

źródło: temp_file1814255085765960883

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....0
konto usunięte 24.03.2024, 16:00:26 via Wykop
  • 453
@PiccoloColo: Dla Pani Ani jestem biseksualna
  • Odpowiedz
piotras85g
piotras85g
piotras85g
24.03.2024, 17:13:53 via Android
  • 758
Zawsze myślałem, że to fikcyjna postać coś w stylu:
piotras85g - Zawsze myślałem, że to fikcyjna postać coś w stylu:

źródło: temp_file1777006922971374645

Pobierz
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
24.03.2024, 11:26:50
  • 2153
Powinni to nazywać po imieniu

Dzisiaj nie jest niedziela handlowa

Dzisiaj jest niedziela bez zakazu handlu

#zakazhandlu
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabusek
Rabusek
Autor
24.03.2024, 12:07:14 via Wykop
  • 99
@lsrrdc: fakty
  • Odpowiedz
cichy-spokojny-grzeczny
cichy-spokojny-grzeczny
24.03.2024, 12:37:08 via Wykop
  • 81
@Rabusek: Wolna niedziela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rvtzkv
rvtzkv
20.03.2024, 21:58:40
  • 114
Ah shit, here we go again... #gry #masseffect
rvtzkv - Ah shit, here we go again... #gry #masseffect

źródło: temp_file5945931916235764751

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvtzkv
rvtzkv
Autor
20.03.2024, 22:01:39 via Android
  • 24
@kocurrek32 Pierwsza (z edycji legendarnej) - przechodzę od nowa całą trylogię. Jak mam posegregować od najlepszej, to: 2, 1, 3 - z czego polecam od 1 do 3, bo historia jest świetna
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata
20.03.2024, 22:02:03 via Wykop
  • 109
jaka polecasz najbardziej?


@kocurrek32: nie ma czegoś takiego jak granie w mass effecta inaczej niż przechodzenie całej trylogii jednym ciągiem
  • Odpowiedz
Zaczytanaa
Zaczytanaa
20.03.2024, 14:47:35
  • 82
Zbliżają się święta, więc szydełkowanie króliczka to jednocześnie obowiązek i przyjemność (。◕‿‿◕。) #hobby #diy #szydelkowanie #handmade
Zaczytanaa - Zbliżają się święta, więc szydełkowanie króliczka to jednocześnie obowią...

źródło: temp_file2519696634922628997

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

izka715
izka715
20.03.2024, 15:18:46 via Android
  • 3
@Zaczytanaa cudny! Skąd takie piękne wzory bierzesz? Ostatnio nauczyłam się szydełkować i teraz jestem wkręcona na maxa :D
  • Odpowiedz
bagi1
bagi1
bagi1
01.04.2024, 08:43:57 via iOS
  • 1
@Zaczytanaa @izka715 @fredikamionkagminaburzenin @odislaw @Ludzik90 @toodrunktofuck

Żona sobie zażyczyła na urodziny jakiś zestaw do szydełkowania (chce spróbować dzierganie pluszaków). Polecicie jakieś porządne
  • Odpowiedz
Bobito
Bobito
19.03.2024, 05:31:57
  • 776
#pixelart #gif
Bobito - #pixelart #gif

źródło: d47a87c677f063d478e99738ded7fd7adb6a856d

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystiano_ps3
krystiano_ps3
19.03.2024, 05:37:01 via Wykop
  • 515
@Bobito: niech on zamknie te drzwi, prxzecież zimno wpuszcza, ja p------e
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
19.03.2024, 05:54:41 via Android
  • 656
@krystiano_ps3 może się spierdział i wietrzy
  • Odpowiedz
mishka49
mishka49
16.03.2024, 04:41:41
  • 608
mishka49

źródło: temp_file3115329784435164098

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stachuprzytelefonie
stachuprzytelefonie
stachuprzytelefonie
16.03.2024, 05:03:57 via Android
  • 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tsenre-kepokyw
tsenre-kepokyw
tsenre-kepokyw
16.03.2024, 05:34:18 via Android
  • 129
@stachuprzytelefonie
https://youtu.be/DgUGhF2ik0M?si=OUgmiHcEZIMztUt8 gdzieś pod koniec
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte 12.03.2024, 13:16:43
  • 1655
Poszło Lotto za 20 zł. Jak wygram 3 wylosowanym osobom kupię iPhone 15 pro max a 3 innym wybranym z plusów dam po 5k #rozdajo
I.....a - Poszło Lotto za 20 zł. Jak wygram 3 wylosowanym osobom kupię iPhone 15 pro ...

źródło: temp_file8481469814462668795

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miecz12
Miecz12
12.03.2024, 13:19:12 via Android
  • 217
@Itslilianka nie dasz bo nie wygrasz, pozdro
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte
Autor
12.03.2024, 13:27:46 via Android
  • 694
@Miecz12 zapewne. A jak wygram to nie dam bo się nie przyznam
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.02.2024, 05:37:56
  • 2159
Palacze to podludzie…sytuacja z przed chwili , chuop po 40 pali cienkiego papierosa czem prędzej na peronie żeby jak najwiecej nawciagac się. Pociąg już jedzie a pet nadal cały. Zaciąga się jak szalony by resztę pęta wrzucić na tory… już nie wspomnę o toaletach na lotniskach gdzie wiecznie śmierdzi fajkami bo jaśniepan nie umie wytrzymać bez fajki kilka godzin. No podludzie
#p-------y #fajki #palenie #tyton
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
28.02.2024, 05:41:13 via iOS
  • 2248
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
OnNieMaJajek
OnNieMaJajek
28.02.2024, 05:45:51 via Wykop
  • 602
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
magiol
magiol
21.02.2024, 15:10:24
  • 18
Masz kwotę maks 500zł miesięcznie, w co inwestujesz? (Nie piszcie mentorakiego gówna że w siebie)

Obligacje skarbowe + ETFy + krypto?

#gielda #inwestycje #xtb #ppk #obligacje
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Deathspeace
Deathspeace
21.02.2024, 15:11:28 via Android
  • 392
@magiol z taką kasą to w browar
  • Odpowiedz
ptqq
ptqq
21.02.2024, 15:15:01 via Wykop
  • 172
Nie piszcie mentorakiego gówna że w siebie)


@magiol: kiedy to jedna z lepszych możliwości na etapie kiedy możesz odłożyć kwotę 500zl, jak myślisz czy lepszy efekt przyniesie zwrot na poziomie 10%, czy nabycie jakiś sensownych umiejętności, które pozwolą na lepszą pracę i odkładanie np. 1500 miesiecznie
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
21.02.2024, 03:05:20
  • 64
Bobcio (。◕‿‿◕。)
wfyokyga - Bobcio (。◕‿‿◕。)

źródło: temp_file5687962786414013981

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrbimbek
Mrbimbek
21.02.2024, 05:32:24 via Wykop
  • 16
@wfyokyga: bóbŕ kфrwa, zoba jakie bydlę, ej bober
  • Odpowiedz
maradero
maradero
21.02.2024, 07:14:34 via Android
  • 5
@wfyokyga nie tak się trzyma bobra!
  • Odpowiedz
Kinda
Kinda
05.02.2024, 05:10:41
  • 354
Smacznej kawusi dla wszystkich. Obyśmy jakoś przetrwali ten poniedziałek (づ•﹏•)づ
#tworczoscwlasna #rysujzwykopem #kitku
Kinda - Smacznej kawusi dla wszystkich. Obyśmy jakoś przetrwali ten  poniedziałek (づ•...

źródło: temp_file7824425378825702131

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PazzaMorte
PazzaMorte
05.02.2024, 05:14:56 via Android
  • 7
No to jedziemy
  • Odpowiedz
Chrystus
Chrystus
05.02.2024, 05:51:42 via Wykop
  • 16
@Kinda: Sądząc po obrazie to jesteś prawdziwym #niebieskipasek
  • Odpowiedz
erni13
erni13
04.02.2024, 08:22:18
  • 854
Zawsze bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humorobrazkowy #muzyka
erni13 - Zawsze bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humorobrazkowy #muzyka

źródło: 884B1CA9-6FCB-4959-9B08-97A1427EC89C

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte
04.02.2024, 09:57:50 via Wykop
  • 432
@erni13: złoto dla mirka, ktory po premierze "PROXL3M" zrobil w excelu zestawienie poruszanych tematów w każdym kawalku, samochody, narko, dziewczyny itp XD
  • Odpowiedz
erni13
erni13
Autor
04.02.2024, 10:11:04 via Wykop
  • 416
@bezprzypau: Mój ulubiony cytat to "twoja stara szmata. Ratatata"

Deep af xD
  • Odpowiedz
jestem_tunowy
jestem_tunowy
01.11.2023, 10:00:47
  • 1527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kinasato
kinasato
01.11.2023, 10:02:00 via Wykop
  • 691
@jestem_tunowy: nie spotkałem dziewczyny z takim kolczykiem, którą by nie miała zaburzeń psychicznych
  • Odpowiedz
Nofuck
Nofuck
Nofuck
01.11.2023, 10:07:45 via Android
  • 514
@jestem_tunowy
Nofuck - @jestem_tunowy

źródło: temp_file3329151392409746204

Pobierz
  • Odpowiedz
gabrysianowa
gabrysianowa
20.10.2023, 04:21:47
  • 802
#pixelart
gabrysianowa - #pixelart

źródło: 356

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

irolslozok
irolslozok
20.10.2023, 05:43:23 via iOS
  • 60
@gabrysianowa dobry klimat .)
  • Odpowiedz
YesIDo
YesIDo
20.10.2023, 07:33:32 via Wykop
  • 30
@gabrysianowa: o kuurde moje klimaty, bardzo ładny art
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 51
  • Strona 7 z 51
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking