Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LowcaAndroidow2049

LowcaAndroidow2049

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2373
  • Znaleziska 830
  • Mikroblog 1543
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
  • Dodane (46)
  • Komentowane (446)
  • Plusowane (1051)
huop_robotniczy
huop_robotniczy
02.04.2026, 22:00:03
  • 6
#przegryw #trance
https://www.youtube.com/watch?v=u0RDstmIXAQ
huop_robotniczy - #przegryw #trance
https://www.youtube.com/watch?v=u0RDstmIXAQ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NevermindStudios
NevermindStudios
02.04.2026, 15:41:01
  • 63
Dzisiaj jest światowy dzień świadomości autyzmu

Z tej okazji chciałbym wyznać coś przed tagiem. Bardzo długo się wahałem czy o tym napisać czy dać se spokój. Raczej nie mam autyzmu, jakby kto pytał.

W dzieciństwie zdiagnozowano u mnie zespół Aspergera. Na początku nie interesowało mnie to, potem myślałem, że to niepełnosprawność aż w końcu zrozumiałem, że to szczególny rodzaj zaburzenia ze spektrum autyzmu. Trochę coś tam czytałem na ten temat. I chciałbym zwrócić
NevermindStudios - Dzisiaj jest światowy dzień świadomości autyzmu

Z tej okazji chci...

źródło: Fakty-o-autyzmie-1-724x1024

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toDoList
toDoList
toDoList
02.04.2026, 15:42:47 via Android
  • 68
@NevermindStudios: Przepraszam, szanuję i wszystko, ale dzisiaj jest dzień śmierci Największego Polaka polskiego. Znajdźcie inny termin
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
02.04.2026, 15:43:09 via Android
  • 28
@NevermindStudios: A ja zazdrosny, bo sam mam aspergera, ale nie funkcjonuje jako normalny, dorosły chlop. Niemniej dziękuje za miłe słowa
  • Odpowiedz
G06DbT
G06DbT
03.04.2026, 08:17:56
  • 1077
Chciałbym przestrzec przed użytkownikiem @Azure.

17 stycznia wszedłem do jego rodzinki Spotify, zapłaciłem za cały rok. Po 3 i pół miesiąca mnie usunął z rodziny. Oczywiście brak kontaktu z nim.

Jednocześnie na Mirko pisze, że szuka ludzi do rodziny Spotify.

#oszukujo #spotify #spotifyfamily
G06DbT - Chciałbym przestrzec przed użytkownikiem @Azure.

17 stycznia wszedłem do je...

źródło: 1000058790

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
03.04.2026, 08:18:54 via Wykop
  • 1928
@G06DbT: masz gwarancję że nie zniknie po miesiącu czy dwóch dlatego zniknął po trzech
  • Odpowiedz
10129
10129
03.04.2026, 08:19:04 via Android
  • 1289
@G06DbT: jeszcze do Spotify go zgłoś. Może go zbanuja
  • Odpowiedz
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
31.03.2026, 19:15:59
  • 2973
Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z tagów i wysyła bezpośrednio na TV i teraz oglądam mecz jak prawdziwy man of culture xD #mecz
NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej - Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z ...

źródło: image_picker_E3EEAC7A-AF95-4B49-BE39-2C23D7A62235-76828-000020A90FF2C561

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
31.03.2026, 19:16:40 via Wypiek
  • 843
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!
Miguelos - @NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!

źródło: image_picker_9565A029-B210-45E0-8301-121B79AFAA2C-65704-0000057CFBEBB099

Pobierz
  • Odpowiedz
mgmaroo
mgmaroo
31.03.2026, 19:18:53 via Android
  • 565
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej dla dobra ludzkośći i rozwoju cywilizacji... podziel się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
fennec
fennec
29.03.2026, 12:52:43
  • 634
Po #maklowicz się tego nie spodziewałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pizza 390 gram za 18 zł i takie januszerstwo. Nie polecam.
#oszukujo #januszebiznesu
fennec - Po #maklowicz się tego nie spodziewałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pizza 390 gram za 18 zł ...

źródło: image

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
29.03.2026, 13:40:08 via Wypiek
  • 342
@fennec no, nieładnie. Kaska wpada, trudno się oprzeć, ale koniec końców chyba kiepsko tak sobie pod koniec gruzować renomę
  • Odpowiedz
oddalenie
oddalenie
oddalenie
29.03.2026, 14:54:39 via Wykop
  • 430
@fennec: w zasadzie cala opinia o gosciu jest z tego ze robi fajne filmiki a tak naprawde nikt nie wie jakim jest czlowiekiem.
  • Odpowiedz
panDario
panDario
25.03.2026, 20:23:10
  • 799
#wojna #usa #izrael #iran

xDDDD
panDario - #wojna #usa #izrael #iran 

xDDDD

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
25.03.2026, 20:26:33 via Wykop
  • 194
@panDario:
Vinizius - @panDario:

źródło: LU2NTQOIHZBIXHLBVMFR74XPPA

Pobierz
  • Odpowiedz
bitrab
bitrab
bitrab
25.03.2026, 21:06:30 via Android
  • 347
@Plp_ Panie to lepsze niż karne kutasy za parkowanie. Piękna inicjatywa
  • Odpowiedz
obszarnik
obszarnik
24.03.2026, 04:03:37
  • 2426
Kosiarka Parkside jest wspaniała. Największa. Największa kosiarka jaką miałem. Rozmawiałem z innymi prezydentami. Wieloma prezydentami. Mówią że ta kosiarka jest najlepsza. Odbyłem rozmowy z firmą Parkside. To były długie rozmowy. Dobre rozmowy. Powiedziałem im żeby dali ludziom rabat na kosiarki. To są wspaniałe kosiarki. Myślę że Parkside chce dobrze dla ludzi. Oni chcą żeby ludzie mieli te kosiarki. To naprawdę bardzo dobre kosiarki. 500 złotych taniej. Właśnie tak im powiedziałem. Nie było
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
24.03.2026, 04:48:08 via Wykop
  • 736
@obszarnik:
Guezeman - @obszarnik:

źródło: 1000040520

Pobierz
  • Odpowiedz
obszarnik
obszarnik
Autor
24.03.2026, 04:53:06 via Wykop
  • 515
@Guezeman:
obszarnik - @Guezeman:

źródło: IMG_8551

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.03.2026, 08:18:27
  • 188
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000022472

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziomus13
ziomus13
ziomus13
19.03.2026, 08:22:34 via iOS
  • 43
@splinter96: heheheh. Ona jeszcze nie wie że chłop jest już po 3 rozwodach i płaci alimenty na 5 dzieciaków. Niby zarabia 50k/msc ale wszystko zżerają alimenty xDD
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 19.03.2026, 09:53:17 via Wykop
  • 27
@splinter96: cringe
  • Odpowiedz
Kilroy888
Kilroy888
Kilroy888
19.03.2026, 07:05:15
  • 120
Fajnie Baxton wymysliles tą pulapke na swojego kolege Szachte z tym prankiem "test na gita". Wiedziales pewnie, ze zachwa sie normalnie jak 95% ludzi ale w "srodowisku" bedzie mial nieprzyjemnosci z tego powodu i bedzie wymiewany. Jak tak nie myslisz i tak nie jest to czemu zablokowales publikacje tego filmiku?. Good job grubasie jestes sliski i dwulicowy jak zawsze.
#primemma
Kilroy888 - Fajnie Baxton wymysliles tą pulapke na swojego kolege Szachte z tym prank...

źródło: xxxxxxx

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojt_ASR_
Wojt_ASR_
19.03.2026, 07:13:26 via Wykop
  • 55
@Kilroy888: no mistrrz slaska jest potezny, ze najpierw robi taka akcje, a potem "bartek ja cie chronilem, przeciez ty o tym wiesz" i "bez autoryzacji bartka tego nie puscimy" gdzie już cała akcja i kontekst opowiedziane xdddd

z takimi przyjaciolmi to wrogowie niepotrzebni.
  • Odpowiedz
home-uk
home-uk
19.03.2026, 08:24:15 via Wykop
  • 5
@Kilroy888: on wkrótce zostanie ambasadorem Izraela bo spełnia wszystkie kryteria ;)
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
19.03.2026, 06:56:46
  • 1263
#heheszki
badreligion66 - #heheszki

źródło: 1000039049

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mietowy_
Mietowy_
19.03.2026, 07:54:48 via Android
  • 41
@badreligion66: rel
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
19.03.2026, 08:14:32 via Wykop
  • 691
@badreligion66: I'm tired wujas
josedra52 - @badreligion66: I'm tired wujas

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
16.03.2026, 10:58:53
  • 642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
Autor
16.03.2026, 10:59:09 via Wykop
  • 132
@model_trzy_zmianowy: ile stori pointow kamil
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 12:37:29 via Wykop
  • 333
@model_trzy_zmianowy: Kamiliuszu dlaczego skończyłeś dopiero dwie krucjaty skoro Oskariusz kończy czwartą? Jakieś blokery? Potrzebujesz trebusza?
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
16.03.2026, 08:26:40
  • 360
Ale żymianie musieli mieć meltdown xDD.

#usa #wojna #iran #izrael #film
duzy_krotki - Ale żymianie musieli mieć meltdown xDD.

#usa #wojna #iran #izrael #fil...

źródło: Screenshot from 2026-03-16 09-26-08

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_krotki
duzy_krotki
Autor
16.03.2026, 08:34:50 via Wykop
  • 98
Boty już się na niego odpaliły xDD.
duzy_krotki - Boty już się na niego odpaliły xDD.

źródło: Screenshot from 2026-03-16 09-34-30

Pobierz
  • Odpowiedz
Ommadawn
Ommadawn
16.03.2026, 09:01:36 via Wykop
  • 213
@duzy_krotki: "Nie dla wojny i wolnej Palestyny"? xD
  • Odpowiedz
brazowooka_eM
brazowooka_eM
02.03.2026, 17:46:03
  • 20
Ciekawostka z Diablo 2 na dzisiaj:

Wiedzieliście, że w Dokach Kurast znajduje się zabójczyni Natalia, z którą można tylko porozmawiać na rózne tematy (brak opcji handlu) i której zestaw (Odium Natalii) można skompletować podczas gry? Co ciekawe Natalia znika w połowie trzeciego aktu i nie wiadomo co się z Nią podziało dalej...

Pozdrawiam!

#diablo2resurrected #gry #ciekawostki
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kouros
Kouros
Kouros
02.03.2026, 18:22:08 via Wykop
  • 23
nie wiadomo co się z Nią podziało dalej...


@brazowooka_eM: emigrowała do stanów, pracuje w bruklinie

  • Odpowiedz
brazowooka_eM
brazowooka_eM
Autor
02.03.2026, 20:15:43 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
brazowooka_eM
brazowooka_eM
03.03.2026, 14:39:57
  • 16
Ciekawostka z Diablo 2 na dzisiaj:

Wiedzieliście, że w grze Borderlands 3 występuje karabin o nazwie BOTD (Breath Of The Dying)? Jest to oczywiście nawiązanie do słowa runicznego występującego w D2R - spojrzcie na opis karabinu na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam!

#diablo2resurrected #gry #ciekawostki
brazowooka_eM - Ciekawostka z Diablo 2 na dzisiaj:

Wiedzieliście, że w grze Borderla...

źródło: 64f743b1248e0832bb597ba5_Breath of the Dying (AR-BL3)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
03.03.2026, 14:49:09 via Wykop
  • 7
@brazowooka_eM: nie wiedzieliśmy prosze pani ale fajen sprawa
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
03.03.2026, 14:55:02 via Wykop
  • 7
@brazowooka_eM: jak nie będą wiedzieć to w------l
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
03.03.2026, 10:18:33
  • 80
Rok 2030: ostatnie onlyfansiary zostają zastąpione modelami AI, generowanymi przez mężczyzn ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #rownouprawnienie
greedy_critic - Rok 2030: ostatnie onlyfansiary zostają zastąpione modelami AI, gener...

źródło: image_picker_64DC6C09-E77B-4A12-A1CB-1BA31A6FD6B1-1441-0000001C2C8D97F1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
03.03.2026, 10:22:39 via Wykop
  • 46
@greedy_critic: Panią sabrinę dupka zabolała. A przecież kobiety są takie silne i niezależne.
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
03.03.2026, 12:09:10 via Wykop
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
03.03.2026, 09:57:06
  • 765
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
03.03.2026, 11:32:51 via Wykop
  • 216
@smutny_kojot: fun fact: goryle są w półtrwałym stanie wzdęć, co oznacza, że ​​zawsze pierdzą, z powodu bakterii w ich jelitach i prawie 18 kilogramów roślinności, które spożywają dziennie
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
03.03.2026, 12:46:00 via Wykop
  • 138
@202492: dobrze wiedzieć
  • Odpowiedz
banzi
banzi
27.02.2026, 05:29:49
  • 1706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 286
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coollfon
coollfon
27.02.2026, 05:51:47 via Wykop
  • 1125
@banzi: mogli przymocować nakrętki do butelek to nie mieliby problemu 🤷
  • Odpowiedz
Miii_Kiii
Miii_Kiii
27.02.2026, 06:51:19 via Wykop
  • 743
te miasteczko leży na takiej samej szerokości geograficznej co środkowa Sahara


@pangkor: Na Saharze jest teraz zima i 20 stopni w dzień i 7 w nocy. Widzisz różnicę między 20 a 40, nie?
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
26.02.2026, 05:49:16
  • 462
#heheszki #humorobrazkowy #humor #pdk #takaprawda #zydzi #pieniadze
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #pdk #takaprawda #zydzi #pieniadze

źródło: temp_file101196924051106398

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
26.02.2026, 08:10:58 via Wypiek
  • 337
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BOGUSLAW_WINDA
BOGUSLAW_WINDA
26.02.2026, 09:48:28 via Wykop
  • 27
@Sonny86: @Umeraczyk uuuuuuuu.. zajebiste +1
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.02.2026, 08:44:00
  • 3389
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
23.02.2026, 08:46:52 via Wykop
  • 924
@robertkk: gdyby to byl kolejny wpis o ukrainancach popelniajacych wykroczenia to zdobyl by natychmiastowe zainteresowanie wykopkow, a tak przejdzie bez echa¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
23.02.2026, 08:55:36 via Wykop
  • 1893
@robertkk: ruscy przed inwazją wynajęli kilka mieszkań w Kijowie w pobliżu Zelenskiego żeby go sprawnie zabić. Zamachów na jego życie od początku wojny było kilkanaście. Ruscy dwoją się i troją by go dyskredytować przez co tym bardziej mi ten facet swoją niezłomnością imponuje
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 53
  • Strona 2 z 53
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking