Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MackoMuzykant
MackoMuzykant

MackoMuzykant

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2991
  • Znaleziska 343
  • Mikroblog 2648
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 35
  • Dodane (8)
  • Komentowane (28)
  • Plusowane (2612)
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6564
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
08.05.2026, 19:07:58
  • 597
Ależ piękna aplikacja od @backfeed wleciała na Android TV. Oglądasz sobie mecz a z boku sam się odświeża hashtag mecz. Coś pięknego.
#mecz #sport
Miguelos - Ależ piękna aplikacja od @backfeed wleciała na Android TV. Oglądasz sobie ...

źródło: image_picker_31D52A9C-10FE-40CA-9B83-75A81F2845E0-42099-000004B7DE34199C

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolenson1888
Lolenson1888
08.05.2026, 19:11:57 via Wykop
  • 191
@Miguelos: Canal Plus powinno wyświetlać wpisy z tagu w czasie rzeczywistym.
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem
08.05.2026, 19:14:24 via Wykop
  • 228
@Miguelos: pewnie działa lepiej jak sam wykop xD
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
19.04.2026, 18:00:21
  • 429
To "komputer" i bardzo możliwe że taki posiadasz.

Zasadniczo jest to hydrauliczny komputer analogowy, który wykonuje obliczenia przy użyciu cieczy, a nie elektroniki: ciśnienie pompy jest przesyłane przez kanały, które działają jak przewody, podczas gdy zawory suwakowe, sprężyny, otwory i kulki kontrolne pełnią funkcję odpowiedników komparatorów, bramek logicznych, opóźnień i elementów jednokierunkowych.

„Oblicza” on aktualny stan operacyjny maszyny, czy warunki przekroczyły próg uzasadniający zmianę stanu, z jaką siłą przyłożyć każde wyjście i jak szybko
Cyberdyne - To "komputer" i bardzo możliwe że taki posiadasz.

Zasadniczo jest to hyd...

źródło: 1000096265

Pobierz
Cyberdyne - To "komputer" i bardzo możliwe że taki posiadasz.

Zasadniczo jest to hyd...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krzemol
Krzemol
19.04.2026, 18:07:40 via Wykop
  • 148
@Cyberdyne: Panie, ja tam taki komputer mam w głowie dlatego wolę manuala i kontrolę nad samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KurczakiZiemniakiPorosty
KurczakiZiemniakiPorosty
KurczakiZiemniakiPorosty
19.04.2026, 18:32:38 via Wykop
  • 148
@Cyberdyne: No i to jest interesująca rzecz (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
leniar
leniar
10.04.2026, 21:43:01
  • 345
przypomniało mi sie jak kiedyś jechałem do liceum i mi sie otworzył wykop w autobusie i pierwszy post na mirko to była taka d--a owłosiona mega obesrana i od tamtego momentu nauczyłem sie że wykopu sie nie używa w miejscach publicznych
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
10.04.2026, 22:19:49 via Wykop
  • 81
@Jcobbb: @leniar chyba o @TavarishPiesov wam chodzi
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia
10.04.2026, 23:25:10 via Wykop
  • 83
@leniar: ponieważ te dwa komentarze powyżej mają najwięcej plusów to wpis w gorących wyświetla się tak że wygląda to jakby owa osrana d--a należała do @TavarishPiesov - cóż, wszystko jeszcze przed nami
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
05.04.2026, 04:12:35
  • 2173
Dorosłość jest wtedy, gdy kupisz sobie ps5 pro, napęd blu ray, pada edge, 2 gry i od tygodnia leży to wszystko nieodpakowane w kartonie, bo nie masz czasu się za to zabrać.
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dorodny_kebab
dorodny_kebab
dorodny_kebab
05.04.2026, 05:21:52 via Android
  • 1183
@smutny_kojot: jak już odpakujesz i podłączysz to odkryjesz że każda gra cieszy może 2-3h
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
05.04.2026, 05:37:14 via Wykop
  • 925
@smutny_kojot: @dorodny_kebab to nie dorosłość u was tylko depresja w której starasz przypomnieć sobie beztroskie dzieciństwo. "Większe", "ważniejsze", "bardziej angażujące hormonalnie" sprawy na głowie które są bardziej istotne bo czujecie upływ czasu. One są bardziej zajmujące dla was. Jak tego nie zrozumiecie to nigdy nie będzie czasu na wewnętrzne dziecko. No i twarda piguła jest taka że życie nie jest sprawiedliwe i nie każdy w normalnym konsumpcyjnym toku społecznym,
  • Odpowiedz
Famine
Famine
18.03.2026, 14:55:11
  • 1107
Mapa zagrożeń rentierskich.

#nieruchomosci #polska #gospodarka #arbnb
Famine - Mapa zagrożeń rentierskich. 

#nieruchomosci #polska #gospodarka #arbnb

źródło: temp_file4318924219710176178

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
18.03.2026, 15:02:47 via Wykop
  • 632
@Famine: a pozniej zdziwienie, ze ludzie nie maja gdzie mieszkac…
Miasta sie zrobily lunaparkami dla turystow, a w kazdym to samo xD
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
18.03.2026, 15:21:05 via Android
  • 465
@Famine: Najpierw kulturalne zaklejanie zamka kropelką jako ostrzeżenie. Potem gdy to nie zadziała polecam niszczyć zamek przy pomocy dłuta i młota. A w szparę pod drzwiami polać śmierdzący kwas masłowy.

Powiecie: "wandalizm, zamach na świętą własność prywatną"! A ja powiem urealnienie rentierskiej stopy zwrotu kosztem wszystkich wokół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2861
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 300
@Umciaumciapeklagumcia: Ja oddałem wczoraj i zwróciło 29 zł, minusy tutaj.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16.03.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 1252
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
13.03.2026, 16:36:31
  • 669
Mam kolegę co jest w wojsku. Zawsze pod rękę z konfą. W wyborach oczywiście na kibola głosował
Cały czas przy jakimkolwiek spotkaniu psioczył na polityków, że sprzętu nie kupują im i kto to słyszoł. Wiecznie mało.

Jak było info o SAFE to oczywiście psioczył, że nie dowiozą. Jak już było wiadomo, że dowiozą to na pewno za mało. Jak już było into, że będziemy mieli najwięcej kasy i jeszcze trafi do polskich firm
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cirspmtugp
cirspmtugp
cirspmtugp
13.03.2026, 17:00:33 via Wykop
  • 573
Jak się z nim zobaczę to wypytam co o tym myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kismeth: jakoś sobie to zracjonalizuje, prawicowe umysły są dobre w wyparcie
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
13.03.2026, 17:16:54 via Wykop
  • 345
Teraz po wecie batyra już w ogóle cichutki jest. Nic. Jak się z nim zobaczę to wypytam co o tym myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kismeth:
M4rcinS - >Teraz po wecie batyra już w ogóle cichutki jest. Nic. Jak się z nim zobacz...

źródło: comment_h8GnQRGFZSRvO24XacwFoLY0J4EPfgce

Pobierz
  • Odpowiedz
hansoloxd
hansoloxd
13.03.2026, 18:49:30
  • 2036
Daj plusa jeżeli lubisz kebaba albo uważasz, że Nawrocki to zdrajca

#heheszki #polityka #wojna #safe #bekazpisu
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_
13.03.2026, 19:24:01 via Wykop
  • 410
@nervous_breakdown: nie przy inflacji, gdzie pochłonie ona większość oprocentowania kredytu. W praktyce spłacisz to pieniądzem, ktory będzie dużo mniej warty niż dzisiaj. Na dodatek (w przeciwieństwie do innych propozycji) mamy gwarancję (konstrukcja safe), że inwestujemy we własne możliwości przerobowe, a nie płacimy po prostu za sprzęt - możliwość sprzedaży, zysk z VAT, wzrost pkb. Generalnie tak wygląda zazwyczaj kredyt inwestycyjny w kazdje normalnej firmie. Niestety większość osób porównuję go do
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
13.03.2026, 19:34:33 via Wykop
  • 69
@garm_: @donaldJretard @Matyson
Dziękuję za odpowiedź
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
05.03.2026, 06:55:41
  • 1538
Polska obecnie ma 550 ton złota.
Niemcy - 3360t zapasów złota. Zbrojenie poprzez obligacje a nie wyprzedaż majątku.
Włochy - 2452t zapasów złota. Zbrojnie poprzez program SAFE a nie wyprzedaż majątku.
Francja - 2436t zapasów złota. Zbrojnie poprzez program SAFE a nie wyprzedaż majątku.
Holandia - 612t zapasów złota. Zbrojnie finasowanie bezpośredni z budżetu a nie wyprzedaż majątku.

Jak
Ice_Glaze - Polska obecnie ma 550 ton złota. 
Niemcy - 3360t zapasów złota. Zbrojenie...

źródło: 08

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze
Autor
05.03.2026, 07:00:34 via Wykop
  • 475
@Kallisto: Czemu inni nie wyprzedają jak maja rezerwy x5 a mniejsze zakupy niz my? DLACZEGO?? BŁAGAM odpowiedz mi mądry człowieku na to pytanie. Jak widac nie robia tego ci co korzystają z SAFE i ci co nie korzystają.
DLACZEGO??
  • Odpowiedz
mayek
mayek
05.03.2026, 07:35:37 via Wykop
  • 571
„to nie wasz majatek”

@Kallisto: A czyj? Pisu? XD
  • Odpowiedz
rales
rales
05.02.2026, 18:25:48
  • 434
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
05.02.2026, 18:26:02 via Wykop
  • 547
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ, A ZAWOŁAM CIĘ ZA MIESIĄC
  • Odpowiedz
Darek08
Darek08
05.02.2026, 18:30:10 via Wykop
  • 650
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
21.01.2026, 10:43:12
  • 1836
Pewien facet został uprowadzony przez statek kosmitów. Ale to porwanie było dziwne, kazali mu:
- zjeść zdrowy posiłek
- umyć dokładnie zęby
- rozczesać włosy
- położyć się wcześnie spać.

Okazało
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
21.01.2026, 10:44:52 via Wykop
  • 809
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dadas77
Dadas77
21.01.2026, 10:47:51 via Wykop
  • 339
@blahajo: piszę z Sahary, brak wody.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16348
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
17.01.2026, 14:28:13
  • 137
#polityka #konfederacja
Szwajcaria idealny kraj Konfiarzy bo nie są w UE.
Tymczasem fakty.
1. Policja śmieciowa (Abfallfahndung) mogą ci wystawiać mandat bo wystawiłeś smieci nie tego dnia albo chciałeś oszukać system i nie w specjalnych workach na smieci.
2. Punkty zbiórki smieci gdzie masz po 20 kontenerów (Recyclinghof) i jak nie chcesz placic ogromnych pieniędzy za smieci (Polluter Pays) to musisz je tam zawozić i sortować (podziały na kolory szkła, kapsułki do
fidelio-fidelio - #polityka #konfederacja
Szwajcaria idealny kraj Konfiarzy bo nie są...

źródło: 1000119203

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
Autor
17.01.2026, 14:33:51 via Wykop
  • 43
@Filjan: A ja szanuje za ten porzadek i jasne stawianie wielu spraw. Niby wolność ale nie nieograniczona.
  • Odpowiedz
Filjan
Filjan
17.01.2026, 14:43:41 via Wykop
  • 77
@kaoen9: oczywiście że jest, Szwajcaria tak czy inaczej musi przestrzegać wielu unijnych standardów, płaci obecnie jakieś 140 mln EUR dla UE rocznie + fundusze szwajcarskie na rozwój państw UE, a będzie płacić jakieś 400 mln EUR niedługo, ale za to nie ma prawa głosu i wpływu na unijne decyzje.
  • Odpowiedz
99942Apophis
99942Apophis
17.01.2026, 11:48:29
  • 241
Byłem ciekaw czy najsłabsza jednostka w grze czyli jeden Chłop może pokonać najsilniejszą, potężnego Azure Dragon? Okazuje się, że tak.

Przy czym założyłem, że nie korzystam z żadnych czarów ofensywnych, czy to bezpośrednich (np implozja), czy pośrednich (czyli obrażenia od min, czy tarczy ognia). Wyłącznie fizyczne obrażenia.

Setup:

Heros:
99942Apophis - Byłem ciekaw czy najsłabsza jednostka w grze czyli jeden Chłop może po...

źródło: 3

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf
Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf
17.01.2026, 11:51:06 via Wykop
  • 168
@99942Apophis: Swój chłop
  • Odpowiedz
kompek
kompek
17.01.2026, 13:54:02 via Wykop
  • 280
@99942Apophis: Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że chłopem pokonałeś azure dragona? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakie to ty (specjalnie z małej litery) batalie toczysz. Może byś lepiej wykorzystał anielskie przymierze?
  • Odpowiedz
kodishu
kodishu
17.01.2026, 18:50:29
  • 596
12 GNIEWNYCH LUDZI
Ten film powinien zobaczyć każdy, absolutnie każdy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Po to żeby nauczyć się być sceptycznym i mieć wątpliwości. Żeby nie łykać papki tylko zadawać pytania. To jest dzieło ponadczasowe.
#filmy #film #psychologia
kodishu - 12 GNIEWNYCH LUDZI
Ten film powinien zobaczyć każdy, absolutnie każdy, zwła...

źródło: 1000057377

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
17.01.2026, 20:05:24 via Wykop
  • 47
@kodishu: każdy już go widział. Dawno temu
  • Odpowiedz
Morf
Morf
17.01.2026, 20:30:01 via Wykop
  • 278
zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Po to żeby nauczyć się być sceptycznym i mieć wątpliwości. Żeby nie łykać papki tylko zadawać pytania.


@kodishu: w "dzisiejszych czasach" 99% osób które tak mówi to szury które ignorują fakty bo nie odpowiadają ich konserwatywnemu światopoglądowi lub powodują że ich życie będzie mniej komfortowe.

Dzisiaj już byś nie nakręcił takiego filmu bo rasista nawet postawiony przed faktami nadal będzie rasistą i nie zmieni zdania. Przyznanie
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
17.01.2026, 09:26:45
  • 178
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
17.01.2026, 09:35:24 via Android
  • 45
@bArrek może trzeba zacząć walić w rurę Arku
z fartem
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
17.01.2026, 09:51:53 via Android
  • 15
@bArrek nie spróbujesz się nie przekonasz, a nóż widelec się Arku uda
Bo to wiesz, uda są dwa zawsze, albo się uda albo się nie uda jak to się mówi
z fartem
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
17.01.2026, 08:10:33
  • 1385
Raz mój ojciec nakrył mnie in figlach z dziewczyną w moim pokoju, ale powiedział:
- Dobra, nic mamie nie powiem, to będzie nasz mały sekret.
Następnego dnia jemy całą rodziną śniadanie, nagle matka mnie pyta:
- Synu, skąd masz malinkę na szyi?
To jest nasz mały sekret z ojcem - odpowiedziałem.

#zarty #dowcipsurowowzbroniony #heheszki #joemonster
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor
17.01.2026, 10:53:15 via Wykop
  • 111
@Reanef: podepne się z jednego powodu - zaglądałem na joemonster przez wiele lat te 15 lat temu i pamiętam że to była strona ze śmiesznymi obrazkami i filmikami.

Wszedłem tam ostatnio i byłem w szoku jaka upolityczniona się stała. Na wypoku można dać polityka na czarnolisto, tam wchodzę jako anonim i aż mnie odrzuciło.

Ktoś jeszcze to zauważył? Jakaś mocna odklejka tam poszła (albo ja się robię stary)
  • Odpowiedz
turbodieselusik
turbodieselusik
17.01.2026, 14:40:32 via Wykop
  • 49
@dr-proktor: Ja zauważyłem. Mam tam konto ponad 20lat. wrzucam jakies filmiki czy zdjecia czasami, ale ostatnimi czasy jak wrzucilem filmik z hindusami spiewajacymi Jingle Bells i podpisem ze dzieje sie to w Londynie, to te lewary mialy duze oburzenie i straszna sraczke...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 131
  • Strona 1 z 131
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.07.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking