Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandomBash

RandomBash

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1052
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 1051
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
  • Dodane (3)
  • Komentowane (34)
  • Plusowane (1014)
jestem_tunowy
jestem_tunowy
01.11.2023, 10:00:47
  • 1527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kinasato
kinasato
01.11.2023, 10:02:00 via Wykop
  • 691
@jestem_tunowy: nie spotkałem dziewczyny z takim kolczykiem, którą by nie miała zaburzeń psychicznych
  • Odpowiedz
Nofuck
Nofuck
Nofuck
01.11.2023, 10:07:45 via Android
  • 514
@jestem_tunowy
Nofuck - @jestem_tunowy

źródło: temp_file3329151392409746204

Pobierz
  • Odpowiedz
gabrysianowa
gabrysianowa
20.10.2023, 04:21:47
  • 802
#pixelart
gabrysianowa - #pixelart

źródło: 356

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

irolslozok
irolslozok
20.10.2023, 05:43:23 via iOS
  • 60
@gabrysianowa dobry klimat .)
  • Odpowiedz
YesIDo
YesIDo
20.10.2023, 07:33:32 via Wykop
  • 30
@gabrysianowa: o kuurde moje klimaty, bardzo ładny art
  • Odpowiedz
mleko23
mleko23
22.06.2022, 04:08:04
  • 3275
Ten wpis plusują ci którzy nie jedzą śniadań i z rana nic im nie przejdzie przez usta
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arahooo
arahooo
22.06.2022, 04:12:39
  • 519
@mleko23: W nienawiści do śniadań po obudzeniu - tak zostałem wychowany
  • Odpowiedz
WarmWeather
WarmWeather
22.06.2022, 04:37:11 via Android
  • 659
@mleko23 w szkole tak miałem, teraz nie ma szans. Wstaje, kawusia, śniadanko i można dopiero brać się za robotę
  • Odpowiedz
Bartekgkw
Bartekgkw
11.06.2022, 17:35:44 via iOS
  • 815
Właśnie uratowałem losy całej galaktyki jako Komandor Shepard, także możecie dziś spać spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#masseffect #gry #ps4 #chwalesie
Bartekgkw - Właśnie uratowałem losy całej galaktyki jako Komandor Shepard, także może...

źródło: comment_1654968943sOQ9XfpxhfwsufQ5H470Lm.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gimbus14
gimbus14
11.06.2022, 17:36:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 179
@Bartekgkw: dziękuję za służbę ◉‿◉
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
11.06.2022, 17:57:11
  • 239
@Bartekgkw: ilu zaliczyłeś współtowarzyszy po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Catmmando - @Bartekgkw: ilu zaliczyłeś współtowarzyszy po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1654970230NDlcJserty09VaHGH6LPru.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zuben
Zuben
01.06.2022, 18:45:26
  • 8130
7 miesięcy temu obiecałem zawołać wszystkich pulsujących ten wpis w czerwcu by poinformować ich czy słowa prezesa narodowego banku polskiego Adam Glapińskiego o tym że po styczniu ceny w Polsce będą spadać się spełniły. No to uwaga ceny od stycznia nie tylko nie spadają a wręcz rosną jeszcze szybciej xD Dziękuje za uwagę, a teraz zaczynam wołać 11k osób xD

#nbp #inflacja #ekonomia #polska
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
01.06.2022, 18:50:54
  • 1186
@Zuben:
Krs90 - @Zuben:

źródło: comment_1654109453XuUc7iplmMdcNqjcw4ToB2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
kajelu
kajelu
01.06.2022, 18:51:25
  • 576
@Zuben:
kajelu - @Zuben:

źródło: comment_1654109484R0HDh9lVfNAYOyvm5LH9jE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
e.....u
e.....u
konto usunięte 27.04.2022, 20:08:21
  • 3217
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dominik-95
Dominik-95
Dominik-95
27.04.2022, 20:13:54
  • 671
@elon_w_zbozu: czy papież Framciszek powiedział kto jest agresorem i dlaczego my wszyscy.
  • Odpowiedz
rzeznikmax
rzeznikmax
27.04.2022, 20:22:48
  • 274
@elon_w_zbozu: jak nuki pójdą w ruch to raczej nas nie zawołasz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
S.....y
S.....y
konto usunięte 12.03.2022, 19:47:44
  • 328
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frugom
frugom
12.03.2022, 19:51:58 via Android
  • 10
@SlimKirby klasyka.
  • Odpowiedz
p.....y
p.....y
konto usunięte 13.03.2022, 06:47:04
  • 10
@SlimKirby: #tylkomalecyckisafajne
  • Odpowiedz
bedbugsgullet123
bedbugsgullet123
27.02.2022, 18:13:45 via iOS
  • 3718
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m76859
m76859
27.02.2022, 18:14:40
  • 71
@bedbugsgullet123: wołaj wariacie, byle prędko prędziutko wziuuum
  • Odpowiedz
kamil-ka
kamil-ka
kamil-ka
27.02.2022, 18:16:51
  • 91
@bedbugsgullet123: żebyśmy tylko wszyscy nie poszli spać (ꖘ‸ꖘ)
  • Odpowiedz
BitulinowyDzem
BitulinowyDzem
25.02.2022, 18:00:01
  • 3385
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyBlack007
JohnyBlack007
25.02.2022, 18:06:31
  • 198
@BitulinowyDzem: Wołaj jeszcze w lutym tego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
25.02.2022, 18:12:38
  • 143
@BitulinowyDzem: Niech go piekło pochłonie.
  • Odpowiedz
Altru
Altru
10.01.2022, 14:48:34
  • 4745
Plusuj jeśli nienawidziłeś śpiewania w bajkach Disneya za dzieciaka. Oglądasz se fajnie i nagle jeb zaczynają coś śpiewać bez sensu.

#disney #bajki #przemyslenia #film #filmy #oswiadczenie #humorobrazkowy #heheszki
Altru - Plusuj jeśli nienawidziłeś śpiewania w bajkach Disneya za dzieciaka. Oglądasz...

źródło: comment_1641826076Z3EHhZms5tf7xJJKdEy5pi.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tankowiec_lotus
tankowiec_lotus
10.01.2022, 14:52:06
  • 484
@Altru: najgorsze
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
10.01.2022, 15:22:34
  • 530
@Altru: już nie przesadzajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polnischefuhrer - @Altru: już nie przesadzajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
07.01.2022, 06:44:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2730
Mega_Smieszek

źródło: comment_1641537852k2duqe0nsOeZAvl3Ll9l6S.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sna_t
sna_t
07.01.2022, 06:50:23
  • 246
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
allX
allX
07.01.2022, 09:15:55 via iOS
  • 310
@Mega_Smieszek: zawsze wtedy otwierałem i jeszcze raz zamykałem ale normalnie xD
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
16.11.2021, 12:38:23
  • 7043
Dzisiaj PAD podpisał Nowy Ład. Zawołam 16 listopada 2025 roku i wspólnie rozliczymy cud gospodarczy.

#ekonomia #gospodarka #nowylad #pieniadze #nieruchomosci #podatki
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....4
b.....4
konto usunięte 16.11.2021, 13:25:09
  • 306

Komentarz usunięty przez moderatora

maegalcarwen
maegalcarwen
16.11.2021, 13:27:47
  • 307
@bartez_94: bardzo mi się podoba Twój wybór koszyka produktów ( ͡° ͜ʖ ͡°) paliwo, jewro i chrupki
  • Odpowiedz
Felonious_Gru
Felonious_Gru
13.11.2021, 01:38:34
  • 6
Co jak co, ale jak usidlić człowieka z syndromem zbieractwa to Ubisoft dopracował koncertowo.

Właśnie włączyłem na pół godziny #assassinscreed Black flag i całe szczęście, że po 6h pad się rozladowal bo bym grał do rana.
#gry #xbox
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmugglerFan
SmugglerFan
13.11.2021, 03:24:57
  • 3
@Felonious_Gru: to nie graj w asasyny origins i nowsze bo tam juz jest kompletnie nowy level nagromadzenia ikonek na mapie i tez wielkosci samej mapy. i jeszcze musisz sie uczyc ktore ikonki sie automatycznie generuja w nieskonczonosc a ktore sa "do przejscia".
  • Odpowiedz
Hugenot111
Hugenot111
13.11.2021, 11:17:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dabiziom: Panie, za tyle godzin to ja bym se życie od nowa ułożył xD
  • Odpowiedz
V.....e
V.....e
konto usunięte 05.11.2021, 09:13:44 via iOS
  • 2359
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enslavedeagle
enslavedeagle
05.11.2021, 09:25:11
  • 690
@Vosemite: donku wruć pls
  • Odpowiedz
A.....r
A.....r
konto usunięte 05.11.2021, 10:34:01
  • 333
@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: jak zwykle błędne użycie tego cytatu xdd
  • Odpowiedz
Zuben
Zuben
03.11.2021, 15:33:39
  • 11318
Gapliński stwierdził że "Do stycznia inflacja będzie rosnąć a potem ceny będą spadać" dlatego w czerwcu 2022 roku zawołam pulsujących ten wpis i sprawdzimy czy przepowiednia się spełniła xD

#nbp #inflacja #ekonomia #polska
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
03.11.2021, 15:37:08
  • 346
@Zuben: przeciez Glapa powiedzial, ze jak beda czynniki nie do przewidzenia np: PiS bedzie mogl przegrac wybory, to wtedy moze wzrosnac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vinmcqueen
vinmcqueen
03.11.2021, 16:02:55
  • 994
@Zuben: chwila, chwila, co to znaczy "ceny zaczną spadać"?

Jestem prostym człowiekiem, dla mnie ceny spadają jak w styczniu idę do sklepu i kupuję bochenek chleba za 4 PLN, a w lutym kupuję za 3.80 PLN. To jest spadek CEN.

Śmieję się właśnie z tego stwierdzenia, bo jak na mój gust to miał na myśli "INFLACJA zacznie spadać" czyli po prostu spadnie jej tempo. Bo w deflację to tu chyba
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 51
  • Strona 8 z 51
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking