wysropki będą zrównywać takie zaparkowanie perfidnie na chodniku do postawienia dwoma kołami na trawniku, które żadnemu pieszemu nie przeszkadza
@winsxspl: to jest niszczenie zieleni, potem taki ugór pełni tylko funkcję dzikiego parkingu, bo każdy przecież tak stoi. A wody opadowe nie mają gdzie się zbierać, tylko bagno robią przy większym deszczu. Od tego jest trawnik żeby woda miała gdzie się zbierać
Grupki na FB "lekarz szuka pracy" powinny być znacznie mocniej i częściej pokazywane społeczeństwu. Ludzie kompletnie nie są świadomi tego jak absurdalne pieniądze zarabiają lekarze i jak trzeba się ich prosić, żeby w ogóle zechcieli pracować. Pierwszy lepszy post lekarza zaraz po studiach, bez specjalizacji, w jakiejkolwiek części Polski o tym, że szuka pracy i w odpowiedzi dostaje 30 komentarzy z prośbą o kontakt XD Stawka 160zł/h to oczywiście psucie rynku! Tak, 160zł/h
@wysokiewiczplum: OPie nie sprawdzaj tylko ile zarabia Radiolog i ile zarabiają anestezjolodzy i kardiolodzy (w tym w szczególności kardiolodzy interwencyjni)
Czy na naszym dworcu lub jego okolicy jestem w stanie zgarnąć jutro z rana (przed godziną 8) coś bardziej ludzkiego do jedzenia do pociągu niż McD/KFC lub towary z żabki???
Dostałam pracę (。◕‿‿◕。) Rok temu zarabiałam ledwie 3000 zł mimo że biegałam z jednego miejsca do drugiego. Od jakiegoś czasu jest 5000 zł a od maja będzie prawie 7000 zl乁(♥ʖ̯♥)ㄏ Może dla innych to niewiele ale dla mnie to duży postęp.
Potrzebuję wyrwać ósemki. Ale terminy we Wrocku są na za pół roku do chirurga. Być może ktoś ostatnimi czasy uprawiał turystykę stomatologiczną na NFZ do chrirurga i wie gdzie w Polsce (najlepiej poludniowo-zachodniej) najszybciej z terminem?
@niedorzecznybubr: opieka stomatologiczna jest niejako z boku, kontrakty niskie, w ramach kontraktu nie ma nowoczesnych metod leczenia (borowanie pod mikroskopem). To ludzie zostali zmuszeni do leczenia się prywatnie (inaczej zamiast leczenia mieliby rwanie)
Trump chwalący się ile jego koledzy zarobili w jeden dzień na giełdzie. Wchodzimy w teorie spiskowe, ale co jeśli cała ta szkopka z cłami i ich wprowadzaniem i zawieszaniem jest celową akcją, żeby dać zarobić odpowiednim ludziom z otoczenia Trumpa na skokach cen akcji?
@Krupier: sprzedawca ma obowiązek ten paragon wydrukować i wydać. Co z nim dalej zrobisz to ich nie interesuje. Bez paragonu z Lidla nie wyjdziesz jak kasujesz się sam, za bramką jest kosz na śmieci, możesz go od razy wyj*bać jak taki problematyczny jest.
@January-zwiedza-szpary Jak Ty chłopie funkcjonujesz w społeczeństwie technologicznym skoro pokonuje Cię paragon?
@Krupier: normalnie przez kasę gdzie jest kasjer i gdzie nie ma bramki. Ku*wa macie takie wielkie problemy ze zrobieniem zwykłych zakupów. Wielki problem skasować kod kreskowy i wywalić paragon go kosza obok, kasując się w 60 sekund i nie oglądając imbecyli za kasą,
kasy samoobsługowe to najlepsza rzecz w sklepach wielkopowierzchniowych od czasu akceptacji płatności kartami debetowymi w Biedronce, która zawsze tylko gotówkę chciała i kupowanie czegokolwiek to była udręka
@January-zwiedza-szpary: więcej zjebow od Brauna w komentarzach pod tym filmem niż na całym wykopie. Zajebiste źródło informacji. Trzymajcie się razem z twórcą tego kanału, pasujecie mentalnościa uciśnionego zbawcy świata
No dopuściła się oszustwa, świadomie (raczej świadomie i z wygody, bo doskonale wiedziała co do wora wklada) czy nie. Dalej jest to oszustwo.
@January-zwiedza-szpary: jakie ty masz IQ że masz problem żeby zeskanować kod kreskowy? I zeskanować jeszcze raz jak przez pomyłkę zeskanujesz nie ten co trzeba? No ja je*ie.
Ale ja nie potrzebuję jej filmu, oszukała sklep to należy się za to kara, myślę że ta godzina spędzona na kantorku w oczekiwaniu na policję już są sporo nauczyła. Nikt jej nie zmuszał do korzystania z kasy samoobsługowej. Mogła czekać do normalnej. Wybrała samoobsługową i postanowiła oszukać sklep kasując nie ten produkt.
Takich gagatków było i jest na pęczki. Biorą najdroższe produkty na wagę, a kasują np ziemniaki. Waga się zgadza, a
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Co byscie wybrali na moim miejscu: 1. Zostanie w aktualnej pracy - zarobki to 6k na reke, pracuje juz tutaj 3 lata. Milo, fajnie, bezpiecznie. Dobra atmosfera, spoko ludzie i raczej malo do pracy. Do pracy 5km wiec blisko. Brak rozwoju i mozliwosci na awans. Podwyzki raczej rzedu 500 zl brutto rocznie. Po uwzglednieniu wszystkich premii, bonusow i swiadczen rocznie wychodzi 78k netto. Bez tego 72k netto. 2. Zmiana pracy,
ja odrzucałem oferty pracy dające 1000zł na rękę więcej, bo nie były one warte uczenia się firmy na nowo i przechodzenia po raz kolejny szkoleń produktowych i technicznych.
A co dopiero zmieniać za realnie 500zł na rękę i dalsze miejsce pracy.
W maju mam jechać na tygodniową delegację do Lubuskiego (Łagów). Nigdy nie byłem w tym województwie nawet przejazdem. Co koniecznie trzeba zobaczyć, zwiedzić oprócz MRU i figury Jezusa? #lubuskie #pytanie #zielonagora #gorzow #swiebodzin #miedzyrzecz
Delegacja z pracy, konferencja w hotelu i noclegi w ośrodku firmowym, który mieści się w Łagowie. Ale do tego sporo wolnego czasu
@Lolenson1888: z doświadczeń własnych, na wyjazdach firmowych nie ma czasu na zwiedzanie okolicy dalszej niż 10km. Jeździłem do Łagowa na wakacje przez całe dzieciństwo, jest to cudowne miejsce do odpoczynku i łażenia po lasach. Weź rower i przejedź się dookoła jeziora Trześniowskiego/Ciecz. Poza tym nie ma tam nic
Politycy swoimi decyzjami (kredyt 2% + forward guidance kredyt 0%) poprzez spowodowanie wzrostu cen mieszkań okradli mnie z kilkuset tysięcy złotych moich ciężko zarobionych pieniędzy.
Moi niewykształceni znajomi którzy przed covidem brali kredyt pod korek w myśl zasady „jakoś to będzie” mają dużo większy majątek niż ja, dorabiający się od zera inżynier po ciężkich studiach.
Nigdy nie zagłosuję na partię popierającą dopłaty do kredytów.
@Radiatorro: trzeba było kupić wcześniej, pretensje możesz mieć tylko do siebie. ja zyskałem jakieś 300.000zł na mieszkaniu więc wyrównało się. Można zamknąć wątek.
zdajesz sobie sprawe że Elon produkuje elektryczne samochody? od przejścia w elektryfikację nie ma odwrotu.
@hansschrodinger: a co ma to do tego, że produkuje elektryki, produkuje bo są modne.
nie do ukrycia jest fakt, że w administracji Trumpa są denialiści klimatyczni i antyszczepionkowcy. Elon może sobie i nawet być za aborcją na życzenie, ale jak jakiś religijny zjeb wprowadzi całkowity zakaz aborcji w USA to Elon protestować nie będzie. Dokładnie
Także poza szukaniem i obcinaniem kasy na bezsensowne projekty trzeba podejść do tego systemowo i należy pierw zautomatyzować procedury oraz uprościć prawo. Dopiero potem można redukować ilość etatów.
@Ranmus: konfiarzom tego nie wytłumaczysz urzędasów trzeba w-----ć, bo tak powiedział Krul kiedyś i tak ma być. Problemami z zatkanymi urzędami będą walczyć jak już problemy się pojawią
Jakim cudem sprzedając pasztet musisz podać jego cenę z 30 dni, a sprzedając mieszkanie nie musisz podać jego ceny w ogóle? Co jako internetowy hivemind możemy z tym zrobić?
@Krzewiciel_prawdy: oferty sprzedaży na portalach ogłoszeniowych nie są, w rozumieniu prawa handlowego, ofertą handlową, nie muszą mieć cen. Etykieta/cenówka w jakimkolwiek sklepie jest, w rozumieniu prawa handlowego, ofertą handlową i za tyle ile jest na etykiecie muszą dany towar sprzedać Mam nadzieję, że pomogłem