@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
Ta metamorfozy to i mnie zaskoczyła. Klasyczny parkiet jesionowy. Można powiedzieć, że był lekko zaniedbany na górnym zdjęciu. Na dolnym jest chwile po 1 warstwie lakieru.
@o__0: sam jestem lekko zaskoczony jak dobrze udało się go wyszlifować. Po prostu był bardzo zaniedbany, na szczęście właścicieli nie był zalany wodą albo moczem zwierząt
Dzisiaj ABW zatrzymała 3 "polaków" pracujących na rzecz rossji I tutaj przychodzi mi na myśl pytanie: jaką k... trzeba być aby mając w pamięci okupację sowiecką, zniewolenie w czasie prl, wywózki na syberię, katyń, walkę z podziemiem niepodległościowym itd działać w interesie ruskich #polska #wydarzenia #rosja #wojna
#sprzatamylasy #las Taka torba śmieci z lasu zapełnia się po około 1,5 godzinnym 6 cio kilometrowym spacerze, w większości stare śmieci, w komentarzu dawno niewidziana Dobrawa
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.
Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej. Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.
@thorgoth: bardzo dobra interwencja mam nadzieje ze z jedna lepa z tego batona wylądowała prewencyjnie na kolanie czy coś. Widać, że babki nie szukają zaczepki, są bardzo cierpliwe, stanowcze, dają bardzo dużo szans na deeskalowanie, profesjonalna robota.
@thorgoth: "Ludzie, przecież jak nic nie zrobiłam". No i właśnie w tym rzecz - nie wykonywałaś poleceń tępa c**o... Super, dali jej szansę, nie skorzystała z niej, więc użyli ŚPB. Elegancko
@Logan00: Wiem co czujesz... U mnie w rodzinie była cała seria. Wszystko rak. W tym moja najbliższa osoba. Teraz już nie oglądam się, nie rozpamiętuję, nie wspominam za często. Żyje i oddycham tylko dla tych dni, które jeszcze nadejdą. Reszta to już tylko szary film w pustym kinie... W życiu liczą się tylko chwile, jak to pisał Ryszard R. 100% prawdy.
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę. Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/
Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji obywatelskiej reakcji na pijaka za kolkiem. To bylo tak: 1. Facet jechal samochodem i w trakcie jazdy fura mu sie zepsula xD 2. Wysiada z fury i probuje ja zepchnac. 3. Podchodze i mu pomagam. 4. W trakcie rozmowy czuje od niego alko. 5. Wzywam policje i odchodze na bezpieczna odleglosc.
@gutowszczyzna: To się ciesz, że się udało. Kumpel tak był ciągany a facetowi nic nie zrobili, bo jak przyjechała policja to siedział w aucie ale kluczyki miał w kieszeni a samo zeznanie świadka że typ wyjechał spod bloku i wrócił nic nie pomogło. Kumpel tylko widział jak odjeżdżał a nie widział kiedy przyjechał. Typ ciągle jeździł na bani i zawsze tak przesiadywał potem w aucie.
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna. Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA. Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków. #usa #izrael #iran #irak
@gerwazy-oko: To jest niezwykle ciekawe zjawisko, bo zawsze wydawało mi się, że Macron i Francja to raczej odklejeni są, a od czasu wojny z Ukrainą okazuje się, że Macron jest sprawnym politykiem z dobrymi pomysłami. Plus jego wypowiedzi i stanowiska wskazują, że Francja chciałaby się stać numerem 1 w Europie.
Zrobiłam dla mamy talerz trochę wielkanocny, nie jest idealny, ale przynajmniej kolorowy (。◕‿‿◕。)
Ile czasu mi to zajęło: - jakieś 5 godzin robienia projektu i wydruków 3d do odciśnięcia (grafiki svg kupiłam na etsy) - 2h lepienia i odciskania - talerz poszedł do wypalenia, na jakieś 980 stopni (nie wiem dokładnie,
prosta droga, widoczność perfekcyjna, zawodowy kierowca taxi - co mogło pójść nie tak?
https://streamable.com/pfb8c5
źródło: no ja pierdole xd
PobierzTramwaj miał go po prawej stronie.
Motorniczy nawet nie próbował wymijać.
Wina