Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Netrunner

Netrunner

Dołączył 14 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2270
  • Znaleziska 1719
  • Mikroblog 551
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16

205

Latają za miliony. Na liście Macierewicz, Morawiecki i… Szyszko

Pokaż treści 18+

Latają za miliony. Na liście Macierewicz, Morawiecki i… Szyszko

Minister środowiska prof. Jan Szyszko wylatał prawie 800 tysięcy złotych. Ministerstwo Obrony Narodowej przedstawiło listę ministrów, którzy od zmiany rządu do kwietnia tego roku korzystali z wojskowych samolotów CASA. Jak podaje MON Minister...

jest_agrest-nie_ma
z
wiesci24.pl
dodany: 30.07.2017, 12:32:09
  • 31
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
  • #
    sejm
  • #
    finanse
Netrunner
Netrunner 31.07.2017, 08:44:01
  • 0
Spokojnie, nie wszyscy na raz. Po sądach i mediach w następnej kolejności weźmiemy się za was. Informacji publicznej wam się zachciało? Już my wam damy informację publiczną.
Netrunner - Spokojnie, nie wszyscy na raz. Po sądach i mediach w następnej kolejności...

źródło: comment_T7P3zKIoTLw6TPfwxkqVHomOIdsi0W3y.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Ziobro:"w Holandii nie ma rady sądownictwa." Wywiad z jego wiceprzewodniczącym.

Pokaż treści 18+

Ziobro:"w Holandii nie ma rady sądownictwa." Wywiad z jego wiceprzewodniczącym.

9 sierpnia to sądny dzień dla Mariusza Kamińskiego.Czy znów stanie przed sądem? O tym zdecyduje Sąd Najwyższy. Ten sam, który chciał wymienić minister sprawiedliwości. Politycy PiS podawali przykład Holandii jako kraju, w którym to politycy mają wpływ na to, kto zostanie sędzią. A jak jest naprawdę?

adam2a
z
fakty.tvn24.pl
dodany: 27.07.2017, 22:35:58
  • 65
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
  • #
    zamachlipcowy
Netrunner
Netrunner 28.07.2017, 13:50:29
  • 2
@przeciwko78: "Głupie ludzie" i tak na niego zagłosują i nic z tym nie zrobisz. Ciężko wytłumaczyć ludziom, którzy nigdy żadnego sądu nie widzieli na oczy, do tego są przekonani, że KRS to skrót od Krajowego Rejestru Sądowego, a co najgorsze w tym wszystkim - zupełnie nie są zainteresowani tym, żeby się dowiedzieć czegokolwiek nowego, bo "już oni wszystko dobrze wiedzą i żaden gówniarz nie będzie ich pouczał".
Netrunner
Netrunner 28.07.2017, 13:54:16
  • 3
@k1fl0w: Prawda jest potrzebna tylko wtedy kiedy może przysłużyć się Władzy Ludowej, a Władza Ludowa ma dużo ważniejsze rzeczy do roboty niż sprawdzanie jakichśtam faktów.
Netrunner
Netrunner 28.07.2017, 13:59:10
  • 4
Polecam sobie wyobrazić taką scenkę rodzajową pod tytułem: "Minister Ziobro próbuje wytłumaczyć ministrowi Szyszce, że "Sąd Najwyższy i Sąd Ostateczny to nie jest to samo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie to nic dziwnego, że Kaczyński w permanentnym otoczeniu takich miernot intelektualnych zaczął się uwsteczniać, bo z kim on tam niby miałby porozmawiać? Z Pawłowicz...?
Netrunner - Polecam sobie wyobrazić taką scenkę rodzajową pod tytułem: "Minister Ziob...

źródło: comment_2Zz8VeD6ZKbCqJVNeEfEfyS0fJ9V8gBQ.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

713

(Zbyt) bliskie spotkania polityków z sędziami Trybunału Konstytucyjnego

Pokaż treści 18+

(Zbyt) bliskie spotkania polityków z sędziami Trybunału Konstytucyjnego

Jesteśmy w posiadaniu informacji, które wskazują na ryzyko bliskich kontaktów posłów i urzędników z sędziami Trybunału Konstytucyjnego.

raf124
z
epf.org.pl
dodany: 21.07.2017, 08:20:08
  • 147
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    prawo
  • #
    bekazpisu
  • #
    dobrazmiana
Netrunner
Netrunner 21.07.2017, 10:04:13
  • 28
@wolodia: Złowrogo milczał. Jak I Sekretarz Partii dzwonił to nie dość, że nie odebrał to jeszcze nawet nie oddzwonił.
Netrunner - @wolodia: Złowrogo milczał. Jak I Sekretarz Partii dzwonił to nie dość, ż...
Netrunner
Netrunner 21.07.2017, 10:16:12
  • 12
@Tzebullaque: Bo to nie miało być "dobra zmiana" tylko "dobra, zmiana!", ileż można to tłumaczyć... ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

489

Atak rekina z perspektywy człowieka. Autentyczne nagranie.

Atak rekina z perspektywy człowieka. Autentyczne nagranie.

Nagranie skutecznego ataku rekina na człowieka to rzadkość, a tu proszę takie nagranie jedne z niewielu żadna symulacja z taniego programu przyrodniczego.

TamTenPolak
z
youtube.com
dodany: 19.07.2017, 17:34:55
  • 69
  • #
    swiat
  • #
    nauka
  • #
    sport
  • #
    rozrywka
Netrunner
Netrunner 20.07.2017, 11:08:31
  • -2
@smaky78: Generalnie kobiety radzą sobie dużo gorzej od mężczyzn w chwilach nagłego stresu (można to też samemu zaobserwować np. wysłuchując rozmów z 999/112), za to zdecydowanie lepiej radzą sobie w przypadku radzenia sobie ze stresem długotrwałym (był nawet niedawno wykop z badaniami w tej kwestii).

324

Jarosław Kaczyński: Moich ostrych słów nie wycofuję. Uczyniłem dobrze

Jarosław Kaczyński: Moich ostrych słów nie wycofuję. Uczyniłem dobrze

Twardych, ostrych słów skierowanych do opozycji nie wycofuję. Gdyby nie krzyk na sali sejmowej, być może byłoby to powiedziane łagodniej, ale sens byłby ten sam: po prostu nie można przekraczać pewnych granic - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 19.07.2017, 18:42:42
  • 147
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
Netrunner
Netrunner 20.07.2017, 09:40:11
  • 1
"Ani kroku wstecz!" - Rozkaz nr 227.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

454

Podwójne standardy niezależnej - o wybuchach złości i ich uzasadnieniu.

Pokaż treści 18+

Podwójne standardy niezależnej - o wybuchach złości i ich uzasadnieniu.

Wiadomo, że emocjonalne wybuchy emocji tych negatywnych są złe, ale czasami są uzasadnione

Goofas
z
wykop.pl
dodany: 19.07.2017, 07:31:46
  • 48
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    tysiacurojenniezaleznychmediow
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
Netrunner
Netrunner 19.07.2017, 20:42:08
  • -2
@Hyrkan: Stawki za komentarz po wyborach uległy poprawie czy dalej biedujecie za #60groszyzawpis?

1181

Stop złodziejskim podwyżkom paliw, apel i protest internautów

Pokaż treści 18+

Stop złodziejskim podwyżkom paliw, apel i protest internautów

Drodzy widzowie miłośnicy , miłośniczki, cała zmotyrozwana Polsko. Zwracamy sie do was z prośba i apelem o udostępnienie tego filmu na waszych facebokach. Po...

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 14.07.2017, 18:08:31
  • 126
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
Netrunner
Netrunner 15.07.2017, 09:43:48
  • 2
@takJakLubimy: Benzyna nigdy nie kosztowała 7 zł - wiedziałbyś o tym gdybyś miał samochód. I nie myśl, że ta podwyżka cię nie dotknie (bo nie masz samochodu); dotknie cię poprzez chociażby podwyżkę cen produktów.

459

poseł Tarczyński po rozmowie z Prezesem zagłosował za nowym podatkiem paliwowym

Pokaż treści 18+

poseł Tarczyński po rozmowie z Prezesem zagłosował za nowym podatkiem paliwowym

3 dni temu obiecał, że na Twitterze, że spróbuje przekonać Prezesa Kaczyńskiego do rezygnacji z nowego podatku. No cóż, wyszło inaczej.

adam2a
z
twitter.com
dodany: 12.07.2017, 19:14:13
  • 46
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    dobrazmiana
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
Netrunner
Netrunner 12.07.2017, 21:18:50
  • 21
@graf_zero: Dobro Partii dobrem narodu.
Netrunner - @graf_zero: Dobro Partii dobrem narodu.

źródło: comment_2vqOP6vk9oVcbrUmE91lrPBygY4e6yn8.jpg

Pobierz
Netrunner
Netrunner 13.07.2017, 09:38:01
  • 0
@jakwlesie: "Pisklaku" - to jest naprawdę zadziwiające jak dla takich prostych ludzi świat jest zupełnie czarno-biały. Więcej kolorów ci życzę, może z wiekiem przyjdzie!
Netrunner
Netrunner 13.07.2017, 09:42:29
  • -1
@pawel-zarzycki1990: Czasem lepiej mądrze milczeć niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Poprzedni komentarz napisałeś prawie 4 lata temu, tak dobrze ci szło i teraz wszystko zepsułeś!

426

Kaczyński opowiadał się przy Okrągłym Stole za niezależnością KRS

Kaczyński opowiadał się przy Okrągłym Stole za niezależnością KRS

O zasadzie jedności władzy państwowej mówił: „to była po prostu część stalinowskiej teorii prawa i państwa, od której powinniśmy odchodzić. (...) kwestia mianowania prezesów sądów bez udziału samorządu sędziowskiego jest jedną z „furtek” pozwalających władzy na „uzależnienia poszczególnych sędziów

falszywy_prosty_pasek
z
oko.press
dodany: 12.07.2017, 18:26:24
  • 68
  • #
    rekomunizacja
  • #
    polityka
  • #
    prawo
  • #
    tklive
  • #
    krs
  • #
    sadownictwo
Netrunner
Netrunner 12.07.2017, 21:31:23
  • -1
@daj_pan_spokoj: I w związku z tym "mądrzy obywatele" w ramach protestu zagłosują na PO, cóż za ulga no naprawdę. Ludzie tak bardzo boją się spróbować znaleźć jakąś "trzecią drogę", że dla własnego krótkowzrocznego interesu będą na zmianę wybierać dżumę i cholerę... (╯︵╰,)

2058

Taksówkarz jedzie chodnikiem w Warszawie

Taksówkarz jedzie chodnikiem w Warszawie

Do tego usiłuje potrącić nagrywającego... Dodaję drugi raz ponieważ poprzednie znalezisko zostało usunięte z powodu wulgaryzmów z tytule.

podkan
z
youtube.com
dodany: 10.07.2017, 08:56:19
  • 114
  • #
    polska
  • #
    taxi
  • #
    uber
  • #
    warszawa
  • #
    rozrywka
Netrunner
Netrunner 10.07.2017, 10:35:44
  • 3
@Stivo75: Człowiek, który zachowuje się w taki sposób, powinien mieć bezwzględnie orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Gość ewidentnie stanowi zagrożenie dla innych osób.

611

StopCham i różowepaski.

Pokaż treści 18+

StopCham i różowepaski.

Grażynacore w wykonaniu kilku kobiet będących pewnych swoich racji. Truskawka na torcie.

darek4099
z
youtu.be
dodany: 07.07.2017, 05:12:07
  • 145
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rosja
  • #
    rozrywka
Netrunner
Netrunner 07.07.2017, 15:06:53
  • 11
@Stivo75: Jak słyszę, że teraz każdy "nie ma na nic czasu" to mnie tylko pusty śmiech ogarnia. Każdy teraz taki zabiegany, taki zajęty... a jak się człowiek przyjrzy co się pod tą całą "zajętością" kryje to zaraz wyjdą facebooki, instagramy czy inne wykopy. Uśredniając - nigdy w historii ludzkości nie mieliśmy tyle czasu wolnego co teraz, kwestia jest też tylko taka, że równocześnie nigdy wcześniej nie mieliśmy tylu kuszących rozrywek

390

M. Wassermann: 'Nie ma bilingów, nie ma nagrań z podsłuchów, brak danych...

M. Wassermann: 'Nie ma bilingów, nie ma nagrań z podsłuchów, brak danych...

Przez 3 miesiące od Maja przed ogłoszeniem upadłości, zniknęły z ABW pod rządami Bondaryka: bilingi, nagrania z podsłuchów, dane dysków,,w tym czasie wypompowywano pieniadze z kasy AG. 13 Sierpnia Plichta ogłosił upadłość. Wasserman komentuje ostatnie przesłuchania świadków w spr. Amber Gold.

Zydex666
z
youtube.com
dodany: 30.06.2017, 13:21:19
  • 40
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    banki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polityka
Netrunner
Netrunner 01.07.2017, 12:04:20
  • 9
Jeden gość pisze o "prewencyjnym wsadzaniu ludzi do więzienia", a drugi że to "może lekka przesada" - czy wy jesteście normalni?
Netrunner
Netrunner 01.07.2017, 12:16:57
  • 5
@szuli12: Zamiast pisać jakieś bzdury o "wykrywaczach kłamstw" sugeruję ci dokształcenie w temacie badań wariograficznych, bo obawiam się, że wiedzę o nich czerpiesz z filmów z Jamesem Bondem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

665

TVP przerabia materiał YT-bera w kontekście uchodźców bez jego zgody ani wiedzy

TVP przerabia materiał YT-bera w kontekście uchodźców bez jego zgody ani wiedzy

Dokładny opis i wszystkie linki w poście na fb

dotted
z
m.facebook.com
dodany: 15.06.2017, 23:02:24
  • 126
  • #
    polska
  • #
    tvpis
  • #
    tvp
  • #
    afera
  • #
    youtube
Netrunner
Netrunner 16.06.2017, 11:08:38
  • 11
@wasiuu: Jeśli dobrze kojarzę to na czele Komisji Sprawiedliwości nadal zasiada prokurator komunistyczny, członek KC PiS Stanisław Piotrowicz.
Netrunner - @wasiuu: Jeśli dobrze kojarzę to na czele Komisji Sprawiedliwości nadal z...
Netrunner
Netrunner 16.06.2017, 11:14:39
  • 3
@OjciecPodgrzybek: Żeby "mieć wstyd" trzeba najpierw w ogóle posiadać sumienie.
Netrunner
Netrunner 16.06.2017, 11:22:49
  • 0
@piotrek07: Swoją drogą to niesamowite jak wielką przemianę potrafią przejść osobniki, którym zaproponuje się choćby jakiekolwiek ochłapy ze "Stołu Panów" - wystarczy spojrzeć chociażby na Magdalenę Ogórek - świetny przykład jak człowiek może dać się upodlić. Można też wspomnieć Marka Migalskiego czy Michała Kamińskiego - wszyscy po jednych pieniądzach.
Netrunner
Netrunner 08.06.2017, 20:08:14
  • 1
Będzie ktoś tak miły i poleci jakąś ofertę na kartę po zmianach w roamingu, jeżeli chodzi o pakiet Internetu za granicą (ok. 100mb)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cebuladeals #telefony #mobilevikings #virginmobile
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....e
J.....e
konto usunięte 08.06.2017, 20:11:56
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bisqik
bisqik
08.06.2017, 23:45:54
  • 1
@Netrunner: jak przejdziesz do T-mobile na kartę przez http://www.90dnizadarmo.pl/ to masz 4 miesiące za 25 zł w sumie, więc wychodzi 6,25 zł za miesiąc. T-mobile zapowiedziało, że będzie no limit na rozmowy i smsy, i 1,25 GB netu w UE po 15 czerwca.
  • Odpowiedz

1088

Chcą móc usunąć TVP z pakietów kablówek. Od stycznia petycję podpisało 21...

Chcą móc usunąć TVP z pakietów kablówek. Od stycznia petycję podpisało 21...

"Uprzejmie prosimy o umożliwienie wyłączenia w odbieranych przez nas, a dostarczanych przez Państwa, pakietach kanałów telewizyjnych oraz radiowych wszelkich mediów państwowych" - piszą autorzy opublikowanej

StarLord
z
finanse.wp.pl
dodany: 31.05.2017, 07:03:57
  • 259
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    tvp
  • #
    abonamentradiowotelewizyjny
Netrunner
Netrunner 31.05.2017, 15:10:55
  • 1
@dexter7d: Tak jak gardzę PO, tak przyzwoitość nie pozwala mi się zgodzić, że poziom programów informacyjnych w TVP na przykładzie Panoramy chociażby, którą dla sportu oglądałem sobie do obiadu, jest teraz taki sam za PiS. Obecnie Panorama przypomina zwyczajnie Dziennik Telewizyjny, który puszczano za komuny. Nawet dla sportu nie da rady tego oglądać. Jeśli nie wierzysz to sam sobie spróbuj to obejrzeć (panorama jest dostępna online na stronie TVP).
Netrunner
Netrunner 31.05.2017, 16:44:09
  • 0
@dexter7d: Oczywiście że nie, ale różnica jest taka, że jak PO wtedy coś ewidentnie zawaliło to i w Panoramie o tym powiedzieli, w tym momencie jeśli PiS coś zawala albo coś uda się jednostkom, które występują przeciw obecnej władzy to albo o tym nie mówią w ogóle, albo bezczelnie kłamią przedstawiając, że to tak naprawdę sukces PiS. Dokładnie tak samo było za komuny.

276

Posłowie PO bojkotują reportera TVP Info. Kiedy zapłaci Pan składki w PiS?

Posłowie PO bojkotują reportera TVP Info. Kiedy zapłaci Pan składki w PiS?

Na korytarzach sejmowych doszło do kolejnego spięcia między politykami Platformy Obywatelskiej i reporterem TVP Info Filipem Styczyńskim. Dziennikarz próbował ich pytać, czy Ewa Kopacz złoży mandal poselski. W odpowiedzi usłyszał, że jest działaczem PiS-u i realizuje zamówienia partyjne.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 31.05.2017, 06:19:37
  • 105
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    polityka
Netrunner
Netrunner 31.05.2017, 14:53:13
  • -1
@Andrzejlbn: Dziennikarz ma być oczywiście dociekliwy, problem jest wtedy gdy dziennikarz jest dociekliwy tylko wobec konkretnej strony sceny politycznej. TVP jest tubą propagandową PiS i żadne tłumaczenie, że "za PO też tak było" nie zmieni tej sytuacji na lepsze. TVP należy usunąć w trybie natychmiastowym i każdy kto ma w sobie choć odrobinę przyzwoitości zgodzi się z tym stwierdzeniem.

467

Zabijając "niewiernego psa", muzułmanin zapewnia sobie miejsce obok Allaha

Zabijając "niewiernego psa", muzułmanin zapewnia sobie miejsce obok Allaha

– Załóżmy, że wykształcony muzułmanin upuści szklankę, która się rozbije."Niewiernym psom" powie,że to grawitacja.Ale w głębi duszy myśli "Allah tak chciał.Gdyby Allah nie chciał, ta szklanka by nie upadła".Niewierne psy to my, którzy nie wierzymy w Allaha–mówił w Telewizji Republika Witold Gadowski

Radagast
z
telewizjarepublika.pl
dodany: 29.05.2017, 18:59:38
  • 101
  • #
    polityka
  • #
    islam
  • #
    religia
  • #
    chrzescijanstwo
Netrunner
Netrunner 30.05.2017, 13:30:00
  • 1
@cohh: Przywołujesz tutaj Stary Testament, Nowy Testament to zupełnie inna para butów i to na nim zasadniczo opiera się współczesne chrześcijaństwo (na szczęście).
Netrunner
Netrunner 30.05.2017, 14:58:42
  • -2
@cohh: Zamiast zachowywać się jak jakiś, za przeproszeniem - gimboateista i wrzucać nam tutaj jakieś pojedyncze zdania wyłuskane z kontekstu spożytkuj lepiej ten czas na przeczytanie (przynajmniej) fragmentu tekstu, na który się powołujesz. Zdecydowanie więcej z tego wyniesiesz, a i społeczności być może się przyczynisz.
Mówię ci to zupełnie bez złośliwości, z własnego doświadczenia, bo w wieku nastoletnim podchodziłem do tego tematu zupełnie tak jak ty, ale szczęśliwie - przybyło
Netrunner
Netrunner 30.05.2017, 15:43:17
  • -1
@cohh: Masz rację, nie powinno się wyrywać zdań z kontekstu ani tu ani tu. I o ile nie jestem fanem żadnych z tych wszystkich "świętych ksiąg", o tyle jeśli miałbym wybierać z kim chciałbym się spotkać czy z Jezusem czy Mahometem to bez wahania odpowiedziałbym, że z tym pierwszym, bo w przypadku tego drugiego to obawiam się, że nie zdążyłbym dokończyć słowa "ateista", a mógłbym pozbyć się bardzo ważnej dla

1355

Sandecja w Ekstraklasie!

Sandecja w Ekstraklasie!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz dzięki korzystnym rozstrzygnięciom środowych spotkań mogą już cieszyć się z awansu do Ekstraklasy! Jest to pierwszy historyczny awans do Ekstraklasy w 107 letniej historii klubu z Nowego Sącza!

zakmacher
z
polsatsport.pl
dodany: 17.05.2017, 19:29:30
  • 199
  • #
    polska
  • #
    pilkanozna
  • #
    nowysacz
  • #
    ekstraklasa
  • #
    pierwszaligastylzycia
  • #
    sandecja
Netrunner
Netrunner 17.05.2017, 22:19:06
  • 8
A jak tam zdobywca Pucharu Polski sprzed 2 lat - Zawisza Bydgoszcz? Awansowali już do IV ligi czy dalej grają po kartofliskach? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Netrunner
Netrunner 17.05.2017, 23:21:09
  • -1
@tomd5: Jak to? Nie ma nic wspólnego? A zawodnicy? A cały klub? Co się z nim (nimi) stało?
Netrunner
Netrunner 18.05.2017, 09:57:37
  • 0
@tomd5: I nie ma żadnych planów stworzenia drużyny lokalnej? Tak już zostanie? Jeśli zostanie jakaś stworzona to rozumiem, że też będzie zaczynać od tych klas B i żeby wspiąć się do 1 ligi będzie potrzebować ~10 lat?

441

Koty wystraszone przez robo odkurzacz

Koty wystraszone przez robo odkurzacz

Cieka­wość za­biła ko­ta, sa­tys­fak­cja go wskrze­siła.

Mesk
z
youtube.com
dodany: 05.05.2017, 11:41:05
  • 47
  • #
    smiesznekotki
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    robotyka
  • #
    koty
  • #
    zwierzaczki
  • #
    heheszki
Netrunner
Netrunner 06.05.2017, 13:26:51
  • 2
@Czupakabra82:
Netrunner - @Czupakabra82:
Netrunner
Netrunner 18.03.2017, 21:39:18
  • 1
#aliexpress #pytanie

Macie może pojęcie w jaki sposób można użyć na ali któregoś z tych kuponów (globalnych, nie kuponów sprzedawców): https://givingassistant.org/coupon-codes/aliexpress.com# ? Według instrukcji powinno być pole do wpisania kuponu przed samą finalizacją zamówienia, ale ja widzę tam tylko miejsce na wybranie z listy dostępnych kuponów sprzedawców. Pomożecie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 9 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.08.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking