Wydaje mi się, że obarczanie winą policji i walka z nią jest ślepą uliczką. Decyzje i wytyczne padają gdzie indziej i tam śmieją się oglądając przepychanki z mundurowymi. Zwykły posterunkowy, często po szkole nie będzie na chodniku w trakcie zamieszek rozpatrywał przytoczonych artykułów. On będzie robił to co mu każą i tyle. A jak zacznie się z dużo zastanawiać to sypną mu kasą. W ogóle branie policji za cel
List otwarty Burmistrza Wielunia do Komendanta Powiatowego Policji

Burmistrz Wielunia krótko, zwięźle i na temat komentuje ostatnie działania policjantów :)
z- 53
- #
- #
- #
- #
- #



















Wojsko na ulicach to krew na ulicach. Zawsze.