Wpis z mikrobloga

#vanced #revanced #android

Siemka. Mam problem. Przestał działać mi revanced. Pobrałem sobie nową wersję z revanced .net.
Używam głównie do muzyki. Otwiera mi tylko 29sekund filmu i buforuje.

Da się z tym coś zrobić?
  • 27
  • Odpowiedz
@Bambrx: youtube minimizer ściągaj. 5 zl dasz jednorazowo za wersje pro bez reklam, ja korzystam juz z 5 lat a malo kto to zna. Dziala w tle, ma funkcję aut9wylaczenia itd.
  • Odpowiedz
@Bambrx: u mnie działa bez zarzutów. Kilka dni temu ściągnięty najnowszy manager, utworzona nowa wersja zgodnie z rekomendowanym release, do tego konieczne jest doinstalowanie nowego microG, teraz inaczej się to nazywa.
  • Odpowiedz
  • 3
@Bambrx
Revanced.app to oryginalna strona.
Wyrzuć YouTube i Vanced Manager
Pobierz nowy manager
Pobierz nowy YouTube
Pobierz odpowiednie yt
#!$%@? i zainstaluj yt
Przy pierwszym włączeniu będzie nowy sposób autoryzacji, zainstaluj i dodaj gmaila
Ustaw uprawnienia oszczędzania baterii dla w/w
Bzikaj bez reklam
  • Odpowiedz
@Bambrx: usuń wszystko związane z revanced, restart, zainstaluj, restart i powinno śmigać.... miałem to samo i pamiętaj aby ściągać z oficjalnej strony revanced bo jest masa podrobionych stron z malware
  • Odpowiedz
@januszkasprzykowski: wystarczy 10 zł za YT, 40 zł za Netflix, 50 zł za HBO, 40 zł za Disney, 100 zł za kablówkę i #!$%@? wie co jeszcze. W ten sposób walczę z tym korporacyjnym #!$%@? rozdrobnienia i nie mam zamiaru za nic płacić. Jak chcą ode mnie kasy to niech się dogadają między sobą, że łączą platformy w jedno, płacisz dostęp miesięcznie 50 zł i temat zamknięty. Na takie coś mogę
  • Odpowiedz