Dzisiaj jest światowy dzień świadomości autyzmu
Z tej okazji chciałbym wyznać coś przed tagiem. Bardzo długo się wahałem czy o tym napisać czy dać se spokój. Raczej nie mam autyzmu, jakby kto pytał.
W dzieciństwie zdiagnozowano u mnie zespół Aspergera. Na początku nie interesowało mnie to, potem myślałem, że to niepełnosprawność aż w końcu zrozumiałem, że to szczególny rodzaj zaburzenia ze spektrum autyzmu. Trochę coś tam czytałem na ten temat. I chciałbym zwrócić
Z tej okazji chciałbym wyznać coś przed tagiem. Bardzo długo się wahałem czy o tym napisać czy dać se spokój. Raczej nie mam autyzmu, jakby kto pytał.
W dzieciństwie zdiagnozowano u mnie zespół Aspergera. Na początku nie interesowało mnie to, potem myślałem, że to niepełnosprawność aż w końcu zrozumiałem, że to szczególny rodzaj zaburzenia ze spektrum autyzmu. Trochę coś tam czytałem na ten temat. I chciałbym zwrócić







































https://www.youtube.com/watch?v=u0RDstmIXAQ