Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LifeReboot
LifeReboot

LifeReboot

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10257
  • Znaleziska 54
  • Mikroblog 10203
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 1
  • Dodane (9)
  • Komentowane (5873)
  • Plusowane (4321)
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
09.05.2026, 16:02:24
  • 450
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
Autor
09.05.2026, 16:04:01 via iOS
  • 340
I te komentarze, one są głupsze niż małpy xD
krystian-stepaniak - I te komentarze, one są głupsze niż małpy xD

źródło: IMG_9444

Pobierz
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
09.05.2026, 16:06:48 via Wykop
  • 771
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 941
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3560
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
27.04.2026, 18:17:20
  • 9
Czytam sobie wpis Pana @reaction_c na temat miejsc postojowych w Szwajcarii i skisłem w pewnym momencie. Wyobrażacie sobie takie rozwiązanie w naszym kraju kwitnącej cebuli, gdzie typowy p0lak ma IQ somalijskiego pontoniarza? XD

Ostatnio wsiadam do tramwaju, stoi jakaś starsza kobita, więc niczym dżentelmen przepuszczam przodem, a ta nie wie jak drzwi otworzyć (małpa szybciej by ogarnęła co robi ten przycisk o średnicy 50cm na środku drzwi).

Albo mam lidla przed
stanleymorison - Czytam sobie wpis Pana @reaction_c na temat miejsc postojowych w Szw...

źródło: IMG_7336

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reaction_c
reaction_c
reaction_c
27.04.2026, 19:07:08 via Wykop
  • 2
@smk666: dawno temu kolega mnie wkręcił na jakąś konferencję IT czy coś takiego. Jeden z poznanych uczestników opowiadał historię (ja w nią wierzę). Czasy jeszcze sprzed teams, "szerowania" ekranów itp, support IT przez telefon. Gość instruuje faceta krok po kroku na zasadzie "co tam widać na monitorze, proszę kliknąć tu i tu, wpisać to i tamto, teraz pojawi się nowe okno, kliknąć w to i tamto, dobrze, a teraz proszę
  • Odpowiedz
reaction_c
reaction_c
reaction_c
28.04.2026, 05:57:04 via Wykop
  • 1
@smk666: z tym oknem historię słyszałem ok 20 lat temu i tylko raz, ale może faktycznie to urban legend. Ale zdjęcie excela zamiast przesłania pliku to real story i kurde, nawet nie podejrzewałbym, że moja znajoma to ma jednak potencjał poselski. Może odświeżę znajomość?
  • Odpowiedz
AnalnyNiszczyciel
AnalnyNiszczyciel
25.04.2026, 12:39:32
  • 1913
W bloku gdzie mieszka moja mama (ja mieszkałem tam całe dzieciństwo) mieszka taki gość, który jest lekko jebnięty. Niegroźny, raczej stary kawaler, klasycznie dzień dobry mówi, nie jest jakiś konfliktowy, ale w zasadzie nikt o nim nic nie wie. Zatem dlaczego jebnięty? Bo przez tyle lat jak mama tam mieszka gość potrafi przykładowo o 23:00 na całą p---ę zacząć śpiewać Ave Maria albo sto lat głosem i jakością jak jakiś p--------y Pavarotti.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
25.04.2026, 12:45:47 via Wykop
  • 1599
@AnalnyNiszczyciel: biedny chłop, całe życie uczciwie pracuje i go mają za wariata :D
  • Odpowiedz
DJ007
DJ007
25.04.2026, 13:24:59 via Wykop
  • 1369
Dowiedziałem się, że to dobrej klasy śpiewak operowy


@AnalnyNiszczyciel: Mieszkać w bloku z Enrico Palazzo to piękna rzecz.
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
24.04.2026, 22:58:30
  • 514
Jak mnie grzeje ciśnienie.

2 godziny temu, napadły mnie na spacerze psy. Nawet nie mnie, a mojego małego maltańczyka. Zanim dostały kopy i zanim je odgoniłem, ten największy s-----l porozgryzał i poszarpał mu brzuch. Pojechałem od razu na całodobową lecznicę i cóż. Może będzie żył, na ten moment tam zostaje, aby przejść operacje.

Mam k---a jego mać dość.

Jestem
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monter_wolter
monter_wolter
24.04.2026, 23:09:19 via Wykop
  • 294
@kutasoglu: polska.

będzie to trwać aż w końcu nie zrobi się nagonka na psiarzy bo taki piesek zagryzie 2-3 małych dzieci w krótkim odstępie czasu

i z totalnego bezhołowia przyśpieszonym trybem przejdziemy do psiego zamordyzmu (dosłownie) i za brak kagańca na własnym podwórku właścicielowi burka będzie grozić krzesło elektryczne
  • Odpowiedz
Altar
Altar
24.04.2026, 23:19:24 via Android
  • 349
@kutasoglu: Wołaj, Jak gnoja namierzysz I Jakie podejmiesz działania. Propsuję każdą antypsiarską inicjatywę.
  • Odpowiedz
kxsq
kxsq
kxsq
22.04.2026, 16:17:25
  • 49
Poszedłem do lekarza internisty, to usłyszałem, że on od 30 lat nie słyszał o czymś takim jak złej jakości sen, poziom tlenu we krwi mam dobry według pulsoksymetru, więc niemożliwe, że mój organizm nie ma siły, czemu ja w ogóle narzekam, rówieśnicy są głodni świata, robienia rzeczy, podczas gdy ja jestem n--------------m roszczeniowym 22 letnim smieciem na bezrobociu. No szczerze już mi się odechciało tego całego leczenia i resztek motywacji do robienia
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HeIlNah
HeIlNah
22.04.2026, 16:19:16 via Wykop
  • 33

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

kxsq
kxsq
kxsq
Autor
22.04.2026, 16:21:38 via Wykop
  • 21
@HeIlNah: Dopiero niedawno się w sumie dowiedziałem, że normą w okolicy jest dawanie im pod stołem pieniędzy za "lepsze" leczenie, a sceptycznie patrzyłem na to i myślałem ze to tylko takie gadanie
  • Odpowiedz
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
22.04.2026, 19:33:01
  • 845
#meskiegranie #humorobrazkowy
p00tinMalpaRU - #meskiegranie #humorobrazkowy

źródło: 084289fb7476710f751b8bfece9f8eb80af3d3ec35a5e755ab49a9859bc6654e

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obszarnik
obszarnik
22.04.2026, 20:44:16 via Wykop
  • 473
@p00tinMalpaRU: +1, dawniej myślałem że to coś typu koncert muzyki rockowej, a to Podsiadło i inne stękacze. Co w tym męskiego nie wiem.
  • Odpowiedz
tomekruslan
tomekruslan
tomekruslan
22.04.2026, 20:46:05 via Android
  • 124
@p00tinMalpaRU: https://youtu.be/bvylaVLcXjY to było męskie granie a nie to g---o co się tam od paru lat odbywa
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
21.04.2026, 17:38:18
  • 429
To jest niewiarygodne, jakim mastermindem polskiej polityki jest ten człowiek. Poza Walaszkiem, tylko on zrozumiał Polskę i od tego oszalał.

Zobaczcie:

Rok 2015. Polacy są zmęczeni potężnymi aferami PO (takimi jak jedzenie ośmiorniczek za parędziesiąt złotych), polityką ciepłej wody w kranie, „niedasizmem”. Prezydentem jest Komorowski - przaśny, przypominający pijanego wujka, robiący błędy ortograficzne, wchodzący na krzesło w japońskim parlamencie (w rzeczywistości wszedł na podest służący do stawania na nim do zdjęć, ale
czerwonykomuch - To jest niewiarygodne, jakim mastermindem polskiej polityki jest ten...

źródło: IMG_2032

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
21.04.2026, 17:43:54 via Wykop
  • 180
@wolny_kot:

Nie.

Ja, lewak, przyznaję - Jarosław Kaczyński jest największym geniuszem polityki, jakiego nosiła polska ziemia.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
21.04.2026, 17:55:13 via Wykop
  • 123
@dqdq1: Kaczyński ma rację co do Polski.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
02.04.2026, 14:50:25
  • 21
Pamiętam jak dziś jak na początku 2021 roku cała KO i Lewica piłowali, że rząd nie zamówił partii szczepionek z dostawą na koniec 2022, gdy już zamówione wystarczały na kilkukrotnie wyszczepienie populacji. Było o zabijaniu Polaków, oszczędzaniu ich zdrowiem. Teraz ta sama KO twierdzi, że rząd PiS zamówił za dużo szczepionek xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#polityka #koronawirus #bekazlewactwa #medycyna
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
02.04.2026, 14:54:29 via Android
  • 11
@SynJaniny_Natansatan:

ja nie pamiętam

Tzw pamięć złotej rybki
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
02.04.2026, 14:59:55 via Wykop
  • 35
@odgrzybiacz: @nowszyja A pamiętacie kto jako jedyny W UE nie zamowil szczepionek na świńska grypę???

To że PiS gada źle na PO a PO źle na PiS jak są w opozycji to 1 ale to tylko słowa a liczą się FAKTY.
fidelio-fidelio - @odgrzybiacz: @nowszyja A pamiętacie kto jako jedyny W UE nie zamow...

źródło: 1000135407

Pobierz
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
02.04.2026, 14:25:19
  • 112
XDDD jaki cuckold #zwiazki #blackpill #cuckold #przegryw
Holetoanother_universe - XDDD jaki cuckold #zwiazki #blackpill #cuckold #przegryw
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
Autor
02.04.2026, 14:29:26 via Wypiek
  • 119
@onepnch to jak są kobiety takie silniejsze to powinniśmy walczyć jakoś o równość mężczyzn, równy wiek życia, wcześniejsza emerytura
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
02.04.2026, 14:33:46 via Wykop
  • 165
@Hole_to_another_universe: i tacy frajerzy zostają profesorami? XD beka z uczelni
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
11.03.2026, 15:01:47
  • 545
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latajacy_napletek
latajacy_napletek
11.03.2026, 15:06:27 via Wykop
  • 203
@FunkyMonkey: Najgorsze jest to że pełno tu takich co piszą to samo tyle że nieironicznie.
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
11.03.2026, 15:09:19 via Wykop
  • 71
niezły ragebait


@Potezny_Mazur: raczej dobry sarkazm
  • Odpowiedz
obserwator_nsa
obserwator_nsa
11.03.2026, 15:16:45
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
11.03.2026, 15:49:50 via Wykop
  • 23
@obserwator_nsa: przecież słabi faceci bronią p0lek co odwalają w klubach, a inni słabi faceci czyli my się z nich naśmiewamy. Chady i lepszej jakości samce mają to w dupie bo peklują topowe julki w każdą dziurę. Tak więc może i jesteśmy świadomi ale dalej słabi i nasz żywot nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
obserwator_nsa
obserwator_nsa
Autor
11.03.2026, 15:58:01 via Wykop
  • 26
@centerario: no to mów za siebie. Są jeszcze ludzie tacy jak ja, mający żonę i dzieci. Od pierwszego dnia, gdy poznałem moją wybrankę serca wszystko miałem pod pełną kontrolą. I kobieta, która kocha i szanuje swojego faceta po prostu nie szlaja się po klubach.
  • Odpowiedz
ponton
ponton
04.02.2026, 19:37:19
  • 2217
#epstein #ichtroje #heheszki #afera #pdk #thebestofmirko
ponton - #epstein #ichtroje #heheszki #afera #pdk #thebestofmirko

źródło: obraz

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
04.02.2026, 19:59:06 via Wykop
  • 512
@ponton: to jest świeże
  • Odpowiedz
ponton
ponton
Autor
04.02.2026, 20:00:51 via Wykop
  • 356
@uwielbiamnalesniki: ukradłem i przerobiłem

  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
29.01.2026, 06:21:01
  • 2102
Nie do końca rozumiem hejt na użytkowanie ciężarówek w mieście jako osobówki. Sam się takowymi nie poruszam, natomiast podobają mi się i widzę szereg plusów w tych autach:

+siedzisz wysoko, światła innych aut nie rażą tak mocno jadąc w nocy
+duży prześwit, wygodny na miejskie, dziurawe drogi i krawężniki
+wygodnie się wsiada i wysiada
+dobra widoczność podczas jazdy
Mck_98 - Nie do końca rozumiem hejt na użytkowanie ciężarówek w mieście jako osobówki...

źródło: 1000042058

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JatuArmy
JatuArmy
29.01.2026, 06:28:42 via Wykop
  • 995
@Mck_98: I wygodne siedzenia, nie zapomnij o wygodnych siedzeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AnalLog
AnalLog
AnalLog
29.01.2026, 06:41:27 via Wykop
  • 718
@Mck_98: Krawężniki, najważniejsze krawiężniki i jazda wzdłuż po chodniku.
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
17.01.2026, 10:55:06
  • 221
Ja to bym inaczej wytłumaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaskipaski #zwiazki
Instynkt - Ja to bym inaczej wytłumaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepas...

źródło: 1757

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
17.01.2026, 11:01:07 via Wykop
  • 840
@Instynkt: Tak tak, to zawsze wina toksycznego faceta, a nie tego że kobieta po usidleniu faceta przestaje się starać xD
Tylko związki partnerskie panowie.
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
17.01.2026, 11:07:55 via Wykop
  • 1016
@Instynkt: gdy pasożyt jest odcinany od żywiciela musi podjąć drastyczne kroki aby przetrwać, rozpoczyna przemianę z larwy w motyla. Wykorzystuje do tego przeróżne techniki: dieta, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, szpachla. Gdy po przepoczwarzeniu zwabi i usidli kolejnego dawcę następuje proces odwrotny, tj. kumulacja masy i powrót do formy larwalnej(tzw. wielooponkowiec).
  • Odpowiedz
daeun
daeun
05.01.2026, 07:55:19
  • 401
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_papieros
dr_papieros
05.01.2026, 07:57:43 via Wykop
  • 183
@daeun: Chyba widziałem już taką pastę xD ale nie ma chyba bardziej prawdziwej. Jak widzę kogoś z tatuażem to z automatu czuję do niego pogardę. Kiedyś patologia była piętnowana, dziś oznaczają się sami.
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
05.01.2026, 07:58:41 via Wykop
  • 341
Jak widzę laskę z tatuażem to robi mi się niedobrze.


@daeun: i na bank vice versa
  • Odpowiedz
daeun
daeun
28.12.2025, 18:42:04
  • 827
Dwadzieścia lat Wykopu. Dwadzieścia lat cenzury, banów i zamordyzmu. Dwadziescia lat niszczenia potencjału, deptania każdej kreatywności i dziadostwa. Mogliście być dziś najpopularniejszym opiniotwórczym medium w Polsce z własnymi twórcami na wyłączność, który przy odpowiednim zarządzaniu przebiłby nawet twittera. Zamiast tego mamy już tylko muzeum, do którego możemy przyjść i powspominać. Z wykopu nie pozostało nic, to dziś cmentarzysko ,po którym błakają się niedobitki, w poszukiwaniu dawno zbanowanych przyjaciół. Straciliscie wszystko przez pychę,
daeun - Dwadzieścia lat Wykopu. Dwadzieścia lat cenzury, banów i zamordyzmu. Dwadzies...

źródło: 1000054863

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
28.12.2025, 18:44:27 via Wykop
  • 242
#20latwykopu


@daeun: byłem tu zanim usunięto ten tag z tego wpisu
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
28.12.2025, 18:45:11 via Wykop
  • 71

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 217
  • Strona 1 z 217
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking