Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CortesPOL
CortesPOL

CortesPOL

Dołączył 12 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5406
  • Znaleziska 3641
  • Mikroblog 1765
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
  • Dodane (5)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (1760)
wscieklykabanos
wscieklykabanos
18 godz. i 43 min temu
  • 559
#polskiedrogi no jak xD
prosta droga, widoczność perfekcyjna, zawodowy kierowca taxi - co mogło pójść nie tak?

https://streamable.com/pfb8c5
wscieklykabanos - #polskiedrogi no jak xD 
prosta droga, widoczność perfekcyjna, zawo...

źródło: no ja pierdole xd

Pobierz
wscieklykabanos - #polskiedrogi no jak xD 
prosta droga, widoczność perfekcyjna, zawo...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
18 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 610
Choć jak się zastanowić, to:

Tramwaj miał go po prawej stronie.

Motorniczy nawet nie próbował wymijać.

Wina
  • Odpowiedz
rozdartapyta
rozdartapyta
18 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 527
@wscieklykabanos: tramwaje na tory
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
22.05.2026, 10:57:58
  • 696
przytulno w tej #gdynia

#heheszki #patodeweloperka #polska #betonoza
arcxa - przytulno w tej #gdynia

#heheszki #patodeweloperka #polska #betonoza

źródło: image

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
22.05.2026, 10:58:54 via Wykop
  • 575
@arcxa: WYMAGANIA OSIEDLA:
park - checked
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
Autor
22.05.2026, 11:16:04 via Wykop
  • 212
@estebes: gorzej jak wytną, bo będzie za wysokie
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
21.05.2026, 04:46:17
  • 606
Ta metamorfozy to i mnie zaskoczyła. Klasyczny parkiet jesionowy. Można powiedzieć, że był lekko zaniedbany na górnym zdjęciu. Na dolnym jest chwile po 1 warstwie lakieru.

#remontujzwykopem #dzepettoparkietto #remontujzwykopem #budujzwykopem
Lowca90 - Ta metamorfozy to i mnie zaskoczyła. Klasyczny parkiet jesionowy.  Można po...

źródło: 1000012567

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
21.05.2026, 05:02:26 via Wykop
  • 563
@Lowca90: wow, aż trudno uwierzyć, że to ten sam parkiet
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
Autor
21.05.2026, 05:31:44 via Android
  • 278
@o__0: sam jestem lekko zaskoczony jak dobrze udało się go wyszlifować. Po prostu był bardzo zaniedbany, na szczęście właścicieli nie był zalany wodą albo moczem zwierząt
  • Odpowiedz
Michael-Knight
Michael-Knight
21.05.2026, 02:03:53
  • 1107
Moja mama zmarła. Umówiła się z moimi synem że w weekend przyjedzie na działkę
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c00kier
c00kier
21.05.2026, 02:09:09 via Android
  • 537
@Michael-Knight: wyrazy współczucia dla chuopa ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
21.05.2026, 04:24:49 via Wykop
  • 422
@Michael-Knight: szczerze kondolencje
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
20.05.2026, 08:01:04
  • 472
Dzisiaj ABW zatrzymała 3 "polaków" pracujących na rzecz rossji
I tutaj przychodzi mi na myśl pytanie: jaką k... trzeba być aby mając w pamięci okupację sowiecką, zniewolenie w czasie prl, wywózki na syberię, katyń, walkę z podziemiem niepodległościowym itd działać w interesie ruskich
#polska #wydarzenia #rosja #wojna
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
20.05.2026, 08:02:22 via Wykop
  • 802
@ScypioAfricanus: być braunistą i kamratem. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
Autor
20.05.2026, 08:03:40 via Wykop
  • 84
@Zielonkazdr: no fakt
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
jsakic
jsakic
18.05.2026, 05:54:49
  • 1275
Ja nie chcę wyjeżdżać, jak mogłeś!
#lewandowska #lewandowski
jsakic - Ja nie chcę wyjeżdżać, jak mogłeś! 
#lewandowska #lewandowski

źródło: obraz

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
18.05.2026, 05:56:37 via Wykop
  • 661

Komentarz usunięty przez moderatora

Famine
Famine
18.05.2026, 06:16:10 via Android
  • 942
@jsakic

Anka, pochodzisz w burce to przywykniesz xD
  • Odpowiedz
doggaz
doggaz
16.05.2026, 22:29:43
  • 1337
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael
16.05.2026, 22:31:13 via Wykop
  • 258
@doggaz: perfekcyjne striggerowanie wykopków xD
  • Odpowiedz
genburson
genburson
16.05.2026, 23:22:47 via Android
  • 436
@Cadfael: 24 od niemiaszków jak się weźmie pod uwagę Austrię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
exclaim4759
exclaim4759
15.05.2026, 12:23:42
  • 80
Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmiany na portfelu pod tagiem #tygodniowybitcoiniarz.

Wpłata 33/∞.

#oswiadczenie #bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #inwestowanie #gielda
exclaim4759 - Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmian...

źródło: image_picker_98F6E5F8-F260-4501-9B31-526B1E8C3C89-16973-000001F881A05EB7

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
15.05.2026, 12:24:21 via Wykop
  • 22
@exclaim4759: kogo obchodzi twój bajtkojn
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
15.05.2026, 12:25:50 via Wypiek
  • 129
@exclaim4759 @NimooZysku a ja tam się przyglądam i kibicuję. Mały raporcik raz w tygodniu nikomu nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nielubiemielonych
nielubiemielonych
nielubiemielonych
06.05.2026, 19:34:50
  • 88
#sprzatamylasy #las
Taka torba śmieci z lasu zapełnia się po około 1,5 godzinnym 6 cio kilometrowym spacerze, w większości stare śmieci, w komentarzu dawno niewidziana Dobrawa
nielubiemielonych - #sprzatamylasy #las
Taka torba śmieci z lasu zapełnia się po okoł...

źródło: 1000010854

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik
06.05.2026, 19:51:34 via Wykop
  • 16
@nielubiemielonych: ja jak chodzę z worami po lesie i zbieram śmieci to przeważnie dwa worki 60l są pełne po 20 minutach. To jest k---a jakaś porażka.
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
14.05.2026, 20:26:18 via Wykop
  • 5
przez takich jak ty, stare akumulatory wyrzucam teraz do jeziora
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1495
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma
14.05.2026, 11:25:55 via Wykop
  • 979
@thorgoth: bardzo dobra interwencja mam nadzieje ze z jedna lepa z tego batona wylądowała prewencyjnie na kolanie czy coś. Widać, że babki nie szukają zaczepki, są bardzo cierpliwe, stanowcze, dają bardzo dużo szans na deeskalowanie, profesjonalna robota.
  • Odpowiedz
jakis_login
jakis_login
jakis_login
14.05.2026, 11:39:38 via Wykop
  • 929
@thorgoth: "Ludzie, przecież jak nic nie zrobiłam". No i właśnie w tym rzecz - nie wykonywałaś poleceń tępa c**o... Super, dali jej szansę, nie skorzystała z niej, więc użyli ŚPB. Elegancko
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
07.05.2026, 10:56:05
  • 210
#primemma
Ostatnio mi się to śniło
stanley-fieldmaster - #primemma 
Ostatnio mi się to śniło

źródło: 1000000947

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd
07.05.2026, 11:46:16 via Wykop
  • 23
@stanley-fieldmaster: złoto, to powinno wlecieć do gorących xD
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
07.05.2026, 12:13:51 via Android
  • 3
@stanley-fieldmaster: powinna zająć się produkcją takich pisuarów ze swoim wizerunkiem, biznes by się kręcił xd
  • Odpowiedz
funkmess
funkmess
04.05.2026, 10:00:17
  • 366
Skrolujcie dalej, to tylko Królewska Marynarka Szwecji przejmuje piąty statek rosyjskiej floty cieni w ostatnim czasie(。◕‿‿◕。)
https://defence24.pl/polityka-obronna/szwecja-nie-odpuszcza-rosyjskiej-flocie-cieni
#rosja #wojna #ukraina #marynarkawojenna #szwecjaupadaodcinek2137
funkmess - Skrolujcie dalej, to tylko Królewska Marynarka Szwecji przejmuje piąty sta...

źródło: fROZQJKpAozUrAc714pOjQJycaWcNvejc4iKNxKq.ym8i

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Petururururu
Petururururu
Petururururu
04.05.2026, 11:28:25 via Wykop
  • 102
@funkmess: spoko, można. Przecież jakby co to nie ruski, tylko jakieś Wyspy Kakaowe.
  • Odpowiedz
Distracted93
Distracted93
04.05.2026, 11:44:39 via Wykop
  • 21
@funkmess:

Tym razem padło na Jin Hui.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00
03.05.2026, 15:11:33
  • 1544
#smierc Dzisiaj w nocy zmarła moja siostra, 42 lata, nowotwór z przerzutami.
Pięć lat temu w tym samym czasie (2.05) zmarła moja mama na nowotwór.

Nie mam już sił.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
03.05.2026, 15:13:42 via Wykop
  • 908
@Logan00: najszczersze wyrazy współczucia trzymaj się ;(
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
03.05.2026, 15:16:47 via Android
  • 446
@Logan00: Wiem co czujesz... U mnie w rodzinie była cała seria. Wszystko rak. W tym moja najbliższa osoba. Teraz już nie oglądam się, nie rozpamiętuję, nie wspominam za często. Żyje i oddycham tylko dla tych dni, które jeszcze nadejdą. Reszta to już tylko szary film w pustym kinie... W życiu liczą się tylko chwile, jak to pisał Ryszard R. 100% prawdy.
  • Odpowiedz
sztokula
sztokula
02.05.2026, 16:15:56
  • 1338
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę.
Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/

Żenujący akt idotyzmu
#wykop #barber #lodz #fryzjer #programista15k
sztokula - Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stw...

źródło: 1000051053

Pobierz
  • 260
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kishurki
kishurki
kishurki
02.05.2026, 16:18:38 via Wykop
  • 1173
@sztokula: Napisałeś jak bot to dostałeś odpowiedź jak bot.
  • Odpowiedz
DalaCiLama
DalaCiLama
02.05.2026, 16:19:54 via Wykop
  • 2269
@sztokula: daj fotę tej kobity to ocenimy
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
17.04.2026, 15:17:53
  • 759
Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji obywatelskiej reakcji na pijaka za kolkiem. To bylo tak:
1. Facet jechal samochodem i w trakcie jazdy fura mu sie zepsula xD
2. Wysiada z fury i probuje ja zepchnac.
3. Podchodze i mu pomagam.
4. W trakcie rozmowy czuje od niego alko.
5. Wzywam policje i odchodze na bezpieczna odleglosc.
gutowszczyzna - Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji...

źródło: obraz

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExtraIntrowertyk
ExtraIntrowertyk
17.04.2026, 15:20:40 via Android
  • 1063
@gutowszczyzna: zrobiłeś dobra rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety najczęściej nie ma za to nagród oprócz szacunku pojedynczych wykopków
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
17.04.2026, 15:27:51 via Wykop
  • 207
@gutowszczyzna: To się ciesz, że się udało. Kumpel tak był ciągany a facetowi nic nie zrobili, bo jak przyjechała policja to siedział w aucie ale kluczyki miał w kieszeni a samo zeznanie świadka że typ wyjechał spod bloku i wrócił nic nie pomogło. Kumpel tylko widział jak odjeżdżał a nie widział kiedy przyjechał. Typ ciągle jeździł na bani i zawsze tak przesiadywał potem w aucie.
  • Odpowiedz
DonGebels
DonGebels
15.04.2026, 10:18:40
  • 211
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polak-p
polak-p
15.04.2026, 10:22:30 via Wykop
  • 146
@DonGebels: Myśmy nic naprawdę nic nie robili nikogo nie wyzywali tylko jego kuzyna troche i butelkę w----y na pół wypiliśmy
  • Odpowiedz
polak-p
polak-p
15.04.2026, 11:03:32 via Wykop
  • 105
@musze_miec_konto_zeby_widziec: My nigdy do kogoś bez problemu nie podchodzimy. Jak ktoś ma do nas problem to go dostanie.

Tymczasem problem wymagający noża: "Mogliście być ciszej? Noc jest"
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
02.04.2026, 10:37:46
  • 3341
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna.
Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA.
Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków.
#usa #izrael #iran #irak
gerwazy-oko - Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa m...

źródło: photo_2026-04-02_12-32-21

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KsiegowyWampira
KsiegowyWampira
02.04.2026, 10:39:45 via Wykop
  • 2445
@gerwazy-oko: To jest niezwykle ciekawe zjawisko, bo zawsze wydawało mi się, że Macron i Francja to raczej odklejeni są, a od czasu wojny z Ukrainą okazuje się, że Macron jest sprawnym politykiem z dobrymi pomysłami. Plus jego wypowiedzi i stanowiska wskazują, że Francja chciałaby się stać numerem 1 w Europie.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
Autor
02.04.2026, 10:42:07 via Wykop
  • 1245
@KsiegowyWampira: tez przyznam ze macronek i francja mi imponuje pod wieloma wzgledami
  • Odpowiedz
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
30.03.2026, 08:26:36
  • 738
Zrobiłam dla mamy talerz trochę wielkanocny, nie jest idealny, ale przynajmniej kolorowy (。◕‿‿◕。)

Ile czasu mi to zajęło:
- jakieś 5 godzin robienia projektu i wydruków 3d do odciśnięcia (grafiki svg kupiłam na etsy)
- 2h lepienia i odciskania
- talerz poszedł do wypalenia, na jakieś 980 stopni (nie wiem dokładnie,
kanclerzkrolestwapaprotnikow - Zrobiłam dla mamy talerz trochę wielkanocny, nie jest ...

źródło: 1000004196

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kanclerz_krolestwa_paprotnikow
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
Autor
30.03.2026, 08:30:59 via Wykop
  • 312
Lisek w przybliżeniu
kanclerzkrolestwapaprotnikow - Lisek w przybliżeniu

źródło: 1000004185

Pobierz
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
30.03.2026, 09:27:14 via Wykop
  • 260
@kanclerz_krolestwa_paprotnikow: fajen talesz pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 88
  • Strona 1 z 88
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking