Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Componista

Componista

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 183
  • Znaleziska 183
  • Mikroblog 0
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

610

Levis zamknął fabrykę w Polsce. Teraz produkują tam polskie jeansy

Levis zamknął fabrykę w Polsce. Teraz produkują tam polskie jeansy

Przejął prestiżową fabrykę Levisa. To był game changer. "Padły nam serwery"

ktoosiu
z
forbes.pl
dodany: 03.04.2026, 10:01:38
  • 125
  • #
    jeansy
  • #
    polska
  • #
    patriotyzmgospodarczy
Componista
Componista 03.04.2026, 15:30:31 via Wykop
  • 6
@uknot: Też mnie to wkurza. Angielski był używany bo krótsze słowa ale jak wytłumaczyć zamianę "przełom" na "gejchanger". Niektóre słowa, zwłaszcza te używane w nadmierze, wywołują u mnie mdłości.

7

Ustawienia Hellingera pod lupą. Dlaczego psycholodzy ostrzegają przed tą metodą?

Ustawienia Hellingera to kontrowersyjna metoda, która obiecuje naprawę życia, a często kończy się traumą. Tekst punktuje brak naukowych podstaw i realne zagrożenia płynące z udziału w tych "seansach" prowadzonych przez domorosłych terapeutów.

Kruk_
z
tvn24.pl
dodany: 02.04.2026, 22:45:36
  • 2
  • #
    psychologia
  • #
    zdrowie
  • #
    pseudonauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    terapia
Componista
Componista 03.04.2026, 10:47:13 via Wykop
  • 0
A ile małżeństw się rozpadło po tej "naukowej" rozmowie z krzesłem czy dyskusjach z obcą osobą, która nagle mówi głosem niby kogoś innego — a ten ośrodek na ul. Pocieszka w Krakowie to była prawdziwa "Fabryka Wdów". To koło nauki nawet nie stało.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

PiS: rząd spóźnił się z obniżką cen paliw. To kosztowało Polaków miliardy

PiS: rząd spóźnił się z obniżką cen paliw. To kosztowało Polaków miliardy

Poseł Andrzej Śliwka krytykuje tempo prac rządu nad obniżką VAT i akcyzy na paliwa. Jego zdaniem opóźnienie przełożyło się na wyższe ceny i inflację

freedomseeker
z
wnet.fm
dodany: 29.03.2026, 08:00:17
  • 4
  • #
    pis
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    paliwo
  • #
    inflacja
  • #
    vat
Componista
Componista 30.03.2026, 00:03:14 via Wykop
  • 0
W miesiąc zebrali efektywniej te 2 mld niż Owsiak przez 32 lata. Da się? Da się. I to nie jest nasze ostatnie słowo. My tym CPN-em otwieramy oczy niedowiarkom, no i zbieramy sobie na epickie fury ;) Danke Donald.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

10

Strategia bez przyszłości. Polemika z rusofatalizmem Alberta Świdzińskiego

Strategia bez przyszłości. Polemika z rusofatalizmem Alberta Świdzińskiego

Najnowsze wypowiedzi Alberta Świdzińskiego (Strategy&Future) o taniej rosyjskiej energii są jak całkowite oblanie matury. Ludzie pytają, co robiłeś przez ostatnie 4 lata.

JakubWiech
z
energetyka24.com
dodany: 29.03.2026, 22:01:34
  • 7
  • #
    geopolityka
  • #
    bartosiak
  • #
    energetyka
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    europa
Componista
Componista 29.03.2026, 22:33:48 via Wykop
  • 3
Jakub Wiech, Jakub Wiech... Gdzieś już słyszałem to nazwisko. Pamiętam jak wychodził z każdej lodówki.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Specjalna oferta na niezawodny darmowy seks.

Pokaż treści 18+

Specjalna oferta na niezawodny darmowy seks.

Cześć, mamy prywatną stronę (sexmarina.com) o nazwie Milf-Job (Meet-N-Hook). Tutaj kobiety i pary spotykają się potajemnie, by uprawiać seks. Odwiedź naszą stronę i umów się na spotkanie z dowolną kobietą lub parą. Nie martw się, nasza strona jest darmowa. Rejestrując się, otrzymasz możliwość darmow

ruby-ruby
z
wykop.pl
dodany: 29.03.2026, 22:09:20
  • 4
  • #
    datezone
  • #
    sex
  • #
    sexmasterka
  • #
    erotykatomyclika
  • #
    polska
  • #
    polityka
Componista
Componista 29.03.2026, 22:27:53 via Wykop
  • 3
Brzmi legitnieeee... Wchodzę ;) Gdzie mam wpisać NIP i do kiedy się trzeba spieszyć? Tu mój pindokarty...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Francuski aktor Arnaud Denis chce poddać się eutanazji.

Francuski aktor Arnaud Denis chce poddać się eutanazji.

Arnaud Denis, ceniony francuski aktor, którego życie zmieniło się w pasmo bólu po nieudanym zabiegu wszczepienia siatki, rozpoczął procedurę eutanazji w Belgii twierdzi, że nie ma życia towarzyskiego i żyje w ogromnym bólu

Zorro9510
z
medonet.pl
dodany: 28.03.2026, 19:57:05
  • 5
  • #
    samobojstwo
  • #
    depresja
  • #
    samotnosc
Componista
Componista 28.03.2026, 23:48:29 via Wykop
  • 0
@Voger: Do eutanazji i aborcji musimy przywrócić zawód kata, bo lekarz leczy i ratuje życie i zdrowie, żołnierz zabija ale obcych. Nie ma jak ten temat rozgryźć. Lipa.

11

"RAM" ludzkiego mózgu to 10 bitów - śmieszne co?

"RAM" ludzkiego mózgu to 10 bitów - śmieszne co?

A jednak żadne, najbardziej kosmiczne procki i superkomputery nie mają startu do mózgu. To paradoks, że przetwarzający 10 bitów na sekundę ludzki mózg jest tak niewiarygodnie potężny.

zenon-sharp
z
tysol.pl
dodany: 28.03.2026, 22:25:59
  • 11
  • #
    nauka
  • #
    technologia
  • #
    mozg
  • #
    komputery
  • #
    procesory
Componista
Componista 28.03.2026, 23:27:45 via Wykop
  • 3
Ciekawe. Byłem sceptyczny... ale artykuł obszerny, ciekawy, poparty bibliografią. Nie zakopujmy od razu Kopernika jak wydaje nam się, że bzdury mówi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Studenci prawa w Polsce to pokolenie przyszłych "Żurków"? Jest znacznie gorzej

Studenci prawa w Polsce to pokolenie przyszłych "Żurków"? Jest znacznie gorzej

Dzisiejszy student prawa często nie znajdzie na uczelni miejsca do poszerzenia swoich horyzontów, zanim zostanie wciągnięty w zawodową karuzelę. W konsekwencji ugruntowuje się biznesowe, wręcz koniunkturalne podejście do wykonywanej profesji. A potrzeba nowego spojrzenia.

VoxClamantisInDeserto
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 27.03.2026, 05:38:15
  • 6
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    studia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    niepopularnaopinia
  • #
    praca
Componista
Componista 27.03.2026, 20:30:10 via Wykop
  • 1
Studia prawnicze to syf. Na koniec wciągają cię nie w j.w. żurek ale czerwony... barszcz czerwony, wróblowsko-zoll'owski. Śmietanka prawnicza, "kulturalna", "medialna", "akademicka" jest w naszym kraju czerwoną zgnilizną. Komuna nie upadła. Żyje i truje to co u nas najcenniejsze. Zaszczepia w nas bylejakość.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Pięć kryzysów w trzy tygodnie. Miodowy miesiąc Nawrockiego się skończył

Pięć kryzysów w trzy tygodnie. Miodowy miesiąc Nawrockiego się skończył

Wizyta u Orbána, agresywna reakcja na pytanie dziennikarza, weto ws. SAFE, bunt kibiców na stadionach, niezrozumiałe dla wielu starcie z marszałkiem Sejmu - w ciągu kilku tygodni Karol Nawrocki musiał mierzyć się z serią kryzysów. Prezydent wciąż jest najpopularniejszym politykiem w Polsce, ale sond

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 27.03.2026, 09:48:45
  • 2
  • #
    nawrocki
  • #
    orban
  • #
    safe
  • #
    prezydentrp
Componista
Componista 27.03.2026, 19:48:58 via Wykop
  • 2
Kryzys to ma chyba wirtualna pl.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

67

TV Republika spóźnia się z wypłatą pensji. "Nie będę ściemniał, jest dramat"

Na antenie wPolsce24 rusza nowy program z dziennikarzem odchodzącym z Republiki. W tym samym czasie ze stacji płyną głosy o opóźnieniach w wypłatach pensji.

washington
z
wprost.pl
dodany: 27.03.2026, 11:10:00
  • 20
  • #
    polityka
  • #
    tvrepublika
Componista
Componista 27.03.2026, 19:33:07 via Wykop
  • 0
Jankowski trochę na tle innych wypadał jak opóźniony, zamyślony, nieobecny. Może ta wczesna pora to nie jego żywioł. Nigdy nie czułem od niego zbytniej spójności i autentyczności. Życzę powodzenia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Zaawansowane astronomiczne projekty naukow

Zaawansowane astronomiczne projekty naukow

Dzień dobry Jestem w bardzo trudnej sytuacji, spłonął mi dom to wszystko co miałem , rodzina nie jest w stanie mi pomóc, odrzucili mnie, spadłem na dno ale zostałem ze swoimi tematami naukowymi które projektowałem pół życia. Są one bezcenne i dają naprawdę przewagę wśród innych którzy pracują nad p

pawelpk3
z
wykop.pl
dodany: 27.03.2026, 14:39:10
  • 7
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    nauka
  • #
    loty
  • #
    lotykosmiczne
  • #
    program
Componista
Componista 27.03.2026, 18:53:46 via Wykop
  • 2
Czy Ty napisałeś segzoszkielet? Ty być żartowniś i potrzebować na harnasie, rozumiem ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Podpis Trumpa trafi na dolary. Pierwsza taka decyzja w historii

Podpis Trumpa trafi na dolary. Pierwsza taka decyzja w historii

Nowe amerykańskie banknoty będą drukowane z podpisem prezydenta USA TRUMP Cesarz USA Cesarz świata.

gheost1410
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 27.03.2026, 16:08:01
  • 5
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
Componista
Componista 27.03.2026, 18:42:38 via Wykop
  • 0
Wp zajęłaby się aferą kłodzką w Pe0filii 0bywatelskiej, psia kostka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Wymyślona szajka pedofilska. 3 niewinne osoby trafiły do więzienia.

Wymyślona szajka pedofilska. 3 niewinne osoby trafiły do więzienia.

Na przestrzeni kilku lat powstają dziesiątki tomów akt, prokuratura w prowadzi blisko 90 postępowań, oskarża kilkanaście osób, a trzy z nich trafiają na lata do więzienia.

zagubionychromosom
z
onet.pl
dodany: 27.03.2026, 16:28:47
  • 3
  • #
    niemcy
  • #
    pedofilia
  • #
    policja
  • #
    dzieci
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
Componista
Componista 27.03.2026, 18:38:10 via Wykop
  • -1
@solarris: P0filia 0bywatelska, o Kłodzku coś tu cicho. Psia mać.

1

Ceny paliwa w Chinach.

Ceny paliwa w Chinach.

Nieruchomości, motoryzacja i inne wiadomości z Chin.

LuckyStrike
z
youtube.com
dodany: 26.03.2026, 14:46:07
  • 5
  • #
    chiny
  • #
    motoryzacja
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    gospodarka
  • #
    tosachiny
Componista
Componista 26.03.2026, 22:23:53 via Wykop
  • 0
45 minut mam oglądać filmik, żeby się dowiedzieć jaka jest odpowiedź na tytułowe pytanie? To przecież jedno zdanie. Nie ma mowy. Dzięki za poświęcenie tym co to coś podsumowali. Zaczynam jednak rozumieć fenomen tik toka i krótkich treści.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

15

Czy filmy AI były już 8 lat temu?

Czy filmy AI były już 8 lat temu?

Dopiero teraz połączyłem kropki. Obejrzyjcie ten film. Jest sprzed 8 lat. To możliwe że rządy (Mossad, CIA) miały dostęp do takich technologii już dawno temu? Jak myślicie? Może być jak z aparatem cyfrowym? Że w Voyager 2 poleciał w 1977 roku a oficjalnie aparat cyfrowy ludzie zobaczyli w 1993.

konrad-kostrzewski
z
youtube.com
dodany: 24.03.2026, 14:14:43
  • 15
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    teoriespiskowe
Componista
Componista 25.03.2026, 00:11:28 via Wykop
  • 0
Też ostatnio naszła mnie myśl, że "e-jajowano" już z jakieś 10 lat. Na razie to domysły i nie mam na to dowodów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

How Israel Will Collapse [ENG + auto tłumaczenie napisów]

How Israel Will Collapse [ENG + auto tłumaczenie napisów]

Są napisy automatycznie generowane które radzą sobie całkiem dobrze. "Z zewnątrz Izrael wygląda jak nieprzenikniona forteca. Jednak władza i trwałość to nie to samo. Ta kolonia osadnicza upada, ponieważ jest krucha jak domek z kart. Oto jak do tego dojdzie."

hakeryk2
z
youtube.com
dodany: 24.03.2026, 19:19:48
  • 2
  • #
    polityka
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    upadek
Componista
Componista 24.03.2026, 23:48:30 via Wykop
  • 0
Ale się pięknie temu ejajowi palce wyginają, bleee
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Oficjalnie: Prezydent Karol Nawrocki będzie na CPAĆ

Oficjalnie: Prezydent Karol Nawrocki będzie na CPAĆ

Amerykańska organizacja CPAC potwierdziła obecność Karola Nawrockiego na ich evencie w Texasie, będzie tam wypowiadał się na mównicy.

KIaudik
z
x.com
dodany: 22.03.2026, 23:01:18
  • 15
  • #
    usa
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    cpac
Componista
Componista 23.03.2026, 01:43:41 via Wykop
  • -3
Dobre, Ty.sk rzucił się na Trybunał Konstytucyjny ale dostał... Trybunał Stanu. Zawsze to coś. Będzie drugi w historii.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

Czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że się zagubił?

Czuję się jak szary człowiek, żyjący szarym życiem. Dni zlewają się w jedno, wszystko wygląda tak samo, a ja mam ciągłe wrażenie, że stoję w miejscu. Może nie szukam miejsca ani rzeczy, ale czegoś o wiele ważniejszego. Chyba próbuję odnaleźć siebie. Ostatnio nic mi nie wychodzi. Bez względu na to,

Krystian21PL
z
wykop.pl
dodany: 22.03.2026, 02:13:38
  • 6
  • #
    depresja
  • #
    walka
  • #
    polska
  • #
    szukanie
  • #
    pomocy
  • #
    ciezar
Componista
Componista 23.03.2026, 01:19:47 via Wykop
  • 1
Wszystko co czujesz jest po coś – ma jakąś funkcję. To taki program, który jest w odpowiednim czasie włączany. Myślę, że większość ludzi tutaj Cię rozumie i ma/miało tak. Większość botów Cię natomiast nie zrozumie – choć przez chwilę myślałem, że to Ty jesteś botem bo tak syntetycznie, spójnie ująłeś ten problem. Życie to nie jest instawood(TM), tu bywa monotonnie. Jak poczułeś, że Ci to coś przeszkadza to pierwszy stopień do zmiany...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Serwis i aplikacja bez znajomości kodowania? MDS to autorski projekt z AI

Serwis i aplikacja bez znajomości kodowania? MDS to autorski projekt z AI

Cześć! Chciałam podzielić się z Wami projektem, którego stworzyłam totalnie sama (z AI). Serwis + Aplikacja mobilna, która promuje region Dolnego Śląska. Jeśli planujecie weekend w naszych stronach, wpadnijcie na https://miejscadolnegoslaska.pl

miejsca-dolnego-slaska
z
miejscadolnegoslaska.pl
dodany: 22.03.2026, 12:51:45
  • 4
  • #
    polecajka
  • #
    aplikacjamobilna
  • #
    dolnyslask
  • #
    podroze
  • #
    polska
Componista
Componista 23.03.2026, 00:12:41 via Wykop
  • 0
"którego stworzyłam totalnie sama (z AI)". Co to za potworek logiczny? Totalnie super. Zakop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Te 3 leki bez recepty (OTC) uważasz za bezpieczne? Możesz się mylić

Te 3 leki bez recepty (OTC) uważasz za bezpieczne? Możesz się mylić

To jest film popularyzujący wiedzę i świadomość społeczeństwa o zdrowiu i lekach, także tych dostępnych bez recepty lekarskiej (OTC).

inflammatione
z
youtube.com
dodany: 21.03.2026, 17:41:35
  • 2
  • #
    leki
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
Componista
Componista 21.03.2026, 21:55:55 via Wykop
  • 1
@testmail: Dzięki. Ja na jego filmach docieram do "Dzień dobry" - a kiedyś to nawet do suchego żartu Streetbrgera dobijałem.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 4 z 7
  • >
  • Gwiazda piwniczna. Potencjał równomiernie marnowany.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking