Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dobrytyp

Dobrytyp

Dołączył 12 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91857
  • Znaleziska 24894
  • Mikroblog 66963
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 15
  • Dodane (59)
  • Komentowane (885)
  • Plusowane (66019)
arturro94
arturro94
przedwczoraj, 04:52:55
  • 950
#heheszki #polityka
arturro94 - #heheszki #polityka

źródło: 1000014726

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elonthiel
elonthiel
przedwczoraj, 06:18:23 via Android
  • 189
@arturro94: ma kartę premium w "najtańszych i najśmieszniejszych" jak Głuś ;)
  • Odpowiedz
travisbickle1899
travisbickle1899
przedwczoraj, 06:36:36 via Wykop
  • 150
@arturro94: Chłop się za babę przebrał, nie wytrzymię
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
27.05.2026, 10:11:27
  • 105
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: astnde

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
27.05.2026, 10:15:14 via Wykop
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
27.05.2026, 11:22:23 via Wykop
  • 4
@PIAN--A_A--KTYWNA:

bez szans w konkursie. To jest złote a nie gówniane ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
27.05.2026, 10:35:55 via Wykop
  • 687
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
27.05.2026, 10:40:21 via Wykop
  • 504
@PierdekAlonso: Afera Mateckiego to nie skandal więc po co Stanowski ma robić filmik
największym skandalem jest obrażanie bożka prawicy Batyra i o tym trzeba zrobić 5 filmików, Mariusze i Grażyny tak chcą
  • Odpowiedz
vorky
vorky
27.05.2026, 10:27:30
  • 367
#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
vorky - #polityka #heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki

źródło: 1000039182

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

megamaciek1990
megamaciek1990
megamaciek1990
27.05.2026, 10:20:38
  • 686
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
megamaciek1990 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: ca76ba24-f9f7-428f-a416-ff34e7257d77

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
27.05.2026, 10:21:55 via Android
  • 318
@megamaciek1990: tate wpadłem w bozony higgsa
  • Odpowiedz
Koleszkaleszka
Koleszkaleszka
27.05.2026, 11:09:05 via Wykop
  • 296
@megamaciek1990: TARS Wykorzystajmy asyste grawitacyjną czarnej dziury żeby wjechać pjoterowi w dupsko
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
27.05.2026, 08:54:17
  • 939
Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać?
USA stała się parodią samej siebie.

#bekazprawakow #trump #polityka
Jabby - Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać? 
USA stała się pa...

źródło: IMG_20260527_105119

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
27.05.2026, 08:57:44 via Wykop
  • 1218
@Jabby:
MisterMinister - @Jabby:

źródło: IMG_3998

Pobierz
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
27.05.2026, 08:59:34 via Android
  • 555
@alylayl23: jeżeli się musisz o to pytać, znaczy, że naprawdę masz swoje IQ wpisane w nick
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
27.05.2026, 01:15:04
  • 199
Śmiechu warte
wfyokyga - Śmiechu warte

źródło: temp_file3831642973041071677

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No0ke
No0ke
27.05.2026, 01:15:43 via Wykop
  • 20
@wfyokyga: kek
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
27.05.2026, 01:38:08 via Wykop
  • 201
@wfyokyga: co sie tam o------o xd
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 288
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 481
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
27.05.2026, 05:45:12 via Android
  • 1333
@DoktorMorela

I wy się dziwicie że mamy najniższą dzietność w Europie jak kobieta nadal jest traktowana na porodówce jak zwierzę. Ada dobrze napisała.
  • Odpowiedz
MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
27.05.2026, 05:49:26 via Wykop
  • 1207
@DoktorMorela: Tak, poród drogami natury lepszy ale tylko ten bez znieczulenia. Kto to widzioł, żeby kobieta rodząc dziecko nie ryczała jak dzikie zwierzę, to sprzeczne z naturą jest.
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
27.05.2026, 04:46:49
  • 293
#ukraina #rosja #polskieonuce
wshk - #ukraina #rosja #polskieonuce

źródło: 29072

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpaceMonkey
SpaceMonkey
27.05.2026, 05:02:42 via Wykop
  • 765
@wshk: walenie konia do Rosji powinno zostać uznane jako jednostka chorobowa
  • Odpowiedz
assninja
assninja
27.05.2026, 05:10:10 via Wykop
  • 383
@wshk: "sprzeciw wobec wojny z rosją" o to pewnie protestowali przed ruskimi ambasadami i konsulatami? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
szychun
szychun
26.05.2026, 23:09:25
  • 400
#polityka #bekazpisu przecież Niemiec miał zarobić
szychun - #polityka #bekazpisu przecież Niemiec miał zarobić

źródło: 1000018912

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mexxl
mexxl
26.05.2026, 23:32:26 via Wykop
  • 353
@szychun: spokojnie zaraz Krzysiu Pisowski wytłumaczy, że Kanada obecnie nie lubi USA i dlatego Tusk sprzedaje tam drony, bo jest antyamerykański. A tak naprawdę może i polska fabryka, na polskiej ziemi, ale na pewno pracuje jakiś tam rodak co ma rodzinę w Niemczech, ergo, polski Donald wspiera niemieckie rodziny i niemiecką gospodarkę. Razem z Mazurkiem śmiechom nie będzie końca.
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
27.05.2026, 04:26:50 via Android
  • 118
@mexxl: no i nie zapominajmy, że podobnie jak Węgry, to nic nie znaczący sojusznik. Powiedz mi ksysiu jaki to jest sens obrażać się na największego gracza, a współpracować z nic nie znaczacym? No bez sensu robercie, nie interesowałem się wtedy polityka, jednakże pis jaki był taki był, ale z Amerykanami zawsze wspolpracowal
  • Odpowiedz
wonsz337
wonsz337
27.05.2026, 04:32:21
  • 702
#ukraina #wojna #rosja #polityka #bekazkonfederacji W kolchozie w kiblu siedze i słyszę w kabinie obok ktoś ogląda coś bez słuchawek i słyszę: "od znajomej Ukrainki która pracuje w polskim urzędzie wiem że przyznaja sobie nawzajem świadczenia i biorą pieniądze na całe rodziny z Ukrainy które mieszkają za granicą" zaraz potem było "tylko konfederacja może ochronić Polskę przed tym co stało się na
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
27.05.2026, 04:51:17 via Android
  • 745
@wonsz337: Areczki z Januszexów wybiorą nam przyszły rząd.
  • Odpowiedz
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
27.05.2026, 05:11:43 via Wykop
  • 915
@wonsz337: tiktok jest do natychmiastowej delegalizacji. To narzędzie drenażu umysłowego i tak nie najmądrzejszych Polaków.
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 858
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
27.05.2026, 04:38:11 via Wykop
  • 546
ze jedno p--o raz na jakis czas to nie jest problem


@redorbiter: a jaki to problem? trzymam kciuki za opa, bo znam problem z najbliższej perspektywy i dużo mnie kosztowało i kosztuje, zależność od cierpienia osób uzależnionych, ale drogie chłopaki, to, że z tych czy innych powodów sprd sobie życie, zdrowie, relacje z ludźmi, w związku z brakiem właściwego podejścia do alkoholu, to był i pozostanie Wasz problem. Ja wiem,
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
27.05.2026, 04:55:14 via Wykop
  • 788
@KrolWlosowzNosa: To chyba jakis syndrom oswieconego alkoholika, mial problem, walczy z nim to przyjmuje strategie ze bedzie wmawial wszystkim w okolo ze wypicie piwa raz na ruski rok to zbrodnia bo on walil dzien w dzien i stalo co sie stalo
  • Odpowiedz
nitemar_
nitemar_
25.05.2026, 03:27:58
  • 1144
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.

#krakow #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
25.05.2026, 03:32:22 via Wykop
  • 530
@nitemar_: ta, jakby którykolwiek z elektoratów patrzył jeszcze na jakość swojego kandydata, a nie tylko ślepo popierał każdego ze swojej ulubionej partii
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
25.05.2026, 03:44:56 via Android
  • 487
@nitemar_: przecież elektorad KO został w domu xD
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
25.05.2026, 06:55:12
  • 716
#krakow #gielda #referendum #heheszki
donttalktome - #krakow #gielda #referendum #heheszki

źródło: asni22

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
25.05.2026, 06:58:16 via Wykop
  • 48
@donttalktome: bullisz dla Krakowa
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
25.05.2026, 08:02:52 via Wykop
  • 217
@donttalktome:
* Ściszonym głosem między sobą: Jak ci się nie podoba to wracaj do Bochni.
  • Odpowiedz
matluck
matluck
25.05.2026, 03:37:50
  • 519
#hanuszki
matluck - #hanuszki

źródło: bierz czady

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garnuch40cm
garnuch40cm
garnuch40cm
25.05.2026, 06:27:45 via Wykop
  • 41
@matluck: bez nich to się nie naruchasz
  • Odpowiedz
zlapmniepolaczku
zlapmniepolaczku
25.05.2026, 10:03:41 via Wykop
  • 0
@okzegaroski: może kiedyś jego wujek mu tak powiedział
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
25.05.2026, 03:09:22
  • 901
Mega_Smieszek

źródło: 1000016444

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwueeey
uwueeey
uwueeey
25.05.2026, 04:22:02 via Wykop
  • 123
@Mega_Smieszek: bo to super sklepy są
  • Odpowiedz
srgs
srgs
25.05.2026, 04:59:57 via Wykop
  • 383
@Mega_Smieszek: polacy domagaja sie wysokiej jakosci produktow! tymczasem polacy...
  • Odpowiedz
szychun
szychun
24.05.2026, 09:29:24
  • 837
#polityka #bekazpisu jakby żadna ze służb nie zareagowała i doszłoby do tragedii do dzbany pokroju Boguckiego, Rachonia, Stanowskiego pierwsze by podnosiło larum, że "Państwo Tuska nie działa". Ha tfu na nich wszystkich.
szychun - #polityka #bekazpisu jakby żadna ze służb nie zareagowała i doszłoby do tra...

źródło: 1000018836

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szychun
szychun
Autor
24.05.2026, 09:33:57 via Wypiek
  • 83
@TenXen47 trochę za późno dlatego wczoraj tak cały pis tak się ochoczo rzucił do ataku.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
24.05.2026, 09:41:27 via Wykop
  • 367
@szychun: i tak wyją i tak. Tusk powinien wejść z buta wszędzie. TK, KRS, postawić wszystkim zarzuty i nara xd
  • Odpowiedz
pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
24.05.2026, 08:37:23
  • 1130
ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społeczeństwo #latwogang
pomarancza_testovirona - ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społecz...

źródło: temp_file8620686741221604466

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taktojaaa
Taktojaaa
24.05.2026, 08:38:11 via Wykop
  • 1167
@pomarancza_testovirona: ten cały stream to chyba jakiś eksperyment społeczny by pokazać poziom ogarnięcia polaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
24.05.2026, 08:40:51 via Wykop
  • 482
@pomarancza_testovirona:

ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społeczeństwo


A czego ty się spodziewałeś? Połowa społeczeństwa wybrała kibola patusa alfonsa, a druga połowa prawie wybrała dupiarza co własnego zdania nie ma. Polska zawsze taka była
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
24.05.2026, 04:48:00
  • 520
xd
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - xd
#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iron_fox2
iron_fox2
24.05.2026, 05:12:41 via Wykop
  • 1338
@1-1-1-1: przyjaciółka musi się bardzo podobać tacie
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 05:35:19 via Wykop
  • 706
@1-1-1-1: taka uległość wobec córki to bardzo zły sygnał
dla syna można i trzeba się zawsze poświęcać - to twój dziedzic, twoja mała kopia i powód do dumy, wystarczy porządne wychowanie, unikanie błędów jakie samemu się popełniało i latorośl wyrasta na porządnego chłopa
a córka....zwłaszcza w dzisiejszych czasach jest spore ryzyko, że wyrośnie na roszczeniową liberałkę obracającą się wokół przybyszów z trzeciego świata z którymi będzie czynić zakusy pod kradzież
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
23.05.2026, 04:26:53
  • 1154
O cie ch.......XD. A podobno to Żeleński jest komikiem.

Rosyjski dyktator Władimir Putin zwrócił się do ukraińskich żołnierzy i zaapelował do nich, aby nie wykonywali poleceń władz w Kijowie. - W przeciwnym razie sami staniecie się współwinni tych zbrodni - powiedział.


#ruskapropaganda #ukraina #wojna #rosja #ciekawostki #kabaret
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sarin88
sarin88
23.05.2026, 05:53:55 via Wykop
  • 663
@bombastick: swołocz ze wschodu rozumie tylko język siły. Gdyby Ukraina nie miała silnej armii Putin nigdy by się do nich nie zwrócił.
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
23.05.2026, 06:09:24 via Wykop
  • 542
@bombastick: XD
kyloe - @bombastick: XD

źródło: FTNzDh-X0AAT9Bq

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 3364
  • Strona 1 z 3364
  • >
  • Żyd, murzyn, chińczyk i rudy, jak widac na załączonym obrazku. Do tego mason, wywrotwowiec i bezideowiec.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking