Halo halo dzień dobry kurier glovo się kłania, proszę pana ja już jestem tutaj pod adresem raszei 4c tylko mam taki mały problem bo kluczyk mi się zaciął w stacyjce i nie mogę zgasić auta. Czy jest możliwość żeby pan zszedł na dół po zamówienie? Tak tak ja tu stoję centralnie przed klatką, biała skoda fabia. Dzięki ślicznie, czekam! #danielmagical

Cutmjut















