Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mark666
Mark666

Mark666

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35042
  • Znaleziska 10153
  • Mikroblog 24889
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 46
jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
14.05.2025, 08:24:06
  • 0
Ej wykoki, bede reklamowal artykuł ze sklepu budowlanego.
Mam paragon. Jak z nimi rozmawiać, żeby wykazać że to ich błąd?
Zamawiałem produkt o specyfikacji x dostałem o spec. y.
#prawo #budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 14.05.2025, 08:25:45 via Wykop
  • 6
Tak:

Zamawiałem produkt o specyfikacji x dostałem o spec. y.
  • Odpowiedz
Phallusimpudicus
Phallusimpudicus
29.04.2025, 08:33:42
  • 865
Hiszpania osiągnęła neutralność klimatyczną level "north korea"

#heheszki
Phallusimpudicus - Hiszpania osiągnęła neutralność klimatyczną level "north korea"

#...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 29.04.2025, 13:40:16 via Wykop
  • 0
to konfiarski bot, w głowie ma, że hiszpania jest lewacka i winę za awarię prądu ponosi socjalizm


@yahoomlody: Patrz, a ja mam w opisie: "pisowski troll" ;)
  • Odpowiedz
S.....a
konto usunięte 28.04.2025, 03:54:13
  • 17
Mówię to jako 100% hetero ;)
Im Duda starszy, tym przystojniejszy w porównaniu do kartofla za młodu
Co myślicie kobiety? Facet jest jak wino?
#polityka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
S.....a - Mówię to jako 100% hetero ;)
Im Duda starszy, tym przystojniejszy w porówna...

źródło: image

Pobierz

Prawda?

  • Tak 25.5% (339)
  • Nie 74.5% (989)

Oddanych głosów: 1328

  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 28.04.2025, 05:30:00 via Wykop
  • 1
Żeby przed 6 rano pisać o Dudzie w taki sposób, to już naprawdę trzeba mieć nasrane albo za słabo płacone.


@eeehhh: w rosji jest wiele stref czasowych ;)
  • Odpowiedz
Megalogin
Megalogin
25.04.2025, 11:58:48
  • 1
Gdzie się wybieracie w tym roku? #polandrock #opener #rockowiznafestiwal #meskiegranie #sunrisefestival #3majowka #czochrajbobra #festiwale
Megalogin - Gdzie się wybieracie w tym roku? #polandrock #opener #rockowiznafestiwal ...

źródło: temp_file2846650412926442847

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 25.04.2025, 14:55:27 via Wykop
  • 0
@Megalogin: gdzie Paletstock?
  • Odpowiedz

887

Bagaże podręczne w Ryanair - zawiadomienie do UOKiK

Bagaże podręczne w Ryanair - zawiadomienie do UOKiK

Są już pierwsze zawiadomienia do Uokik za praktyki Ryanair w zakresie wymiarów bagaży podręcznych. W ostatnim czasie nasiliło się czepialstwo Ryanair i dochodzi do jakiś absurdalnych sytuacji. Jako prawowity Mirek z Wykopa sam postanowiłem napisać taki donos bo uważam że to jest już zwykłe upodlenie

enforces
z
zakupersi.com
dodany: 23.04.2025, 14:11:20
  • 271
  • #
    ryanair
  • #
    linielotnicze
  • #
    lotnictwo
  • #
    latanie
  • #
    samoloty
  • #
    podroze
Mark666
Mark666
Mark666 23.04.2025, 19:33:53 via Wykop
  • 0
uftwaffe do Rzymu Fiumicino 661 zł (na minus przesiadka, ale cenę można jeszcze zbić wybierając niemieckiego pośrednika)


@janusz00: Widzę Skyscanner,
kliknij w bagaż rejestrowany, to cena podskoczy ;)
Mark666 - >uftwaffe do Rzymu Fiumicino 661 zł (na minus przesiadka, ale cenę można je...

źródło: Screenshot 2025-04-23 at 21-33-02 Tanie loty z Kraków do Rzym w serwisie Skyscanner

Pobierz
Marek_Mirko
Marek_Mirko
Marek_Mirko
19.04.2025, 16:51:17
  • 1
#lublin klasyk. Gdzie najlepsza włoska pizza w LBN?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 20.04.2025, 08:40:31 via Wykop
  • 0
@Marek_Mirko: Oczki 3
  • Odpowiedz
klokupk
klokupk
17.04.2025, 08:42:31
  • 0
#remontujzwykopem #budujzwykopem #majsterkowanie
Mirki, będę rozglądał się niebawem za zestawem bitów najlepiej z przedłużkami, dobrym uchwytem do wkrętarki.
I jakimś zestawem kluczy.
Szukam czegoś porządnego, mam obecnie Millwaukee i jakość sztos, ale trochę się juz zdekompletowało (╯︵╰,)

Bity to
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 17.04.2025, 14:04:11 via Wykop
  • 0
Mirki, będę rozglądał się niebawem za zestawem bitów najlepiej z przedłużkami, dobrym uchwytem do wkrętarki.

I jakimś zestawem kluczy.


@klokupk: Będzie Pan zadowolony: https://allegro.pl/oferta/wera-bity-nasadki-tool-check-plus-05056490001-12656590012
(pierwsza z brzegu oferta)
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
17.04.2025, 06:17:21
  • 0
Ile lari zabrać ze sobą na tygodniową wycieczkę? Loty, hotele, wycieczki opłacone, zostaje jedzenie, transport po Gruzji, pamiątki. Myślałem, żeby wymienić około 3k PLN w Polsce i będę miał jeszcze 150 euro przy sobie. Jak myślicie?
#kiciochpyta #gruzja #podrozujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 17.04.2025, 06:53:02 via Wykop
  • 2
@stuparevic: Statystycznie bywam w Gruzji kilka razy w roku. Jeżeli biorę ze sobą gotówkę, to drobne z ostatniego wyjazdu.
Bankomaty, w tym bez prowizyjne spotkasz nawet w małych miasteczkach (1000 - 2000 mieszkańców), poza targowiskami, lokalnymi sklepikami, kartą zapłacisz praktycznie w każdej knajpie, "normalnym" sklepie, etc. Przy czym warto mieć kartę z dobrymi kursami (np. z Pekao, Millenium, Curve, Revoult, etc.)
Kantory też są, korzystałem dosłownie raz, kiedy pierwszy raz
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
16.04.2025, 06:43:16
  • 145
Następna odklejona od rzeczywistości branża - stolarze.
Chcę kupić szafę na wymiar szerokość 360cm, wysoka 265 cm, głęboka 70 cm. Duża.
Najtańsza oferta 10k. Przesuwna, bez ścianek bocznych i tylnej. Prosty front, płyta meblowa, parę szuflad, 3 drążki do wieszania, otwarte półki.

Zapytaliśmy o wariant otwierany na zawiasach to 5 k więcej xD
A jak już burżuj chciałby jakiś element ryflowany to wjeżdża front lakierowany i odklejence wołają 20-22k xD
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 16.04.2025, 08:51:13 via Wykop
  • 2
a masz jakąś wycenę co ile kosztuje? Znając stolarzy z mojej okolicy to materiał pewnie max 1/3 ceny


@JackDaniels: Z tej ceny to w ciemno strzelam że 1/3 to kosztuje IKEA PAX, z 10 letnią gwarancją ;)
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
08.04.2025, 06:13:35
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 08.04.2025, 14:41:46 via Wykop
  • 0
no niby jest ale tak jakby go nie było. Próbowałem tam kiedyś zaparkować to się okazało, że tylko z abonamentem, ale i tak nie ma wolnych miejsc


@dominowiak: Aktualnie jest jeden lub dwa poziomy dostępne do parkowania w ciągu dnia, ze stawką za godzinę (przestrzeń po komisie),
Mam też wrażenie że ogłoszenie o abonamentach wisi cały czas - są dostępne.
  • Odpowiedz
Wloczypsuj
Wloczypsuj
08.04.2025, 00:56:24
  • 6
Wiadomo, że Woodstock upadł po edycj 27' na dobre, a aktualnie to skomercjalizowana patologia tfu - korporacyjna ale jakim cudem ktoś taki (w ogóle kim ona jest?) gra na tak wspaniałym festiwalu?
Takie beztalencie? Do tego jakieś boty głosują na nią w edycji złotego bączka.
#woodstock #niepopuparnaopinja #polandrock #muzyka
Wloczypsuj - Wiadomo, że Woodstock upadł po edycj 27' na dobre, a aktualnie to skomer...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 08.04.2025, 05:40:16 via Wykop
  • 1
Do tego jakieś boty głosują na nią w edycji złotego bączka.


@Wloczypsuj: Idąc tym tropem, co za boty, wypisują #niepopuparnaopinja na wykop ;)
  • Odpowiedz
GoodLikE
GoodLikE
07.04.2025, 04:13:11
  • 23
Wy myślicie,że deweloperzy budują mieszkania dla obywateli PL.
Uja prawda (przynajmniej Rzeszów)...
Ostatnio cały nowo powstały blok, na północnej wylotówce z miasta kupiło dwóch Ukraińców. Za gotówkę. Kurła wszystkie mieszkania. Cały kurła blok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 07.04.2025, 07:45:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
02.04.2025, 14:39:30
  • 2
Jest lista zgłoszonych zespołów, nie sugerujcie się że jest napisane 2024
https://polandrockfestival.pl/eliminacje/zgloszone-zespoly
#woodstock #polandrock
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 02.04.2025, 20:29:00 via Wykop
  • 0
@DEMONzSZAFY: patrząc na zagraniczne kapele, mam wrażenie że to jednak 2024,
Są m. in. też dwie jakie się dostały na Festyn.
  • Odpowiedz
Mark666
Mark666
Mark666 04.04.2025, 07:55:01 via Wykop
  • 0
@DEMONzSZAFY: Zdecydowanie wskoczyła aktualna lista
  • Odpowiedz
Dxtr4
Dxtr4
Dxtr4
19.03.2025, 05:17:42
  • 546
No i spoko, ale jak ktoś mi powie, jak kupić mieszkanie za 700 tys. zł przy średniej krajowej, to ja bardzo chętnie posłucham. Bo jakoś nie widzę opcji odkładania 90% pensji przez 30 lat na kawalerkę z widokiem na śmietnik.

To jak to jest, czy dzisiejsze pokolenie serio jest niezaradne, czy jednak mamy po prostu przesrane?

#nieruchomosci #pieniadze #boomerskieporady #zycie #finanse #
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 19.03.2025, 10:58:27 via Wykop
  • 0
No i spoko, ale jak ktoś mi powie, jak kupić mieszkanie za 700 tys. zł przy średniej krajowej, to ja bardzo chętnie posłucham. Bo jakoś nie widzę opcji odkładania 90% pensji przez 30 lat na kawalerkę z widokiem na śmietnik.


@Dxtr4: Trochę mój "case", bliskie okolice mediany/średniej, wojewódzkie, Polska B.
Nie wiedząc czy na pewno chcę tu mieszkać, wynajmowałem mieszkanie, normalnie żyłem, dużo podróżowałem, odkładając systematycznie trochę oszczędności, bez większych planów, bardziej
  • Odpowiedz

614

Galeria wybryków i atak dostawcy

Galeria wybryków i atak dostawcy

Atak mężczyzny rozwożącego pieczywo na pieszego na chodniku. Dostawcy jednej z sieci piekarni robią co chcą. Jeżdżą po chodnikach, parkują w miejscach niedozwolonych. Ich wybryki zostały uwiecznione przez wielu mieszkańców Warszawy. Część materiałów pochodzi z grupy "Święte krowy warszawskie" na FB.

hefrenPL
z
youtube.com
dodany: 18.03.2025, 14:22:06
  • 121
  • #
    parkowanie
  • #
    chodnik
  • #
    konfitura
  • #
    galeria
  • #
    pieczywo
Mark666
Mark666
Mark666 18.03.2025, 16:32:31 via Wykop
  • 12
"Dostawcy jednej z sieci piekarni (...)" Jednej? Jestem przekonany że większości piekarni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dawul
Dawul
Dawul
18.03.2025, 07:25:00
  • 86
Jak taka osoba, która nie kryje się ze swoim zaangażowaniem politycznym może być nadal prokuratorem?
#polityka
Dawul - Jak taka osoba, która nie kryje się ze swoim zaangażowaniem politycznym może ...

źródło: ewa-wrzosek

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 18.03.2025, 13:57:13 via Wykop
  • 1
@Dawul: Ile aktualnie płacą kopiejek za post?
Mark666 - @Dawul: Ile aktualnie płacą kopiejek za post?

źródło: Screenshot 2025-03-18 at 14-56-50 Jak taka osoba która nie kryje się ze swoim zaangażowaniem polityczny... (@Dawul) Wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
czz17
czz17
czz17
13.03.2025, 11:05:15
  • 5
#luxmed #lublin
Dobrze się tam bawicie w tym Luxmedzie?
Wizyta prywatna 250zł na konkretną godzinę, a siedzę już dwie godziny jak na jakiś NFZ i jeszcze 5 osób przede mną, trzeba jakieś premium wykupić jeszcze, żeby było szybciej?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 13.03.2025, 16:33:46 via Wykop
  • 1
Wizyta prywatna 250zł na konkretną godzinę, a siedzę już dwie godziny jak na jakiś NFZ


@czz17: Ale wiesz że NFZ potrafi lepiej płacić za tą wizytę ;)
  • Odpowiedz
Mark666
Mark666
Mark666 14.03.2025, 18:51:10 via Wykop
  • 0
@czz17: na pacjent.gov.pl znajdziesz informacje o kwotach za świadczenie z NFZ (co ciekawe, nie było ich ostatnio w aplikacjach mobilnych IKP i mObywatel).

Cale szczęscie niee korzystam że służby zdrowia często, moja ostatnia 5-10min wizyta u laryngologa w załączeniu.
Mark666 - @czz17: na pacjent.gov.pl znajdziesz informacje o kwotach za świadczenie z ...

źródło: 1000025230

Pobierz
  • Odpowiedz
n.....t
n.....t
konto usunięte 12.03.2025, 09:12:35
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 12.03.2025, 13:45:21 via Wykop
  • 0
według własnego uznania nazywa innych ruskimi trollami,


@neurotiCat: ej, ale u mnie w jakiś sposób zasłużyłeś na podobny status. Przypadek? ;)
Mark666 - >według własnego uznania nazywa innych ruskimi trollami,

@neurotiCat: ej, ...

źródło: Screenshot 2025-03-12 at 14-43-34 Jakieś dwumiesięczne konto (ciekawe czyje to multi ) o którym istnien... (@neurotiCat) Wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
Mark666
Mark666
Mark666 12.03.2025, 14:10:12 via Wykop
  • 1
I to od 11 lat. Czyli jestem ruskim trollem zanim to się stało modne


@neurotiCat: gratuluję nagrody jubileuszowej ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • Strona 6 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking