Wpis z mikrobloga

  • 25
@Nick_Login ciężko to zakwalifikować jako dziurę, efekt będzie taki, że naleja asfaltu, będzie gratis próg zwalniający, a po zimie wszystko się rozsypie xD
  • Odpowiedz
  • 1
A to nie jest przypadkiem droga w zarządzie wspólnoty/spółdzielni?


@kotlet_schabowy_panierowany: Widnieje w Wykazie dróg w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, tylko jest opisana "od... do...", więc pewności nie mam, czy ten fragment się w nią wpisuje.
  • Odpowiedz
  • 0
to nie wygląda na drogę za która odpowiada zdium, to w ogóle nie wygląda na drogę


@Wychwalany: Widnieje w Wykazie dróg w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, tylko jest opisana "od... do...", więc pewności nie mam, czy ten fragment się w nią wpisuje.
  • Odpowiedz
@relationbrewingarea No właśnie niekoniecznie bo w wykazie jest jako droga wewnętrzna i jest pod zarządem. Niestety wykaz to monstrualnych rozmiarów tabela Excel i bez grzebania w ewidencji działek tego nie ogarniesz.
  • Odpowiedz
@Nick_Login: Oni mają jakieś swoje priorytety, na ulicy przy której mieszkam są 3 gigantyczne dziury, które są regularnie zgłaszanie przez wszystkich mieszkańców, wciąż nie widać żadnej akcji. Najpierw naprawią główne, które i tak są rozwalone, a na te bardziej osiedlowe dotrą może w maju.
  • Odpowiedz
@Nick_Login: o, pilczycka ( ͡° ͜ʖ ͡°) kozanów pelen jest rozwalonych chodników, dziur które nie są łatane od lat, dotyczy to również jezdni, zwłaszcza na dokerskiej i kozanowskiej. Kiedyś moja mama koło pętli złamała ręke wpadając w takie dziursko, potem odszkodowanko sie znalazło i dziury po miesiacu od wypadku też nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgłoszenie otrzymuje nr z automatu. Nie da się uzyskać info na temat statusu (mogą odrzucić i #!$%@? cie poinformują). Ja zgłosiłem dziurę w pokrywie studzienki 3 miesiące temu, to postawili na niej slupek
  • Odpowiedz