Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DoctorW

DoctorW

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25801
  • Znaleziska 765
  • Mikroblog 25036
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 38
  • Dodane (215)
  • Komentowane (687)
  • Plusowane (24134)
bombastick
bombastick
wczoraj, 03:11:45
  • 982
Myślicie, że w Rumunii też mają takich wykopowych przygłupów co teraz krzyczą, że Ukraina chce ich w wojnę wciągnąć.
#ukraina #wojna #rosja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
wczoraj, 03:52:14 via Wykop
  • 899
@bombastick: oczywiście, skoro jedną z ważniejszych sił politycznych jest partia AUR głośno sprzeciwiająca się pomocy finansowej i wysyłaniu broni Ukrainie, a na scenie politycznej (łącznie z parlamentem) jest jeszcze otwarcie prorosyjska partia SOS Romania.
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
wczoraj, 04:43:56 via iOS
  • 799
@bombastick: oczywiście, rosja inwestuje w prawice nie tylko w Polsce
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
27.05.2026, 10:35:55 via Wykop
  • 686
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
27.05.2026, 10:40:21 via Wykop
  • 504
@PierdekAlonso: Afera Mateckiego to nie skandal więc po co Stanowski ma robić filmik
największym skandalem jest obrażanie bożka prawicy Batyra i o tym trzeba zrobić 5 filmików, Mariusze i Grażyny tak chcą
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
26.05.2026, 23:33:05
  • 429
wfyokyga

źródło: temp_file1674129562774649502

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
26.05.2026, 23:35:22 via iOS
  • 24
@wfyokyga: ja za smakolyki darmowe bym dal 5 gwiazdek
  • Odpowiedz
Krupika
Krupika
27.05.2026, 03:33:03 via Wykop
  • 93
@KwiatyZla: przecież napisał, że nie udało im się go odurzyć. Pewnie liczył na łatwą b---ę a tu nici ( ͡° ͜ʖ ͡°) stąd ta jedna gwiazdka
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
26.05.2026, 12:00:16
  • 612
Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy i Białorusi. Zaprosiłem więc Swietłanę Cichanouską do Kijowa

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
robertkk - Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy ...

źródło: hfdhffhdfdhfhdfhdh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
26.05.2026, 12:17:25 via Wykop
  • 227
@polski_polak_z_polski:
robertkk - @polskipolakz_polski:

źródło: hdffhdfhdfhdfhdfh

Pobierz
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
26.05.2026, 12:27:23 via Wypiek
  • 91
@robertkk grower ma juz jakieś nowe konto czy perm ban?
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
23.05.2026, 10:33:04
  • 902
Ludzie śmieją się z Hołowni, a prawda jest taka, że on zarobił swoje pieniądze na wolnym rynku:
- pracując z gazetach
- pracując w telewizji
- pracując w konferansjerce
- pisząc książki

A
Czoso - Ludzie śmieją się z Hołowni, a prawda jest taka, że on zarobił swoje pieniądz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
23.05.2026, 10:39:21 via Wykop
  • 611
@Czoso: w gwoli ścisłości trzeba przypomnieć jedyny epizod z życia bosaka, kiedy uczciwie zarobił pieniądze:
matti-nn - @Czoso: w gwoli ścisłości trzeba przypomnieć jedyny epizod z życia bosaka,...

źródło: 495565897_1096175559211345_2571551854012571476_n

Pobierz
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
23.05.2026, 11:01:19 via Wykop
  • 178
@Czoso: trzeba chłopakom z tagu #neet pokazać, że po wielu latach tej sytuacji da się wyjść na ludzi
  • Odpowiedz
Dalegor_
Dalegor_
22.05.2026, 21:35:19
  • 511
już ostatni z tego tematu
#gielda #gieldowegownowpisy
Dalegor_ - już ostatni z tego tematu
#gielda #gieldowegownowpisy

źródło: asi8it

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
22.05.2026, 21:36:48 via Wykop
  • 119
@Dalegor_: te dzisiejsze memy o etefiarzach to p--------e złoto XD Dawno się tak nie uśmiałem na tagu
  • Odpowiedz
skunior
skunior
22.05.2026, 21:39:25 via Wykop
  • 85
@Dalegor_: przepraszam tato już sprzedaję i pakuję się po same kule w cfd
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
21.05.2026, 20:37:06
  • 421
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
Autor
21.05.2026, 20:47:51 via Wykop
  • 523
@alylayl23: jakiego boga Tuska dzbanie XD
Mamy za sojusznika odklejeńca z brzytwą a ty mi tu z Tuskiem wylatujesz.
  • Odpowiedz
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
21.05.2026, 20:59:29 via Wykop
  • 177
@Smarek37: Wiesz, jakby całe to wycofywanie z Europy było pod PiS, to by znaczyło, że Kaczyński jest potężny. Tu chodzi przede wszystkim o szerzenie podziałów w Europie.
  • Odpowiedz
kawia_na_roznie
kawia_na_roznie
20.05.2026, 22:27:18
  • 101
#loveisblindpolska Julia mogła mieć łódkę w Norwegii z facetem który ją kocha, no ale wybrała starą w Łodzi xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
20.05.2026, 20:04:03
  • 106
#loveisblindpolska

Dzień przed ślubem dostajesz z podejrzanego źródła mega ważną wiadomość na temat przeszłości twojego narzeczonego/narzeczonej. Co robisz?

A) Kontaktujesz się z narzeczoną/narzeczonym w celu pilnego wyjaśnienia sytuacji

B) Lecisz na skargę do mamy, przyjaciółki i kilku obcych typów z dużą kamerą
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifritti
ifritti
ifritti
20.05.2026, 21:18:10 via Wykop
  • 20
@SoplicaTadeusz: lecisz do matki która ma cię w dupie i nie lubi twojego typa xD
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
20.05.2026, 21:49:53 via Wykop
  • 67
@SoplicaTadeusz: nie oglądam reżyserowanych patostreamow.
Takiej odpowiedzi brakuje.
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
20.05.2026, 16:11:01
  • 63
#loveisblindpolska najpierw twierdziłem że Julia jest z-----a, potem było mi jej szkoda przez matke, a na koniec i tak uważam że jest z-----a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
20.05.2026, 14:26:46
  • 967
heh, jak szybko się zmienia perspektywa pisowców; za Orbana największy sojusznik w Europie, Polak-Węgier - dwa bratanki; a teraz za Magyara już zupełnie nieliczący się kraj xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wegry
splinter96 - heh, jak szybko się zmienia perspektywa pisowców; za Orbana największy s...

źródło: 1000028093

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
20.05.2026, 14:27:51 via Wykop
  • 495
@splinter96: wow pisowcy mają pamięć złotej rybki, stare znałem
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
20.05.2026, 14:29:25 via Wykop
  • 714
@McDonaldsTrump: To nie jest pamięć złotej rybki, to jest przekaz dla ich głupich wyborców
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
15.05.2026, 23:47:37
  • 526
BELM0ND0

źródło: temp_file7674686080348867026

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
16.05.2026, 04:22:58 via Wykop
  • 151
@BELM0ND0: 2 litry perły export to tylko 4 piwa, to tyle co nic.
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
16.05.2026, 05:21:20 via Wykop
  • 66
@BELM0ND0: ja też się zastanawiam w czym ma pomóc węgiel po wypiciu piwa? zrozumiałbym 2 tabletki 2kc, pływające w litrze wódy, ale węgiel?
  • Odpowiedz
BekaZWykopuZeHoho
BekaZWykopuZeHoho
BekaZWykopuZeHoho
14.05.2026, 13:14:08
  • 1126
Dobra pytanie do zwolenników #braun zamierzacie tego bronić?

#bekazprawakow #polityka #konfederacja #neuropa
BekaZWykopuZeHoho - Dobra pytanie do zwolenników #braun zamierzacie tego bronić?

#be...

źródło: IMG_0081

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BekaZWykopuZeHoho
BekaZWykopuZeHoho
BekaZWykopuZeHoho
Autor
14.05.2026, 13:16:43 via Wykop
  • 413
@Ravau23: Gościu co to za próba zmiany tematu?
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
14.05.2026, 13:23:51 via Wykop
  • 498
@Ravau23:
Tak unia jak wchodziliśmy była taka sama a debile które były przeciwko wejściu LPR UPR Samoobrona wymyśliły sobie jakies urojenia ze teraz to jest inna UE mimo ze juz wtedy byli przeciwko niej.

Kto mowi ze "kiedyś to była inna UE"? Pajace z byłego UPR z byłego LPR z byłej Samoobrony z byłej Młodzieży Wszechpolskiej czyli ci co byli w 2003 przeciwko UE

Co bylo niby innego w tej
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
14.05.2026, 06:19:03
  • 1699
pan chinczyk pretem po kratach xD

#izrael #usa #chiny #wojna #palestyna #geopolityka
arcxa - pan chinczyk pretem po kratach xD 

#izrael #usa #chiny #wojna #palestyna #ge...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
14.05.2026, 06:28:45 via Wykop
  • 312
@arcxa: xD
  • Odpowiedz
mariecziek
mariecziek
14.05.2026, 06:57:59 via Wykop
  • 1232
@arcxa: No nie wiem. Amerykanie i tak nie znają geografii, więc nie będą wiedzieli o co chodzi na tej mapce.
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
14.05.2026, 04:15:44
  • 1700
6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz
Krzewiciel_prawdy - 6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz

źródło: 20260514_060332

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T__J
T__J
T__J
14.05.2026, 04:47:00 via Android
  • 667
@niewiempoco: z tego co wiem to jest krem na ból d--y
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
14.05.2026, 04:48:57 via Android
  • 601
@Krzewiciel_prawdy Elegancko wariacie, pozytywny przekaz
Pozdrawiam.
z fartem
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
13.05.2026, 12:53:56
  • 1593
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.05.2026, 12:59:58 via Wykop
  • 1271
@Turin89: to troche przykre, że jako społeczeństwo nie dorośliśmy do takich polityków jak Pełczyńska. Za coś takiego ona z miejsca powinna mieć boost poparcia.

Trzymam kciuki żeby KO albo lewica wzieła ją na listy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
Autor
13.05.2026, 13:13:26 via Android
  • 793
@thorgoth: jak dla mnie TOP jezeli chodzi o polskich polityków.
Ale niestety, nie merytoryczną praca zdobywa się głosy.
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
13.05.2026, 08:26:01
  • 728
#polityka
Nacpany czy chory psychicznie?
fidelio-fidelio - #polityka 
Nacpany czy chory psychicznie?

źródło: 1000143729

Pobierz
fidelio-fidelio - #polityka 
Nacpany czy chory psychicznie?
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
13.05.2026, 08:29:35 via Wykop
  • 465
Nacpany czy chory psychicznie?


@fidelio-fidelio:
znowuzapomnialemhasla - >Nacpany czy chory psychicznie?

@fidelio-fidelio:

źródło: why-not-bo

Pobierz
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
13.05.2026, 08:30:30 via iOS
  • 737
@fidelio-fidelio: ja tylko chciałem zauważyć, że Berkowicz może mieć tu konto.

Za każdym razem jak nazywam Berkowicza złodziejem to komentarz mi spada
  • Odpowiedz
pierwszynawenus
pierwszynawenus
12.05.2026, 00:46:02
  • 694
Jak miałem kilkanaście lat to wypłaciłem z bankomatu na stacji metra 50 złotych, i poszedłem do sklepu z bułeczkami na tej samej stacji. Pani obejrzała pod światłem mój banknot i powiedziała, że jest wydrukowany na drukarce. Wezwała straż ochrony metra, ale panowie powiedzieli, ze ich to nie bardzo interesuje, ona nalegała na interwencję jak jakaś nawiedzona. Panowie powiedzieli, że banknot zabezpieczą do przyjazdu policji, ale za rogiem mi go oddali i odradzali
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pierwszynawenus
pierwszynawenus
Autor
12.05.2026, 01:02:30 via Wykop
  • 94
@heheszek: Na 80% było to na którejś ze stacji metra między Kabatami a Politechniką, bo one mają charakterystyczny układ, który mi się kojarzy.
  • Odpowiedz
HungarianBookSmuggler
HungarianBookSmuggler
12.05.2026, 05:16:00 via Wykop
  • 461
@pierwszynawenus: No trzeba uważać, sam stałem w sklepie mając luźne 100 dolarów amerykańskich w kieszeni i myślę, po co mi to wymienię w kantorze. Pani w okienku wzięła, zobaczyła i stwierdziła, że wydają się dziwne i nie może ich przyjąć ale też nie może oddać. 2 radiowozy, dwóch z prewencji, dwóch kryminalnych, zeznania, przeszukanie mieszkania czy nie mam drukarki do produkcji dolarów w domu. Policjanci kryminalni od razu stwierdzili że
  • Odpowiedz
szczurek_87
szczurek_87
10.05.2026, 15:04:46
  • 1001
Najbardziej plusowany komentarz przeraża. Problemem nie jest patologiczne zachowanie tylko to że komuś ono przeszkadza. XD

#patologiazmiasta #zyciewbloku #bekazpodludzi #spoleczenstwo #palaczetopodludzie #p-------y
szczurek_87 - Najbardziej plusowany komentarz przeraża. Problemem nie jest patologicz...

źródło: 9468

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orkako
orkako
10.05.2026, 15:13:31 via Wykop
  • 676
@szczurek_87: ALe ludzie są mało kreatywni. Montujemy drążek jakieś 3 cm od krawędzi parapetu, a na parapecie karmnik, ale w formie ścianki, tka aby zmusić gołębie siedzenia na tym drążku. Gwarantuję, że po kilku dniach zacznie korzystać z innego okna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mutated5G_hornet
mutated5G_hornet
10.05.2026, 15:14:03 via Wykop
  • 485
@szczurek_87: przecież nie trzeba wchodzić na profile, po zdjęciach widać, że troglodyci
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1217
  • Strona 1 z 1217
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.05.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking