Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Igor_x
Igor_x

Igor_x

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3743
  • Znaleziska 2877
  • Mikroblog 866
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

838

Blisko 5 godzin trwała akcja gaszenia pożaru Tesli S

Blisko 5 godzin trwała akcja gaszenia pożaru Tesli S

We wtorek na jednym z parkingów w Piotrkowie Trybunalskiego doszło do zapłonu ogniw w samochodzie Tesla Model S. Blisko pięć godzin trwała akcja gaszenia pożaru i chłodzenia ogniw.

raisst
z
remiza.com.pl
dodany: 29.12.2022, 08:12:39
  • 371
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • #
    elektronika
  • #
    tesla
Igor_x
Igor_x
Igor_x 29.12.2022, 16:45:59
  • -2
Zrobić specjalne parkingi, coś w stylu lądowiska dla helikoptera.
Jak się zapali, wyciągnąć na taki parking i czekać, aż się skończy jarać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5451

Saudyjczykom Lotos zwróci się w mniej niż rok

Pokaż treści 18+

Saudyjczykom Lotos zwróci się w mniej niż rok

No dobrze, jeszcze raz dla opornych. Za 30% rafinerii gdańskiej Saudyjczycy zapłacili 1,15mld zł. Czyli 100% wyceniono na 3,8mld zł (podpowiem 1,15/0,3=3,8). W tym roku rafineria (nie cały Lotos) zrobi lekką ręką 5,4mld zysku. Czyli inwestycja zwraca się w mniej niż rok.

orpblyskawica
z
tinyurl.com
dodany: 28.12.2022, 06:58:47
  • 313
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    orlen
  • #
    aferaorlenowska
  • #
    bekazpisu
  • #
    energetyka
  • #
    cenypaliw
Igor_x
Igor_x
Igor_x 28.12.2022, 16:56:51
  • 0
@tezeten: bo na stacjach ON kosztował 3,5zł, a nie 7,40 w porywach do 8zł.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 28.12.2022, 21:01:14
  • 0
@tezeten: odnieś się do mojej wypowiedzi.
Nie zmieniaj tematu.
Ropa jest tańsza niż w lutym, a paliwo prawie 50% droższe.
Także, opisz zmienne z włączeniem zysków orlenu .

567

Liban rozpada się i tonie

Liban rozpada się i tonie

Liban jest jak pozbawiony kapitana statek, który zmierza ku zagładzie. Budynki się rozpadają, instalacje fotowoltaiczne stają w płomieniach, kraj tonie w śmieciach, a libańska klasa polityczna nie jest w stanie wybrać prezydenta.

Baron_Al_von_PuciPusia
z
new.org.pl
dodany: 26.12.2022, 20:22:31
  • 99
  • #
    liban
  • #
    bliskiwschod
  • #
    geopolityka
  • #
    spoleczenstwo
Igor_x
Igor_x
Igor_x 27.12.2022, 16:09:44
  • 1
@Pedator: a najbogatsze dzielnice, to były chrześcijańskie.
Trochę się zainteresuj tematem
To nie wygląda tak do końca, jak to przedstawiają.
A ostatnio, wysadzili w tej dzielnicy ogromny ładunek saletry.
Niszcząc sporo infrastruktuty.
Ktoś przyłożył rękę
Igor_x
Igor_x
Igor_x 28.12.2022, 20:58:01
  • 0
@Pedator:
Przedstaw całość że szczegółami.

1181

Kościół wraca na stary kurs. Koniec z biciem się w piersi

Pokaż treści 18+

Kościół wraca na stary kurs. Koniec z biciem się w piersi

Przywołane słowa abp. Jędraszewskiego są przejawem bezczelności i arogancji. Pokazują też, że polscy hierarchowie nie mają zamiaru już dłużej tłumaczyć się z seksualnych nadużyć i zbrodni. Doszli do wniosku, iż koniec bicia się w piersi.

konto usunięte
z
onet.pl
dodany: 25.12.2022, 18:33:14
  • 230
  • #
    polska
  • #
    bekazkatoli
  • #
    bekazpisu
  • #
    pedofilewiary
Igor_x
Igor_x
Igor_x 26.12.2022, 10:58:13
  • 1
@MagicznyLolek: łącznie z głośnikiem bt który jest bazuką przeciwpancerną

529

Dlaczego Niemcy nie mogą dostarczyć Ukrainie Patriotów, a Amerykanie mogą?

Pokaż treści 18+

Dlaczego Niemcy nie mogą dostarczyć Ukrainie Patriotów, a Amerykanie mogą?

Ponieważ USA mają u siebie Patrioty, które nie są wpięte w system natowski. Zresztą nikt nie odważyłby się przekazać komukolwiek wyrzutni z natowskimi transponderami i systemem dowodzenia i kierowania ogniem. Amerykanie dysponują bateriami, które są z tego wykastrowane - Gen. Skrzypczak

ssakul
z
dorzeczy.pl
dodany: 24.12.2022, 08:28:49
  • 92
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    usa
  • #
    patriot
  • #
    niemcy
Igor_x
Igor_x
Igor_x 24.12.2022, 13:20:33
  • 3
@barsto: zgadza. Pie**li jak potrzaskany.
Obejrzałem kilka innych wypocin i w większości się zawsze myli.

468

Pod Wrocławiem produkowane będą podwozia do polskich HIMARS-ów

Pokaż treści 18+

Pod Wrocławiem produkowane będą podwozia do polskich HIMARS-ów

Słynne amerykańskie HIMARS-y oraz koreańskie wyrzutnie rakiet K239 Chunmoo, które zakupiła niedawno Polska, otrzymają podwozia, które produkowane będą pod Wrocławiem, w Jelczu-Laskowicach, w fabryce należącej do firmy JELCZ Sp. z o.o. To kolejny sukces tej szybko rozwijającej się spółki,...

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 19.12.2022, 09:10:37
  • 106
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
Igor_x
Igor_x
Igor_x 19.12.2022, 23:45:49
  • 0
@conrad_owl: himars jest od 2005r.
Także...
Igor_x
Igor_x
Igor_x 19.12.2022, 23:47:08
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: Twój także nie należy do dobrych.
Jakbyś wytłumaczył, dlaczego tak nie jest, albo chociaż wskazał, co ma szukać.
Także, sam nie kumasz, albo się "wymondrzasz"
Igor_x
Igor_x
Igor_x 19.12.2022, 23:51:25
  • 4
Himarsy nie są polskie.
Ciężarówki mogą być, ale to nie himars.
Temat wprowadza w błąd.
Czumo, także ma być na polskich cieżarówkach.
Ale to znowu są koreańskie wyrzutnie.
Także klep dalej bieda tytuły.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 23.12.2022, 23:12:19
  • 0
@hphp123: a ople produkowane w Polsce, są polskie?
A czy inne składane u nas samochody światowych marek są polskie?
Czy Siemens produkujący u nas agd można nazwać polskim?
Igor_x
Igor_x
Igor_x 23.12.2022, 23:26:15
  • 0
@hphp123: polskie BMW, polskie Rolls-Royce, polskie mercedesy, polskie bugatti, polska Tesla.
Absurd w określeniu, polskie.

477

Holandia przekaże 2,5 mld euro na pomoc Ukrainie w 2023 roku

Pokaż treści 18+

Holandia przekaże 2,5 mld euro na pomoc Ukrainie w 2023 roku

Holandia przeznaczy w 2023 roku 2,5 mld euro na wsparcie Ukrainy, poinformował w piątek rząd premiera Marka Ruttego. Środki zostaną przeznaczone na pomoc wojskową oraz odbudowę kraju.

konto usunięte
z
bankier.pl
dodany: 23.12.2022, 14:54:19
  • 51
  • #
    holandia
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Igor_x
Igor_x
Igor_x 23.12.2022, 23:20:27
  • -8
@deviator: a później je zobaczymy w Warszawie w biurze jakiegoś kacyka, po eksplozji.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 23.12.2022, 23:23:07
  • 17
@mrjetro: jakby Niemcy wszystko vetowały, to byś sankcje widział tylko z definicji.
Także robią wiele, może nie tyle, ale jednak nie banują większości.
A to dużo.
Szczególnie, że są mocno uzależnienie od ich dostaw surowców.

414

Rosja: Instruktorzy NATO muszą opuścić Ukrainę zanim rozpoczną się rozmowy

Pokaż treści 18+

Rosja: Instruktorzy NATO muszą opuścić Ukrainę zanim rozpoczną się rozmowy

Wysoki rangą rosyjski dyplomata Aleksander Darchiew powiedział, że rozmowy na temat gwarancji bezpieczeństwa dla Rosji nie mogą się odbyć, gdy instruktorzy NATO i "najemnicy" pozostają na Ukrainie i gdy kontynuowane są zachodnie dostawy broni.

NieobliczalneZieloneKonto
z
rp.pl
dodany: 23.12.2022, 11:33:58
  • 210
  • #
    swiat
  • #
    nato
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
Igor_x
Igor_x
Igor_x 23.12.2022, 23:05:10
  • 4
@rakastankielia: ostatni punkt, możesz rozwinąć?
Jeśli były umowy, a Ukrainą je złamała.
Litwini także złamali co do Polaków tam mieszkających. Nikt na to nic nie poradził.
W każdym razie, odnoszę się tylko do tego jednego punktu.
Zresztą.
Litwa i Ukraina sra

565

Sprzedawca zabijał karpie bez ogłuszania. Usłyszał zarzuty

Sprzedawca zabijał karpie bez ogłuszania. Usłyszał zarzuty

35-latek zabijał karpie bez ogłuszania. Usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem – powiedziała oficer prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 22.12.2022, 16:25:09
  • 205
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    ryby
Igor_x
Igor_x
Igor_x 23.12.2022, 00:51:11
  • 6
Ten przepis, o ogłuszeniu karpia, jest tak niedawna.
Może z 10 lat, może 15.
ale nie więcej.
Jeśli ktoś jeździl z hodowców na szkolenia, które były za free, to o tym wiedział. Od samego początku się dostosował.
Tutaj, w mojej ocenie, wystarczyło dać mandat.
Za kolejnym razem większy, a później dopiero sprawa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

674

Wybuch granatnika na KGP. Podwładni gen. Szymczyka zajmują się sprawą Szymczyka

Pokaż treści 18+

Wybuch granatnika na KGP. Podwładni gen. Szymczyka zajmują się sprawą Szymczyka

Posłowie opozycji chcą wyjaśnień od ministra Mariusza Kamińskiego, dlaczego pomimo sprawy z granatnikiem gen. Szymczyk nie został do tej pory odwołany ze stanowiska i nie odpowiada przed prokurator…

echach
z
kronika24.pl
dodany: 22.12.2022, 11:07:00
  • 27
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    policja
  • #
    bron
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
Igor_x
Igor_x
Igor_x 22.12.2022, 22:47:58
  • 2
Teraz to już wybuch?
Nie oddał strzału?
A na początku był tylko głośnik.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

776

Ani „Fakty”, ani „Wiadomości” nie zachowują bezstronności. Są na to badania

Ani „Fakty”, ani „Wiadomości” nie zachowują bezstronności. Są na to badania

Zarówno w „Faktach” TVN jak i w „Wiadomościach” TVP dochodziło do naruszania bezstronności - wynika z badania Presskadry. Duże różnice zachodziły także w ocenie kilkudziesięciu osób publicznych w tych serwisach.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 21.12.2022, 06:18:51
  • 292
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
Igor_x
Igor_x
Igor_x 21.12.2022, 22:25:47
  • -1
Fakty za PO bylo ściekiem t***ka i po.
Kaczorek wyciągnął wnioski o z TVP zrobił jeszcze większe.
Oczywiście fakty, teraz są obiektywne na swój sposób.
Przecież to jest oczywista oczywistość.
Wystarczy poogladac tv w USA.
Tam to jest bagno.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

533

Rząd wprowadza "PESEL" dla psów. "Każdy będzie miał swój numer"

Rząd wprowadza "PESEL" dla psów. "Każdy będzie miał swój numer"

W I półroczu 2023 r. ma być gotowa ustawa o czipowaniu psów. Wicepremier i minister rolnictwa Henryk Kowalczyk przyrównuje numerowanie psów do nadawania numeru PESEL. Zapowiada też wsparcie finansowe.

milosz_wodzianski
z
businessinsider.com.pl
dodany: 20.12.2022, 10:33:29
  • 240
  • #
    polska
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    pesel
  • #
    czipy
Igor_x
Igor_x
Igor_x 20.12.2022, 23:15:59
  • 4
Chipy dla piesków, kotków,węży.
A później na nas.
W rolnictwie zwierzęta hodowlane od dawna mają kolczyki.
Coś podobnego.
Generalnie w przypadku tuczników, zakłada się je dopiero przy wywozie na ubój.
Wcześniej nie ma sensu, gdyż sąsiednie je wyszrapią.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2901

Lewandowski zdobywa pierwszego gola na MŚ w karierze [WIDEO]

Lewandowski zdobywa pierwszego gola na MŚ w karierze [WIDEO]

Robert Lewandowski w meczu z Arabią Saudyjską zdobył swojego pierwszego gola na MŚ

geniero66
z
skrotymeczow.pl
dodany: 26.11.2022, 14:50:28
  • 205
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    mundial
  • #
    reprezentacja
Igor_x
Igor_x
Igor_x 26.11.2022, 15:24:02
  • -20
Nie ma jak mega kosztowny show dla ludków, ziemian.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 16.12.2022, 18:58:31
  • 0
@blau: morawiecki obiecał 30 milionów dla tych kopaczy.
Na szczęście, się wycofał z tego.
Także, jeśli potrzebujesz kasy, to wiesz gdzie się zgłosić.

2953

NSA: Trybunał Konstytucyjny utracił zdolność do orzekania zgodnego z prawem

NSA: Trybunał Konstytucyjny utracił zdolność do orzekania zgodnego z prawem

Sąd konstytucyjny został "zainfekowany" bezprawnością, a zatem utracił zdolność do zgodnego z prawem orzekania. Do takich wniosków doszedł Naczelny Sąd Administracyjny.

Szewczenko
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 05.12.2022, 20:52:40
  • 143
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    trybunalkonstytucyjny
Igor_x
Igor_x
Igor_x 06.12.2022, 00:06:06
  • -5
@znmd: niestety po wstawili swoich bezprawnie na koniec swojej kadencji. A pisowcy, tylko to pogłębili, dorzucając jeszcze więcej.
Także prekursorem był Donald Peru.
A PiS to powtórzył na większą skalę.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 06.12.2022, 09:40:55
  • -1
@hedeon: słuchaj.
Sprawdź dokładnie co po zrobiło.
Sami rozpoczęli ten b----l z a teraz bohaterzy.
Doczytaj, a później się wypowiadaj.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 06.12.2022, 09:51:40
  • 0
@hedeon: a jeśli nie potrafisz
To sobie nadal wierzy i w tuska i kaczorka
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-wedlug-tk-platforma-obywatelska-wybrala-sedziow-do-trybunalu-z-naruszeniem-konstytucji/

Sami położyli łapy pierwsi.
Pisbyo wykorzystał i poleciał po całości.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 06.12.2022, 10:05:26
  • -7
Platforma to zapoczątkowała.
Tak.
Pis to wykorzystał i poleciał ostro dalej.
Tym razem, powiedzenie wina tuska w zasadzie się zgadza na przekór wykopkom

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-wedlug-tk-platforma-obywatelska-wybrala-sedziow-do-trybunalu-z-naruszeniem-konstytucji/
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 06.12.2022, 22:00:37
  • 0
@randomnick1212: @hedeon:

No i?
Czemu wcześniej głupa walicie, skoro wiecie, że po zaczęło ten niebezpieczny patus.
Zresztą. Z mediami było podobnie.
TVN takie cyrki odwalał wcześniej, że w końcu pisiory poszły po rozum do głowy. Wyciągnęli wnioski, poprawili
Igor_x
Igor_x
Igor_x 06.12.2022, 22:05:23
  • 1
@szukajac_wiedzy2: czemu do mnie zwracasz się w liczbie mnogiej?
Coś nie teges z rozumowaniem?
Nie jestem zwolennikiem tych ścieków.
Także to, że napisałem o początku tej niebezpiecznej drogi, która pis udoskonalił, nie oznacza, że możesz mnie wrzucać do ich worka.
Pzdr i czasem nie traktuj wszystkich swoją miarą, bo nie zawsze wskazuje prawidłowy odczyt.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 06.12.2022, 22:13:02
  • 0
@robert-sad: nie ma. Od czasów przed pis. Tylko wypoki, nie chcą tego przyjąć do wiadomości.
A później, to już było prościej robić ten b----l z tk.
Tak w skrócie.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 07.12.2022, 08:07:47
  • 0
@hedeon: walisz głupa nadal.
Odniosłem się do walku z tk.
Skoro tego nie pojmujesz, to sam uległeś praniu mózgu przez któraś ze stron.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 16.12.2022, 18:55:13
  • 0
@randomnick1212:
Tusk pokazał, że można.
A pisiory to udoskonaliły do perfekcji.
XD

523

"Odwrócona sygnalizacja świetlna". Nowa moda z zachodu

"Odwrócona sygnalizacja świetlna". Nowa moda z zachodu

Kolejne duże miasto w Niemczech wprowadza 'odwróconą sygnalizacje świetlną', gdzie zielony sygnał jest permanentnie wyświetlany dla pieszych, a kierowcy muszą prosić o przejazd. Czy nowy trend z zachodu stanie się unijnym standardem?

ono6767
z
moto.pl
dodany: 09.12.2022, 09:26:19
  • 273
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
Igor_x
Igor_x
Igor_x 09.12.2022, 22:05:49
  • 0
Więcej spalin w miastach. Tysiące samochodów co przejście rusza już teraz.
Później jeszcze więcej płuca będą filtrować.
Powodzenia i zdrowia bym życzył, ale nie będzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 09.12.2022, 22:12:17
  • 3
@robert-sad: a Ty filtrujesz płucami to powietrze.
To są tysiące samochodów zatrzymujących się przed każdym przejściem na dobę.
Nie zdajesz sobie sprawy z tego, za ruszający samochód kilkakrotnie więcej wydała z rury wydechowej syfu, niż taki który tylko przejedzie.
Nawet te nowe z najnowszą euro normą.
W miastach, to większość samochodów nie ma rozgrzanego silnika, co powoduje jeszcze więcej syfu.
Syfu, który będziesz filtrował swoimi płucami.
Powodzenia.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 16.12.2022, 18:51:49
  • 0
@robert-sad: @aegispolis: a może brak komunikacji miejskiej powoduje te problemy?
A może tego nie rozumiecie?
Jak mam gdzieś dojechać, skoro nie ma czym?
Na piechotę?
No to jak Wy to

861

Taryfy na 2023 rosną. Za prąd zapłacimy blisko 1 zł/kWh

Taryfy na 2023 rosną. Za prąd zapłacimy blisko 1 zł/kWh

Cena samego prądu wzrośnie więc w 2023 roku z obecnych 43 gr/kWh do 51 gr/kWh brutto. Natomiast stawki dystrybucyjne, które zamrożeniu nie podlegają, wzrosną z 34 gr/kWh do ok. 48 gr/kWh brutto.

raul7788
z
wysokienapiecie.pl
dodany: 15.12.2022, 06:40:45
  • 254
  • #
    polska
  • #
    prad
  • #
    energetyka
  • #
    dom
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
Igor_x
Igor_x
Igor_x 15.12.2022, 19:11:43
  • -1
@Icouldbeyourmom: paliwo jest o 50% droższe. Niż powinno być.
Także zostaje na paliwo na wschód i na zyski.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 16.12.2022, 18:21:40
  • 0
@Icouldbeyourmom:
Jakoś nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo ja nie rozumiem sarkazmu.
Za dormo nie chcę, bo wtedy przepłacam x2 w podatkach.
Proste.

551

Farmaceutka zwolniona za brak obowiązkowego szczepienia przeciw COVID-19....

Do 1 marca 2022 r. – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia – wszyscy pracownicy zawodów medycznych mieli obowiązek zaszczepić się przeciw COVID-19. Jedna z farmaceutek nie zrealizowała tego obowiązku, w rezultacie pracodawca rozwiązał z nią umowę o pracę. Kobieta skierowała sprawę do sądu...

lukasz-waligorski
z
mgr.farm
dodany: 16.12.2022, 07:29:06
  • 163
  • #
    szczepienia
  • #
    farmaceuta
  • #
    praca
  • #
    sadowehistorie
  • #
    covid19
Igor_x
Igor_x
Igor_x 16.12.2022, 18:14:56
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

519

Efektowne dachowanie na Zakopiance

Efektowne dachowanie na Zakopiance

Dachowanie na Zakopiance - ku przestrodze 10.12.2022 DK7 Zakopianka, w stronę Krakowa

Shinzin
z
youtube.com
dodany: 14.12.2022, 13:35:06
  • 300
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadek
  • #
    ciekawostki
  • #
    stopcham
Igor_x
Igor_x
Igor_x 14.12.2022, 20:47:00
  • 2
Zakop za stop cham, gdyż sam wspiera patologiczne zachowania policji/milicji, które nie są zgodne z prawem.
Nie widziałem, by odniósł się do swojego wyczynu i przeprosił za swoje chamstwo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

387

USA mogą zostać wciągnięte w dwie wojny jednocześnie

Pokaż treści 18+

USA mogą zostać wciągnięte w dwie wojny jednocześnie

Waszyngton wie, że wojna na Ukrainie może się przedłużać, a jeśli przywódca Chin Xi Jinping, ośmielony wyznaczeniem go na trzecią kadencję, spróbuje przejąć Tajwan, Stany Zjednoczone mogą zostać wciągnięte w równoległe konflikty z Chinami i Rosją - ocenił amerykański politolog Thomas G....

NieobliczalneZieloneKonto
z
rmf24.pl
dodany: 14.12.2022, 08:57:47
  • 232
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    chiny
  • #
    usa
Igor_x
Igor_x
Igor_x 14.12.2022, 16:49:46
  • 0
@Kanusz_Morwin_Jikke: ale wiesz,.że tam dużo nie zabrakło.
Żeński wywalił wszystkie swoje służby ze swojego bunkra. Tam doszło do strzelanki około 24 lutego.
Francuzi i Angole go ochraniali później.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 14.12.2022, 16:51:59
  • 1
@nulia: trochę inaczej.
USA zawaliło 40 lat temu tę sprawę.
Igor_x
Igor_x
Igor_x 14.12.2022, 16:55:21
  • 0
@zimnyZmarzlak: bo mają taki przykazaz. By nie wywołać konfliktu.
Może nie trafiony przykład. Daj 2 patusom b--ń.
Lepiej kamienie się sprawdzą.
Bardzo dobre podejście obu stron.
Antorus
Antorus
13.12.2022, 06:46:15
  • 1729
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 13.12.2022, 16:56:39
  • 0
@Antorus: he he.
Chciałbym iść, ale mnie nie wezmą.
Bo zdrowia nie mam.
A wy się jaracie, bo nie chcecie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
  • Strona 3 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking