Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Herman1410

Herman1410

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1114
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 1041
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
wczoraj, 17:54:32
  • 9
#kiszak
3 odcinek g0wnokomiksu o przygodach wertykalnej drużyny i o stworzeniu najlepszej gry na swiecie

Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak 
3 odcinek g0wnokomiksu o przygodach wertykalnej drużyn...

źródło: syf komiks3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 17 godz. i 34 min temu via Android
  • 2
@Jonasz-Kiszke-Mikke: mroowa to goat. Historia zeldy, Fallout 3 po latach. Takie materiały dla dziadków najlepsze. Można wziąć leki i iść spać
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
wczoraj, 16:11:51
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 17 godz. i 44 min temu via Android
  • 0
@emgie-giees: xd, z tym rakiem to rozumiem ironia?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 06:38:15
  • 5
✨️ Jak Dagestan może odmienić twoje życie? Ⓘ
Generalnie to nie ma czegoś takiego jak przegryw, jest po prostu brak testosteronu bo społeczeństwo wychowało pokolenie miernot życiowych. Niestety ale jedyna droga dla #przegryw to obóz w Dagestanie. Tam przywrócą was do ustawień fabrycznych i zrobią z was mężczyzn. Ciężkie treningi w górach, nauczycie się braterstwa, szacunku, wiary, docenicie proste rzeczy, więzi rodzinne, medytacja. Myślicie że taki fighter z Dagestanu myśli o
mirkoanonim - ✨️ Jak Dagestan może odmienić twoje życie? Ⓘ
Generalnie to nie ma czego...

źródło: Vice_102_RussiasFightFactory_0006

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 18 godz. i 19 min temu via Android
  • 0
@mirko_anonim: ale się uśmiałem czytając. Tego jeszcze tutaj nie grali
  • Odpowiedz
Akinori456
Akinori456
przedwczoraj, 10:21:44
  • 3
Powiem Wam, że chyba kupię tego Samsunga Galaxy S25 Ultra... Zobaczymy czy to będzie dobry wybór...
Tylko pytanko: Kupować go teraz? Czy może tak z miesiąc poczekać do następnej wypłaty?...
Bo aż tak z zakupem się nie spieszę, lecz teraz już mnie lekko obecny telefon denerwuję, gdyż nawet pisząc ten wpis, widzę, jak słowa z opóźnieniem się dodają... Ale spowodowane jest tym, iż jest gorąco a telefon też mam cały gorący (nie

Kupować teraz telefon czy później?

  • Kupuj teraz! 54.2% (13)
  • Poczekaj do następnej wypłaty... 45.8% (11)

Oddanych głosów: 24

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Herman1410
Herman1410 18 godz. i 26 min temu via Android
  • 0
@Akinori456: wykop i tak będzie się zacinał (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
wczoraj, 12:17:23
  • 1
✨️ Jak aplikacje randkowe wpływają na nasze emocje? Ⓘ
Apropo #demografia i epidemia #samotnosc to ciekawe czy są jakieś badania o szkodliwości działania #tinder. Opowiem wam o swoim przykładzie bo korzystam z tej apki od zawsze i nic mi tak nie zryło bani. Nawet gdybym spotkał teraz idealną kobietę moich marzeń to nie byłbym w stanie się zaangażować choćbym chciał. Ta apka wryła mi w banie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 18 godz. i 35 min temu via Android
  • 0
@dzierzba-renfri: na pewno nie ty, wiadomo dlaczego
  • Odpowiedz
moll
moll
przedwczoraj, 18:41:20
  • 23
Jutro zakończenie roku szkolnego, więc wrzucam, może znajdą się jacyś #rodzice z #dzieci zainteresowanymi historią, bo IPN przygotował akcję 5 książek za 5 zł, za pasek na świadectwie albo 5 i 6 z historii

regulamin - https://ksiegarniaipn.pl/strony/8

#ksiazki #okazjeksiazkowe
moll - Jutro zakończenie roku szkolnego, więc wrzucam, może znajdą się jacyś #rodzice...

źródło: 5_za_5

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 przedwczoraj, 18:58:14 via Wykop
  • 0
@dzieju41: oczywiście, że tak. Nic innego jak promowanie nauki wszystkiego jak osioł.
  • Odpowiedz
Herman1410
Herman1410 przedwczoraj, 19:43:29 via Android
  • 1
@Kubok: za mało gnębiony o piątki. Leń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
moll
moll
21.06.2026, 16:13:29
  • 11
To już szczyt...


#ksiazki #ai
moll - To już szczyt...

SPOILER

#ksiazki #ai

źródło: 1000020874

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 22.06.2026, 00:54:12 via Android
  • 1
@GabrielOcello: podaj jakiś przykład
  • Odpowiedz
KubaGrom
KubaGrom
20.06.2026, 13:13:28
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 21.06.2026, 14:49:42 via Android
  • 0
@KubaGrom: recenzja na top poziomie. Ale goje złe za jakiś licznik. Bóg rozpozna swoich
  • Odpowiedz
Historycznygagatek
Historycznygagatek
17.06.2026, 14:01:17
  • 254
Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 21.06.2026, 14:11:28 via Android
  • 0
@dawid131: i że niby skąd te memy? Przecież one wzięły się znikąd żeby Sapkowi dopiec
  • Odpowiedz
zagor
zagor
16.06.2026, 15:37:41
  • 1
#feminizm #ksiazki #budownictwo

Czy ktoś się spotkał z takimi kiedyś?
zagor - #feminizm #ksiazki #budownictwo

Czy ktoś się spotkał z takimi kiedyś?

źródło: 1000010596

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 19.06.2026, 23:07:37 via Android
  • 0
@thorgoth: feminatywy brzmią niepoważnie. Zmieni się władza to same wyginą bo są sztucznie pompowane.
  • Odpowiedz

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
Herman1410
Herman1410 08.06.2026, 08:03:26 via Android
  • 13
@85CmCCd5nK: dziadku idź już spać
vantablank
vantablank
31.05.2026, 10:51:47
  • 3
#przegryw #ksiazki #ksiazka #literatura

czytal ktos horror pt. "to" stephena kinga i powie czy warto? bo bardzo dlugie jest a mnie nigdy klauny nie przerazaly
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 05.06.2026, 08:49:01 via Android
  • 1
@vantablank: ja nie ale mój kolega czytał. Ale nie wiem czy skończył.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 03.06.2026, 03:07:43 via Android
  • 0
@Wojciech_Skupien: ustawiony wpis
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
27.05.2026, 16:25:30
  • 249
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/d4afe1
trebeter - #trzecieoko 
mirror: https://dubz.link/c/d4afe1
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 28.05.2026, 16:35:44 via Wykop
  • 3
ehhh, doszło do potężnego zesrańska bambinistów, którzy uważają że dzika, głodna zwierzyna to niewinne zwierzątka. Tak tak, powinno się je głaskać i przytulać, a ci źli mordercy do nich strzelajo. Wypadki były są i będą, w każdej dziedzinie życia, codziennie. Zakażmy baseników, aut, rowerów, wind, schodów, wszystkiego. Pozdrawiam rozsądnie myślących @OskarDeveloperski @Brylant @dullboy @kamil-eef i innych. Cała reszta niech się obudzi i uświadomi sobie jak ważna jest kontrola
  • Odpowiedz
Herman1410
Herman1410 31.05.2026, 20:51:52 via Wykop
  • 0
@kiedys_bylem_zielonka: powiedz to wilkowi który się nawet ciebie nie wystraszy. Powiedz, że nie masz małego fiuta i niech wyjdzie na solo
  • Odpowiedz
Sakon72
Sakon72
28.05.2026, 06:51:15
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 28.05.2026, 21:39:09 via Android
  • 1
@Sakon72: dzień przed wylotem włącz sobie Far Cry 2 dla przygotowania
  • Odpowiedz
Herman1410
Herman1410 28.05.2026, 17:34:27
  • 16
906 + 1 = 907

Tytuł: Życie i niezwykłe przygody żołnierza Iwana Czonkina
Autor: Włodzimierz Wojnowicz
Gatunek: literatura piękna
Ocena: 8/10
Herman1410 - 906 + 1 = 907

Tytuł: Życie i niezwykłe przygody żołnierza Iwana Czonkin...

źródło: 352x500

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410
Autor
28.05.2026, 18:26:02 via Wykop
  • 0
@Autochton_Mazurski: tak tak, musiał uciekać
  • Odpowiedz

507

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Całkowicie zdrowe drzewa usychają na cmentarzu komunalnym w Złotoryi. Zauważono w ich pniach nawiercone otwory z prawdopodobnie wtłoczoną do środka substancją chemiczną. Miasto nie ma wątpliwości, że to celowe działanie. "Czy tym ludziom aż tak przeszkadzają liście spadające na nagrobki?"

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 25.05.2026, 08:51:48
  • 107
  • #
    absurd
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    mohery
  • #
    wiocha
  • #
    katole
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Herman1410
Herman1410 25.05.2026, 14:36:52 via Android
  • 3
Tradycyjna metoda aby urzędy dały sobie spokój.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Felixu
Felixu
22.05.2026, 15:10:06
  • 1
#przegryw
Nigdy samolotem nie leciał, nawet nie wiem czy bilet się kupuje na lotnisku w okienku jak na dworcu PKP na pociąg czy biuro podróży ci wysyła na maila, jeśli przez nie organizujesz wylot. Na lotnisku też nigdy nie był przez 27 lat życia.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 22.05.2026, 15:39:24 via Android
  • 0
@Felixu: kanar wsiada podczas lotu i kontroluje
  • Odpowiedz
MatteoCommerciante
MatteoCommerciante
17.05.2026, 18:30:20
  • 25
844 + 1 = 845

Tytuł: Początek końca? Rozmowy o lodzie i zmianie klimatu.
Autor: Julita Mańczak; Dr. Jakub Małecki
Gatunek: reportaż
Ocena: ★★★★★★★★
MatteoCommerciante - 844 + 1 = 845

Tytuł: Początek końca? Rozmowy o lodzie i zmianie...

źródło: 858294-352x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 18.05.2026, 15:57:37 via Android
  • 1
@MatteoCommerciante: aha, czyli najłatwiej skasować komentarz
  • Odpowiedz
Vizley
Vizley
16.05.2026, 06:35:35
  • 0
Szukam taniej i nie dużej bieżni do mieszkania. Bardziej do chodzenia niż do biegania, Zamówiłem ostatnio z ali coś takiego. Ma być we wtorek u mnie. Wyszła nie całe 500 zł ale teraz widzę, że na allegro pojawiła się fajna promka na taką. Wizualnie dużo fajniejsza, posiada jakieś programy i jest kompatybilna z jakimiś apkami ale nie wiem jak duże ma to znaczenie. Natomiast silnik już ma słabszy 1.5HP, a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herman1410
Herman1410 16.05.2026, 20:20:41 via Wykop
  • 2
@Vizley: bierz diesla lepszy na trasy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Michał

  • Polska B

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.05.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking