Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GokaDepeth

GokaDepeth

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 385
  • Znaleziska 77
  • Mikroblog 308
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
GokaDepeth
GokaDepeth wczoraj, 16:27:53
  • 7
Jest i szklana

#kiszak
GokaDepeth - Jest i szklana 

#kiszak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozgrywka-smierci
rozgrywka-smierci
wczoraj, 16:39:04 via Android
  • 4
@GokaDepeth: bez kitu wiarygodność slow rumuna jest zerowa
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
wczoraj, 17:09:08 via Wykop
  • 8
@GokaDepeth: w ogóle beka, bo teraz się tłumaczy, ze zerwali "już w styczniu zeszłego roku" - to czemu nie powiedział wtedy? Jest osobą publiczną w Internecie, pokazywali się wspólnie na streamach, sami mówili że mieszkają razem etc.

Ja im do życia nie zaglądam - to oni sami to życie wywlekli do Internetu.
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5
przedwczoraj, 08:23:36
  • 34
#kiszak
Widze rumunski pies okazal sie brainletem i karta ofiary zadzialala
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth przedwczoraj, 08:41:30 via Wykop
  • 24
@T0pi5: Ten statment na yt to trochę xD
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 19.06.2026, 10:51:03
  • 140
#kiszak
GokaDepeth - #kiszak

źródło: ludowojak

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nufdcvbt
nufdcvbt
19.06.2026, 10:56:38 via Wykop
  • 49
Ładny hairline
nufdcvbt - Ładny hairline

źródło: arekkkkkkk

Pobierz
  • Odpowiedz
Dragnipurake
Dragnipurake
19.06.2026, 10:57:50 via Wykop
  • 30
@nufdcvbt: Tylko ten wąs zbyt bujny!
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 18:47:33
  • 25
UWAGA! Gryzie.

#kiszak
GokaDepeth - UWAGA! Gryzie. 

#kiszak

źródło: ewqeqw

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

remgusz_nudziaszek
remgusz_nudziaszek
remgusz_nudziaszek
18.06.2026, 18:50:34 via Wykop
  • 18
@GokaDepeth:
remgusz_nudziaszek - @GokaDepeth:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
18.06.2026, 18:57:40 via Wykop
  • 7
@GokaDepeth:
miloszy - @GokaDepeth:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 14:01:06
  • 27
A propos zastraszania i donosów do pracodawcy ''Wiec że trafiłeś na naprawdę nieodpowiednie osoby'', ''Wiemy w jakim mieście mieszkasz, nawet trochę więcej wiemy'' xD

#kiszak
GokaDepeth - A propos zastraszania i donosów do pracodawcy ''Wiec że trafiłeś na napr...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mynthhhh
mynthhhh
mynthhhh
18.06.2026, 15:03:07 via Wykop
  • 4
@GokaDepeth: co za ściek ludzki, rzygac się chce
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 12:47:34
  • 21
#kiszak
GokaDepeth - #kiszak

źródło: 3213123

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jazon
Jazon
18.06.2026, 11:45:48
  • 3
#kiszak
Ja p------e, ale klasyka szamba wykopowego widzę leci xDDD nawet jeśli Kiszak ma/miał romans to kogo to obchodzi? xD Poziom 13latek czytających bravo girl, albo starych bab nie mających własnego życia, tylko żyjących cudyzm xD
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 12:14:35 via Wykop
  • 6
@Endefis: chłop ma taki styl bycia, nie podoba się to nie oglądaj xD


@Jazon: Nie podoba się, to nie komentuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dawidczeta
dawidczeta
18.06.2026, 11:26:02
  • 15
#kiszak jeśli rzeczywiście chłop osiedlił się w gdańsku i do teraz nikt go nie spotkał w gdańsku to tylko znaczy, że chłop prawdopodobnie non stop zamawia zakupy do domu i jedzenie starając się unikać konfrontacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 11:35:16 via Wykop
  • 12
@dawidczeta: Powiedział coś takiego: „Wczoraj byłem na koncercie, a dziś wstałem o 18:00 i dowiedziałem się, jakie plotki o mnie krążą”, a był już w swoim pokoju gamingowym. Oczywiście parafrazuję. To potwierdza, że mieszka w Polsce, chyba że pojechał do Rumunii, szybko się przespał i obudził, w co mocno wątpię.
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 0
@kotek9538: xDDD
  • Odpowiedz
Ascred
Ascred
Ascred
18.06.2026, 10:41:00
  • 2
#kiszak Widzę, że zebraliście się tutaj jak kiedyś karaczany. Pluje wam do d--y cwele
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 10:41:43 via Wykop
  • 26
@Ascred: Tomaszu Terka, proszę się uspokoić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 10:31:52
  • 3
Kuchwa xD @todaysadvice

https://boop.pl/rozrywka/kiszak-drama-o-co-chodzi-screeny-odpowiedz-streamera-twitch

#kiszak
GokaDepeth - Kuchwa xD @todaysadvice

https://boop.pl/rozrywka/kiszak-drama-o-co-chod...

źródło: ASDAS

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragnipurake
Dragnipurake
18.06.2026, 10:33:31 via Wykop
  • 16
@GokaDepeth: Wszystko fajnie, ale tam AI pisało artykuł pewnie, bo jest mowa, że zdjęcie Kiszaka zrobiono w Gdańsku, a to było przy Tauron Arenie xD.
  • Odpowiedz
kotek9538
kotek9538
kotek9538
18.06.2026, 10:48:55 via Wykop
  • 13
@todaysadvice: fakty są takie, kiszak nie zaprzeczył relacji z dziewczyna widza, kiszak nie zaprzeczyl ze mieszka w gdansku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kiszak tylko zrobił z wykopka psychopate ktory chodzi za nim, robi zdjecia, robi grupki zeby go znalezc, kłamie na jego temat i robi to tylko dlatego, że mu gierke obraził
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 09:44:01
  • 123
Kiedyś ostre potyczki z Maciusiami na czacie, wyzywanie od polakczów, plebów i robaków, ankiety ''zbanować widzę czy nie'', dawanie magicznych 5 minut na argumentację, grożenie donosem do pracodawcy bo użytnik śmieszkował na czacie, facebookowe grupki, na których maciusie podobno przepraszają Kiszaka, reportowanie synka na Twitchu bo ten śmiał rzucić żart do Amandy. Rozmowy o myciu dopy w zlewie i herbacie. Opowieści o obywatelach romunii enomeno type beat. Zwyzywanie widza subskrybenta i ośmieszanie
GokaDepeth - Kiedyś ostre potyczki z Maciusiami na czacie, wyzywanie od polakczów, pl...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-13 100324

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth
Autor
18.06.2026, 10:22:35 via Wykop
  • 3
@GokaDepeth: Do tego stworzył społeczność wykrętów, którzy akceptują wszystkie jego zachowania, a wręcz sączą ten jad razem z nim, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję oczekując jeszcze więcej, more more. Wybaczają mu różne dziwne zachowania, a nawet wypierają je z rzeczywistości. Gdy jednak jego bańka stała się popularniejsza, ludzie patrzący na nich z boku zobaczyli, jak mocno są wykręceni i zindoktrynowani. Kiszak widząc to, włączył tryb wybielania wizerunku i wypierania się
  • Odpowiedz
WujekDoggi
WujekDoggi
18.06.2026, 08:34:39
  • 2
#kiszak Tym razem nie tylko dla zasięgu ale całkowicie szczerze i z całego serca TRZYMAJ SIE TAM MATI, NIE DAJ SIE ZGNOIĆ ŁYSIEJACEJ OD GLUPOTY CHAŁASTRZE WYKOPKÓW. JESTESMY Z TOBA, TWOJA SPOŁECZNOŚĆ, PEWNIE SPORA CZĘŚĆ SPOŁECZNOŚCI SNAKEITERA. JESZCZE RAZ ZDROWIA I WYTRWAŁOŚCI. TRZYMAJ SIE TAM MATI ❤️I NIECH ESSA I LUDOS BEDZIE Z TOBA💪💪💪
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 18.06.2026, 08:53:45 via Wykop
  • 3
@WujekDoggi: #muremzamateuszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

481

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Absolutnie niewydolny system egzekwowania przepisów prawa o ruchu drogowym skutkuje poczuciem bezkarności po stronie kierowców oraz bezsilności po stronie pieszych. Spacer ze streamerami: https://youtu.be/Fhkl0MA7qTY Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura htt

zawisza
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 13:10:14
  • 161
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
GokaDepeth
GokaDepeth 17.06.2026, 20:17:25 via Wykop
  • 12
Za konfiturke zawsze WYKOP!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

estrogenowy-drakul
estrogenowy-drakul
17.06.2026, 19:36:18
  • 7
Był jakiś powód, dla którego gdański rumun miał dziś nie streamować czy po prostu obsrał zbroje po tym co sie wydarzyło na tagu i postanowił przemilczeć temat?

#kiszak
estrogenowy-drakul - Był jakiś powód, dla którego gdański rumun miał dziś nie streamo...

źródło: biszak

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 17.06.2026, 19:38:57 via Wykop
  • 10
@estrogenowy-drakul: Co ona taka garbata?
GokaDepeth - @estrogenowy-drakul: Co ona taka garbata?

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 213826

Pobierz
  • Odpowiedz
Mortadelajestkluczem
Mortadelajestkluczem
17.06.2026, 18:48:01
  • 1
Panowie, mam prośbę. Widzę, że jakaś zadyma znów z #kiszak
Jestem totalnie styrany po robocie, nie wiem o co chodzi, a sił nie mam scrollować.

Były któryś tak uprzejmy i streścił w paru zdaniach, co tam się odwaliło? Widzę jakiś wątek gdański, widzę wpisy o jakiejś dziewczynie. Pomoże jakaś życzliwa dusza? Dzięki z góry.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 17.06.2026, 18:49:34 via Wykop
  • 11
@Mortadelajestkluczem:
GokaDepeth - @Mortadelajestkluczem:

źródło: xddddd

Pobierz
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
17.06.2026, 11:45:48
  • 35
Nie było w moim bingo nic o tym, że na ten tag wleci jakiś temat rodem z tureckiej telenoweli (czy może powinienem powiedzieć raczej rumuńskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale oto jesteśmy. Niezależnie od tego czy jesteście fanami takich ploteczek czy nie, lepiej zapnijcie pasy, bo coś czuję, że następne dni będą grube

#kiszak
Eksagnem - Nie było w moim bingo nic o tym, że na ten tag wleci jakiś temat rodem z t...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 17.06.2026, 12:41:58 via Wykop
  • 0
@MagicznyKarp: Będziesz jeszcze się zastanawiał, jakich kłopotów, leć z tematem do spodu xD
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
16.06.2026, 12:41:52
  • 1
Siema. ma ktoś może zakitrane 2 shoty, jeden gdzie było "pisarski? to ten co do mnie pisał jak się wybić na youtube" oraz drugi, gdzie snejki z kiszakiem śmiali się z tego, że Pisarski napisał książkę?

#kiszak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 16.06.2026, 13:09:50 via Wykop
  • 7
GokaDepeth
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 16.06.2026, 13:10:33 via Wykop
  • 2
@ActiveekHere:
GokaDepeth - @ActiveekHere:
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 16.06.2026, 13:12:10 via Wykop
  • 2
@ActiveekHere:
GokaDepeth - @ActiveekHere:
  • Odpowiedz
methhod
methhod
15.06.2026, 08:40:47
  • 0
#ufc są już gdzieś powtórki gali? Ktos streści gejcziego, gane i chandlera?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth 15.06.2026, 08:58:27 via Wykop
  • 1
@methhod: Wysłałem Ci link na PW
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth 15.06.2026, 09:03:36 via Wykop
  • 1
@rechozord: Okay, poszło.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

ZikeDepeth

  • shitmeme.exe

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking