Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HaPPe

HaPPe

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15270
  • Znaleziska 1123
  • Mikroblog 14147
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 85
Dupadupadupa1
Dupadupadupa1
Dupadupadupa1
12.11.2025, 13:48:17
  • 0
Czy można dostać bana gdy real debird zacznie używać 2 użytkowników na raz?
#stremio #realdebrid #iptv
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 12.11.2025, 13:51:03 via Wykop
  • 0
@Dupadupadupa1: te samo IP: nie. Dwa różne IP: za pierwszym razem ostrzeżenie, za drugim ban
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 12.11.2025, 14:33:49 via Wykop
  • 2
@Dupadupadupa1: możesz korzystać z ilu IP chcesz, byle nie jednocześnie.
@Zielonkazdr RD nie ma współdzielenia. Torbox ma opcję wielu IP jednocześnie, jeśli ci to potrzebne
  • Odpowiedz
wykop
wykop
12.11.2025, 09:37:44
  • 71
Nowe aplikacje Wykopu już na horyzoncie! 🚀 💙

Od dłuższego czasu pracujemy nad nowymi wersjami aplikacji dla Androida i iOS-a. Chcemy, żeby korzystanie z Wykopu było przyjemniejsze - szybsze, wygodniejsze i po prostu bardziej „Wasze”.

Dziś robimy kolejny krok - ruszamy z testami nowych aplikacji, a Was zapraszamy do udziału w nich. Wasze opinie pomogą nam dopracować Wykop tak, by korzystanie z niego na co dzień było jeszcze wygodniejsze, zanim oficjalna wersja trafi
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 12.11.2025, 12:43:31 via Wykop
  • 6
@wykop: wy sobie jaja robicie, pobrałem tą betę a to zwykła wersja przeglądarkowa w "aplikacji" tfu
  • Odpowiedz
Marooby
Marooby
Marooby
08.11.2025, 16:19:27
  • 0
U Was też jest podobny problem przy próbie pobrania Dobrego Domu?
#realdebrid #stremio
Marooby - U Was też jest podobny problem przy próbie pobrania Dobrego Domu?
#realdebr...

źródło: Zrzut ekranu 2025-11-08 171855

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 08.11.2025, 16:39:32 via Wykop
  • 0
@Marooby: no musi się pobrać, w czym problem
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 08.11.2025, 19:18:28 via Wykop
  • 1
@Marooby: a jak ma być skoro premierę kinową miał w Polsce wczoraj?
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 08.11.2025, 19:39:44 via Wykop
  • 0
@Marooby: ale uploady mogą być tylko źle oznaczone co jest normą przy nowościach których nie ma. Pokaż screena co ci wypluwa i jaki dodatek
  • Odpowiedz
walt_gunner
walt_gunner
07.11.2025, 18:49:04
  • 477
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 07.11.2025, 20:48:45 via Wykop
  • 9
A po za tym jak można było dopuścić żeby uciekł za granicę jeśli podobnie zrobił Romanowski.


@MisPanda: ale co to w ogóle ma znaczyć? Wytłumacz nam proszę jak miał zostać legalnie zatrzymany w kraju
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 07.11.2025, 21:56:19 via Android
  • 3
@MisPanda zakaz opuszczania kraju może zostać nałożony w trakcie sprawy karnej a nie przed.
Nie ma co "wmieszać" bo i tak najpierw jest komisja regulaminowa która decyduje o rekomendacji dla sejmu w sprawie immunitetu gdzie poseł którego to dotyczy jest o tym informowany i ma prawo być obecny i się bronić/tłumaczyć
  • Odpowiedz
SzerszenAzjatycki
SzerszenAzjatycki
07.11.2025, 14:38:25
  • 0
temperatura 93 stopni procesora podczas grania to za dużo czy nie? zdania w internecie są podzielone, laptop asus tuf gaming a15

#gry #komputery #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 07.11.2025, 14:42:14 via Wykop
  • 0
@SzerszenAzjatycki: meh, to jest laptop, będzie chodził gorąco. akceptowalne temperatury
  • Odpowiedz
Casper777
Casper777
05.11.2025, 20:37:18
  • 1
#ghostprotocol Jest tu jakiś informatyk? Potrzebuję dostać się do Biosa Uefi żeby włączyć secure bot ale nie mogę tego zrobić bo wyskakuje mi komunikat o jakimś haśle dostępu. Windows 10 Lenovo Legion Gdzie mam szukać tego hasła? (╥﹏╥) #windows10 #komputery #programowanie #programy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 05.11.2025, 20:47:01 via Wykop
  • 1
@Casper777: u tego kto to ustawił. Jeśli nie znasz to nie jesteś w stanie dostać się do biosu, hasła nie da się zdjąć.
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 05.11.2025, 20:47:50 via Wykop
  • 3
Poprzedni właściciel to outlet na allegro i nie wiem czy znajdę kontakt do niego bo laptop był kupiony jeszcze w 2018 roku a historii zakupu już nie mam na allegro.


@Casper777: no to sobie nie pograsz
  • Odpowiedz
TypowyDaltonista
TypowyDaltonista
05.11.2025, 08:57:15
  • 0
Wogole mam śmieszny problem z moim #komputery #pcmasterrace
Jakiś czas temu pytałem o opcje na wymianę karty graficznej, bo mój 6 (prawie 7) letni rtx2060 zaczął powoli umierać i zadaje dziwne pytania, ale jako że jestem biedny zakup nie doszedł do skutku, a ja znalazłem rozwiązanie na brak stabilności.
Przypomnę problem, ogólnie gry działają dobrze, tak jak powinny, ale w pewnym momencie jest zacięcie całkowite i black screen/blue
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 05.11.2025, 10:51:13 via Wykop
  • 0
a to to nie jest to samo? Znaczy wiem, że dlss to wygładzanie krawędzi, ale wydaje mi się, że cośtam wykorzystuje, a na pewno jest strasznie wymagający xD


@TypowyDaltonista: DLSS to technologia upscalingu. Grając w full HD przy wybraniu opcji np Quality grasz tak naprawdę w 720p przez co gpu ma więcej pola do popisu.
  • Odpowiedz
klamkaodokna
klamkaodokna
klamkaodokna
04.11.2025, 10:05:43
  • 0
#ublockorigin zepsul mi #youtube na #firefox, nie wczytuja sie ani filmy ani komentarze (tylko cala otoczka) dopoki go nie wylacze, mial ktos taki problem i zna rozwiazanie?

#ublock #adblock #internet #komputery
klamkaodokna - #ublockorigin zepsul mi #youtube na #firefox, nie wczytuja sie ani fil...

źródło: 7Vwhit

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 04.11.2025, 12:02:10 via Wykop
  • 3
@klamkaodokna: @crazy_wolf już jest naprawione, musiałem tylko firefoxa zaktualizować
  • Odpowiedz
k__d
k__d
18.08.2025, 17:24:44
  • 0
Nagle na #chromecast 4k telewizja #iptv #teleelevidenie zaczęła okropnie ścinać, wszystkie kanały. Stale mam z tym problem, ale teraz już w ogóle nie da się oglądać. Używam ott Navigator i próbowałem zmianę kodeka na VLC. Jakieś pomysły? Może macie inne sprawdzone listy w dobrej cenie? Polskie kanały, filmy, Sport
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 20.08.2025, 19:44:24 via Wykop
  • 1
@k__d: niestety inna lista raczej nie pomoże. problem występuje przez update androida na 14, kwestia dekodowania konkretnych kanałów. Na ten moment radzę sobie otwierając zepsute kanały w mx player z ustawionym dekodowaniem na hw+ chyba czy coś takiego
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 25.08.2025, 06:50:24 via Wykop
  • 1
@marcin-zeromski: nic nie zmieniałem oprócz ustawienia dekodera. Jedyne co może mam inne od ciebie to ja zainstalowałem mx player pro a nie zwykły
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 16.09.2025, 12:27:27 via Wykop
  • 0
@marcin-zeromski: kupiłeś tego miboxa? bo nie chce mi się już rodzicom grzebać i pokazywać co i jak i chcę zmienić sprzęt
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 04.11.2025, 07:51:18 via Android
  • 0
@k__d miboxa kupiłem, chromecasta sprzedałem za 3 dychy więcej niż kupiłem, telewizja już działa. Jak nie jesteś pewien czy to wina tv czy urządzenia to po prostu odpal ja na telefonie
  • Odpowiedz
marek_antoniusz
marek_antoniusz
03.11.2025, 13:35:43
  • 297
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 03.11.2025, 14:23:30 via Wykop
  • 30
@marek_antoniusz: ja uwielbiam w tym gifie tą babkę w jasnej kurtce która przez tą siłę uderzenia się rozmnożyła XD
  • Odpowiedz
Shamson
Shamson
03.11.2025, 13:07:05
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 03.11.2025, 14:13:56 via Wykop
  • 0
@Shamson: udało ci się coś z tym zrobić? Aż mnie zatkało
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 03.11.2025, 14:20:24 via Wykop
  • 0
@Shamson: no właśnie miałem na myśli fakt że format się zmienia. Zwłaszcza że jak odświeżam stronę to widać że ładuje się stary layout i dopiero później zmienia się razem z reklamą
  • Odpowiedz
SpoconyBambik
SpoconyBambik
30.10.2025, 09:21:42
  • 0
Dobra Panowie, jeszcze z tydzień temu j-----m tu wszystkich co używali portalu, ale wczoraj sam się s-------m i nabiłem challange na snajperke, korda i shotguna xD Mimo braku expa na broniach niestety dalej podnosi K/D. Przepraszam urażonych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo co i wiadomo gdzie mi zapakują jak kiedykolwiek zjadę na puchę

#battlefield #battlefield6 #steam
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 31.10.2025, 12:45:59 via Wykop
  • 0
@SpoconyBambik: to nie lepiej po prostu poczekać do kolejnego update aż poprawią te wyzwania i wtedy robić je normalnie grając jak człowiek?
  • Odpowiedz
onionhero
onionhero
31.10.2025, 08:12:09
  • 0
Czy ktoś z Was miał taki problem z aktywacją #mobywatel?
Próbuję aktywować aplikację, próbowałem wszystkich sposobów (Profil zaufany, aplikacja banku, eDO) i po weryfikacji nie dzieje się nic i zatrzymuję się na poniższym ekranie.

Nie przechodzę dalej.
Apkę odinstalowywałem, instalowałem na nowo i nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

trochę #ios #iphone
onionhero - Czy ktoś z Was miał taki problem z aktywacją #mobywatel?
Próbuję aktywowa...

źródło: de8ba565-7f0a-415d-b490-ef41b2b6b3bf

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 31.10.2025, 10:58:57 via Wykop
  • 0
@onionhero: widzę że masz Millenium, a obecnie mają problemy. może dlatego?
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 31.10.2025, 11:10:26 via Android
  • 0
@onionhero nie wiem jak z Edo ale profil zaufany masz w banku więc może dlatego.
  • Odpowiedz
Anthermil
Anthermil
30.10.2025, 20:21:15
  • 6
Uwielbiam breakthrough w tej grze ^^

#battlefield #bf6 #gry
Anthermil - Uwielbiam breakthrough w tej grze ^^

#battlefield #bf6 #gry

źródło: 5V86

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 30.10.2025, 20:45:22 via Wykop
  • 1
@Judicator: @Anthermil Escalation lepszy, na początku niby conquest a na końcu robi się breaktrough. Idealne połączenie
  • Odpowiedz
mk89
mk89
28.10.2025, 19:49:32
  • 0
Kupiłem konto na #steam z bf6 - teraz jak chciałbym kupić przepustkę to mam walutę CNY - mogę bezpiecznie revolutem zapłacić w tej walucie i nie zbanują? #gry
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 28.10.2025, 19:52:04 via Wykop
  • 1
@mk89: Jeśli chcesz kupić kupić taniej i nadal korzystać z CNY to musisz doładować konto np giftcardami w tej walucie lub sprzedać itemy na rynku. Jeśli nie wiesz jak/nie chcesz, wejdź tu i zaktualizuj kraj sklepu. przerzuci cię na złotówki
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 28.10.2025, 19:59:48 via Wykop
  • 0
@mk89: albo nie przejdzie albo samemu ci przerzuci sklep na złotówki. Możesz zapłacić tylko kartą wydaną w kraju waluty. a banów steam nie daje, jedynie co jakiś czas jak masz pecha to sam cię złapie i robi migracje konta na złotówki. od lat na głównym koncie płacę w chrywnach a wcześniej argentyńskich pesos.
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 28.10.2025, 20:12:11 via Android
  • 0
@mk89 dopóki waluta pasuje to powinno przejść. Ja swojego konta giftcardami już od dawna nie doładowuje
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
27.10.2025, 15:52:32
  • 0
#battlefield #gry #battlefield6

Ten sezon 1 to będzie płatny czy jak to wygląda? Nigdy nie gralem wczesniej w BFy w multi
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 27.10.2025, 16:09:13 via Wykop
  • 0
@ppooii: battlepass jest po to żeby cały content był za darmo.
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 27.10.2025, 16:25:43 via Wykop
  • 3
@ppooii: Battlepass jest płatny. W battlepasie masz co kilka-kilkanaście poziomów darmową nagrodę ale żeby móc odblokować wszystkie musisz kupić battlepassa. Zazwyczaj (mam nadzieję że tu też) w bp jest wystarczająca ilość waluty premium że jeśli zbierzesz całą to będziesz mógł kupić kolejny za darmo i jeszcze ci zostanie
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 28.10.2025, 06:57:44 via Wykop
  • 0
@ppooii: to samo
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 28.10.2025, 07:06:38 via Wykop
  • 1
@ppooii: prawdopodobnie będzie to 10 dolarów. Gdzie jeśli grasz dużo i skończysz bp to będziesz mógł kupić sezon drugi za darmo. I korekta bo nie doczytałem. Zazwyczaj jest jeden pasek rozwoju. Wszystkie nagrody są dla posiadaczy battlepasa oprócz pojedynczych poziomów, średnio 1 na 10 poziomów
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 28.10.2025, 17:23:20 via Android
  • 0
@ppooii ale to jest pro...
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 28.10.2025, 19:21:12 via Android
  • 0
@ppooii masz po lewej kup przepustkę bojowa.
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
22.10.2025, 10:07:50
  • 0
Jak długo po pobraniu seedujecie torrent?

#torrent #piratujo #film #seriale #gry

jak długo zostawiasz torrent do wysyłania

  • usuwam od razu po pobraniu 55.8% (92)
  • max kilka dni 9.7% (16)
  • kilka tygodni 5.5% (9)
  • do ratio 1:1 7.9% (13)
  • kilka miesięcy 6.1% (10)
  • bez końca 15.2% (25)

Oddanych głosów: 165

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 22.10.2025, 10:16:04 via Wykop
  • 2
@0caffe: jestem z najgorszego sortu i korzystam z debrida
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 27.10.2025, 08:52:49 via Android
  • 0
@archi3 korzystam z rd który nie seeduje, w porównaniu z torboxem ma zdecydowanie większy cache (testowałem kiedyś oba). A twoje ratio nie ma sensu, udostępniają swoim klientom ale torrent umiera.
  • Odpowiedz
HaPPe
HaPPe 27.10.2025, 21:06:11 via Android
  • 0
No zwiększył ale na moje użytkowanie bardzo często były braki w porównaniu do rd (jakoś miesiąc temu testowałem). I jeśli się nie mylę to pliki są usuwane z cache po 30 dniach braku aktywności
  • Odpowiedz
Marooby
Marooby
Marooby
27.10.2025, 16:38:55
  • 0
#stremio Czy jest możliwość oglądania tam rzeczy ze swojego dysku Google? Mam sporo miejsca i dodałbym tam rzeczy, których nie mogę dorwać w #realdebrid
#rd
#torrent
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe 27.10.2025, 17:45:03 via Wykop
  • 0
@Marooby: jak nie są tam jakieś "prywatne" rzeczy to zrób sobie torrent z tego pliku, dodaj go na rd i wyseeduj go. jak masz wysoki upload to zajmie chwile
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 26
  • Strona 4 z 26
  • >

Konrad

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking