@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
@KucykMocy: Wpis jest kierowany do osób, które nie potrzebują streszczeń. Nie chcesz czytać całości to nie czytaj wcale zamiast wklejać ai slop, bo i tak nie będzie z tobą rezonował przy tak kiepskim attention span / brakiem zainteresowania tematem. To jest 2-3 minuty czytania max.
@ulegly: Nie pisałem nic o bananach, wyrywasz pół zdania z kontekstu, nawet nie całe i piszesz o czym innym. Zachowujesz się jakbyś był dziennikarzem tvn a ja Korwinem ziom xD
Wyjasniam ponownie, zebys nadazal za reszta klasy:
Wlasciciel niewolnika oferowal mu za wykonywana prace schronienie oraz pożywienie. Twój pan Janusz oferuje ci pieniądze za wykonaną pracę za które kupujesz schronienie, pożywienie (w tym banany jak chcesz) i dostęp do neta,
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko. Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów #wykopgate20 #afera
W systemie kaucyjnym największym nieporozumieniem jest to, że po oddaniu butelek dostaje się ten taki paragon z podsumowaniem odzyskanej kwoty, więc w skali całego kraju takich paragonów drukuje się całe sterty. Przecież to jest jest jakiś absurd kompletny, nie wiem dlaczego nikt nie porusza tego tematu bo to chyba najbardziej pokazuje nieudolność tego całego systemu xD Tyle lat się mówi że barwniki stosowane w paragonach są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia i środowiska
@whos_your_daddy_snakegirl: ja miałem problem z ortografią, to rodzice ze mną poszli zeby dysleksje zdiagnozować. Jak na to patrze teraz, to mnie skręca, niby mądrzy ludzie. Już wtedy wiedziałem ze mi sie nie chce uczyć po prostu
Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam wygląda #indekskebaba Inflacja została opanowana, stopy procentowe spadają, nawet ceny nieruchomości spadają. A co z kebabami?
10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba z lokalnej budy i to samo zacząłem zamawiać co pół roku
Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale ekonomiści jednogłośnie mówią, że cykl obniżek stóp procentowych trwa.FRA PLN6x12 po ostatnim posiedzeniu lekko drgnął z 4,09 do 4,2 Rynek długu spodziewa się obniżki o 100 punktów bazowych stopy procentowej w ciągu roku. Pan Glapiński na wczorajszej konferencji
@Vigonath: Doceniam pióro, ale tak ze 50% argumentów w tym tekście to jakaś lipa.
wolny od (...) ogromnych konfliktów społecznych rozrywających Zachód
Serio? Przecież my mamy dokładnie te same konflikty co na zachodzie, może nawet ciut więcej tego. Wschód vs zachód, kobiety vs mężczyźni, biedni vs bogaci, podział polityczny do niedawna po równo, Polacy vs Ukraińcy, postkomuniści vs dawna solidarność. No chyba tylko z czarnymi nie mamy zatargu, bo nigdy
Regularnie widzę narzekanie, że dzisiejsi trzydziestolatkowie „trafili najgorzej w historii”. Serio? Sam mam 30 lat i uważam, że wręcz przeciwnie, dostaliśmy najlepszy możliwy start.
Dorastaliśmy w idealnym momencie. Mieliśmy dzieciństwo na podwórku, do późnych godzin, bez nosów w telefonach. Jednocześnie wchodziliśmy w świat technologii stopniowo, bez cyfrowego przesytu, który dziś niszczy koncentrację. Gry, filmy, internet, wszystko pojawiało się w tempie, które pozwalało się tym cieszyć, a nie uzależniać.
Byliśmy pierwszym pokoleniem, które mogło normalnie wyjechać
Wiecie dlaczego mamy aferę z KPO? Bo jest łatwy dostęp do danych.
Praktycznie nikt tutaj nie porusza faktu, że pieniądze z UE w przeróżnych formach były marnotrawione od kilkudziestu już lat. Sam pamiętam jak jeszcze kilkanaście lat temu jeden z pracowników uczelni (opiniujących wnioski) namawiał mnie do "wymyślenia jakiegoś pomysłu" i wzięcia kasy z UE i PARP.
@malani: Dotacje to w dużej mierze sztuczne pompowanie gospodarki. Ludzie przykładowo brali ciężkie pieniądze (jeszcze większe niż 500k) na projekty, które były stronami internetowymi. Strony były zupełnie proste i praktycznie bezużyteczne, bez żadnych funkcjonalności a po 2 latach znikały z internetu.
@malani u mnie w powiecie jak unia dawała kasę na ronda to zrobilindwa ronda pośrodku drogi biegnącej przez las xD. Nie ma NIC wokół tylko sosna, ale dwa ronda są
#kupujpolskieprodukty #kupujcopolskie Dzisiaj bierzemy na tapet listę najpopularniejszych polskich i zagranicznych producentów nabiału i przetworów mlecznych. Wszelkie sery, serki, jogurty, kefiry, napoje mleczne i puddingi - dziś parkiet należy do nich, a rynek jest w ich przypadku zaskakująco silny w polskie marki. :)
Zachęcam do kupowania polskich produktów, wspierajmy naszą gospodarkę na skalę swoich możliwości, czyli w zakupach codziennych!
W opisach biorę pod uwagę ranking aplikacji Pola, którą polecam! Określa on,
TL;DR Moderacja/administracja wykopu usuwa treści polityczne z pominięciem panelu moderacyjnego: W tym przypadku treść informującą o usunięciu znaleziska na temat Romana Giertycha.
---------_--
Moderacja/administracja usunęła wpis z mikroblogu. W treściach wymoderowanych nie ma śladu po usuniętym wpisie. Wpis był tu
Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać
#afera #prawo #wiadomosci #polska
źródło: 1000034437
Pobierz