
Polka nie chce wracać do ojczyzny. "Nowe drogi i auta to nie wszystko"

"Widzę nowe drogi, rozwój infrastruktury i nowe domy. Chwalę się Polską przed moimi szwedzkimi znajomymi. Chętnie odwiedzam Polskę w miarę możliwości i czasu. Tyle że nowe drogi i nowe auta to nie wszystko" pisze w liście do redakcji Onetu czytelniczka Agnieszka
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #


![Alkohol to największy problem w Polsce. [Dokument]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/9d23fe8f1a31cf52d7dc1109abc7b387aa3de5b57207c5dd0ca7fdc4b76cd667,w220h142.jpg)


![Zapukali do drzwi Marcina Romanowskiego w Budapeszcie. Tak zareagował [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/099a49e10935bdbca5e8d9c8700766a311a0446e9644c8f2084ce1cfcea440f6,w220h142.jpg)










