Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chrisho38
Chrisho38

Chrisho38

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1482
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1482
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 12
  • Dodane (0)
  • Komentowane (6)
  • Plusowane (1476)
sikpi
sikpi
23.05.2026, 04:22:13
  • 827
Jeżeli Robert Lewandowski strzeli dzisiaj 554 goli to w swoim ostatnim meczu wyprzedzi Messiego i stanie się najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony

#mecz #pilkanozna #lewandowski
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomaszu
Tomaszu
23.05.2026, 04:25:49 via Wykop
  • 159
@sikpi: Czyste fakty.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
23.05.2026, 05:27:14 via Wykop
  • 644
@sikpi: niesamowite że Polak ma szansę pobić największą legendę Barcelony.
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
19.05.2026, 20:25:23
  • 713
Historyczna lista obecności Arsenal Londyn zdobywa mistrzostwo Anglii po 22 latach przerwy!
#mecz
k0n0p - Historyczna lista obecności Arsenal Londyn zdobywa mistrzostwo Anglii po 22 l...

źródło: premier-league-trophy

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quaz2020
quaz2020
19.05.2026, 20:25:42 via Android
  • 55
@k0n0p
quaz2020 - @k0n0p

źródło: temp_file2806527804035181531

Pobierz
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
19.05.2026, 20:41:32 via Wykop
  • 87
@k0n0p
eugeniusz_geniusz - @k0n0p

źródło: IMG_7149

Pobierz
  • Odpowiedz
kasza332
kasza332
12.04.2026, 12:54:41
  • 208
Wy tam sie zastanawiacie czy Fidesz lub TISZA.. W ostatnich wyborach ponad 3% zdobyła Węgierska Partia Psa o Dwóch Ogonach co sprawiło, ze dostala subwencję. Jej program bardzo mi sie spodobał i wyglada nawet bardziej możliwy do zrealizowania niż niejednej polskiej partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postuluja m.in.:
dwa zachody słońca dziennie
zakaz chorób
życie wieczne
kasza332 - Wy tam sie zastanawiacie czy Fidesz lub TISZA.. W ostatnich wyborach ponad...

źródło: c9c8aba6dca023aa9f2b895839956950

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konigstiger44
Konigstiger44
12.04.2026, 12:56:13 via Wykop
  • 113
@kasza332: i to jest program XD
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
12.04.2026, 12:56:46 via Wykop
  • 221
W ostatnich wyborach ponad 3% zdobyła Węgierska Partia Psa o Dwóch Ogonach co sprawiło, ze dostala subwencję


@kasza332: Ludzie sobie heheszkują głosując na takie partie a potem psioczą że nie ma kasy na służbę zdrowia bo pieniądze publiczne są roztrwaniane na tego typu ugrupowania które kandydują właściwie to chui wie po co xd
Idiokracja.
  • Odpowiedz
ordynarny_cham
ordynarny_cham
07.04.2026, 19:38:21
  • 292
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neto
Neto
07.04.2026, 19:40:04 via Wykop
  • 75
@ordynarny_cham: Mądrego to dobrze posłuchać
  • Odpowiedz
luteklutek
luteklutek
07.04.2026, 21:20:41 via Wykop
  • 12
@ordynarny_cham: już malują jednego z naszych chłopaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dvnx
dvnx
28.03.2026, 05:34:52
  • 733
dvnx

źródło: IMG_4759

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

djtartini1
djtartini1
28.03.2026, 06:56:59 via Wykop
  • 255
@dvnx: Na pierwszym zdjęciu odpoczywają po pracy więc technicznie nie leniuchują.
  • Odpowiedz
lordprzegrywus
lordprzegrywus
lordprzegrywus
28.03.2026, 08:33:22 via Wykop
  • 127
@djtartini1: i w skarpetkach siedzą a nie w obsranych buciorach
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
antekwpodrozy
antekwpodrozy
10.03.2026, 06:42:58
  • 72
Sybin (rumuńskie Sibiu) był pierwszym przystankiem podczas mojej podróży po Rumunii i nie ukrywam, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ta plątanina wąskich i krętych uliczek przecinających stare miasto z licznymi kamieniczkami, których historia sięga nawet XV wieku, sprawia, że aż chce się je zwiedzać. Sybin jest również miastem posiadającym mury obronne, dlatego został pierwszym rumuńskim miastem włączonym przeze mnie do projektu “Miasta stojące murem”.

Zapraszam do znaleziska

Najciekawsze atrakcje Sybina:
- Rynek i Mały
@antekwpodrozy 183

Sybin (Rumunia) - projekt "Miasta stojące murem"

więcej
antekwpodrozy - Sybin (rumuńskie Sibiu) był pierwszym przystankiem podczas mojej podr...

źródło: 000a

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
antekwpodrozy
antekwpodrozy
Autor
10.03.2026, 06:44:56 via Wykop
  • 3
Wołam obserwujących i zainteresowanych:

  • Odpowiedz
TheMan
TheMan
10.03.2026, 12:04:53 via Wykop
  • 5
@kwark64: I koniecznie przejedź się trasą Transfogaraska.
TheMan - @kwark64: I koniecznie przejedź się trasą Transfogaraska.

źródło: IMG_6347

Pobierz
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
27.02.2026, 07:50:58
  • 1036
#gielda swoją drogą określenie "AKCJOMARIUSZ" to jest j----e zloto xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrewdontbemad
Andrewdontbemad
27.02.2026, 08:08:32 via Wykop
  • 383
@curiousboi: akcjomariusze z brighton, dobrą robotę grubasy robicie, pozdrawiam śmieciucha który siedzi obok ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
27.02.2026, 08:42:24 via Wykop
  • 82
@curiousboi: Nie słyszałem wcześniej a śmiechłem całkiem więc plusik leci
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
10.02.2026, 18:19:20
  • 341
#mediolan2026
Chciałbym tylko przypomnieć, że za sukcesem Kacpra Tomasiaka nie stoi żaden Małysz, Maciusiak tylko Pan trener WOJCIECH TOPÓR.
PLUSIKI dla szkoleniowca który wyszkolił nam wicemistrza olimpijskiego.
wiktor-wkpl - #mediolan2026 
Chciałbym tylko przypomnieć, że za sukcesem Kacpra Tomas...

źródło: 5028

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cosipi
Cosipi
10.02.2026, 18:22:28 via Wykop
  • 47
@wiktor-wkpl: Jeszcze Robert Mateja xdddddd
  • Odpowiedz
windows95
windows95
10.02.2026, 19:24:12 via Wypiek
  • 79
@wiktor-wkpl szarą eminencją kryjącą się za sukcesem tego młodego chłopaka jest Dominika Tajner i jej były mąż Michał Wiśniewski
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
07.02.2026, 08:45:48
  • 700
Co powiecie na memy pociągowe? Trochę autyzmu przydałoby się na tym portalu

#kolej #pociagi #heheszki #memy
sylwke3100 - Co powiecie na memy pociągowe? Trochę autyzmu przydałoby się na tym port...

źródło: image

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylwke3100
sylwke3100
Autor
07.02.2026, 08:48:36 via Wykop
  • 514
sylwke3100

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
Autor
07.02.2026, 08:52:06 via Wykop
  • 517
sylwke3100

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
KociTata
KociTata
30.01.2026, 20:19:03
  • 912
Powiem wam, że kocham życie i kocham je za nieprzewidywalność, ale kocham też siebie za konsekwencję oraz to, że się nie poddaje. W 2024 roku w wieku 27 lat powiedziałem sobie, że zdam maturę i pójdę na studia. Nie była to łatwa droga, bo jeżdżę ciężarówką i jestem tylko na weekendy w domu. Jeździłem na kurs maturalny w każdy weekend, gdzie wracałem o 21 do domu w piątek, a w sobotę trzeba
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Squanto
Squanto
30.01.2026, 20:21:13 via Wykop
  • 227
@KociTata: Gratulacje! Nie zwalniaj, idź do przodu 😀🤝.
  • Odpowiedz
tonawegla
tonawegla
tonawegla
30.01.2026, 22:05:02 via Wykop
  • 287
@KociTata: gratulacje, z ciekawości daj znać co studiujesz, ja będąc dekadę ponad starszy to teraz idę w drugą stronę i myślę czy nie zacząć jeździć ciężarówką...
  • Odpowiedz
hos85
hos85
18.01.2026, 16:25:01
  • 1016
Zmywanie ręczne to dramat technologiczny. Wprowadziłem stanowiskową instrukcję pracy i żona rzuca talerzami xD

Mireczki, ale się o------o xD Jako inżynier nie toleruję marnotrawstwa energii. Nie mamy w domu zmywarki (brak miejsca w obecnym layoucie kuchni), więc zmywanie to proces ręczny.

Patrzyłem jak żona zmywa i serce mnie bolało, zero sekwencji, losowy dobór detali, niepotrzebne cykle płukania. Wczoraj wieczorem jak poszła spać, wykleiłem nad zlewem instrukcję stanowiskową (SOP). Wszystko dokładnie opisane. Segregacja detali według
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85
Autor
18.01.2026, 16:35:59 via Android
  • 377
@0rdynus: Napisałem, że layout kuchni nie pozwala na instalację dodatkowego gniazda produkcyjnego (zmywarki). Inżynier optymalizuje to, co ma, a nie to, o czym marzy. Czytaj ze zrozumieniem xD
@xyz_xyz: Aplikacja płynu jest realizowana strzykawką z podziałką, żeby utrzymać stężenie roztworu w tolerancji +/- 0,2%. Lanie "na oko" zostawiam amatorom i humanistom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hos85
hos85
Autor
18.01.2026, 18:03:08 via Android
  • 337
@reason: Obecnie monitoruję trzy kluczowe wskaźniki:
TEP (Talerze Efektywnie Przymyte) – norma to 45 szt./h. (Z poprawką na współczynnik k - geometrii mytego detalu)
SWR (Stopień Wykorzystania Roztworu) – dążę do 98% (minimalizacja zrzutu do ścieku).
RŻ (Reakcja Żony) – mierzona w decybelach. Powyżej 85 dB wdrażam procedurę ewakuacyjną do garażu.
@Czaajnik System 5S jest wdrożony, pola odkładcze wyznaczone i wyznakowane, mam tablice cieni, ale mam problem z dyscypliną
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
10.01.2026, 07:41:58
  • 4806
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, pojutrze będzie aktualizacja listy steam, epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +3337
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: gog

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
10.01.2026, 07:44:28 via Wykop
  • 11
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
10.01.2026, 07:53:25 via Wykop
  • 571
@Metodzik:
GOHAN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
EM_Ha
EM_Ha
24.12.2025, 18:47:38
  • 543
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
24.12.2025, 18:49:15 via Wykop
  • 47
@EM_Ha: i takie Xmas jumper day to ja rozumiem
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
24.12.2025, 20:25:55 via Wykop
  • 32
@EM_Ha: Jak się naciśnie to leci mleko
  • Odpowiedz
Bokusz
Bokusz
24.12.2025, 11:47:21
  • 3682
Mamy to (。◕‿‿◕。)
Święta uważam za rozpoczęte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
Bokusz - Mamy to (。◕‿‿◕。)
Święta uważam za rozpoczęte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)...

źródło: 1000025693

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
24.12.2025, 12:01:37 via Wykop
  • 687
Marcines

źródło: 606714473_25269997702670487_6562824861504942699_n

Pobierz
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
24.12.2025, 12:04:39 via Wykop
  • 874
@Bokusz: Chłop sie zatrzymał w czasie, już nawet nie wiem czy to zdjęcie z tego roku, czy z 2014 xD
  • Odpowiedz
donfallo
donfallo
13.11.2025, 04:11:32
  • 1305
donfallo

źródło: temp_file8919214315338831881

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdzichu-wiertara
zdzichu-wiertara
13.11.2025, 05:00:41 via Android
  • 674
@donfallo bedziesz robil ciasto tato? Super!!!
  • Odpowiedz
ch1va5
ch1va5
13.11.2025, 06:20:30 via Wykop
  • 392
bedziesz robil ciasto tato? Super!!!


@zdzichu-wiertara: jak nie znajdę spirytusu to będą bitki zamiast ciasta ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
moll
moll
10.11.2025, 21:36:53
  • 1104
#depresja #samotnosc

Zostawię to tutaj, może ktoś potrzebuje dziś wsparcia i nie wie gdzie może się o takie bardziej fachowe zwrócić

Wszystkiego dobrego, Mireczki
moll - #depresja #samotnosc

Zostawię to tutaj, może ktoś potrzebuje dziś wsparcia i ...

źródło: 1000018684

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
Autor
10.11.2025, 21:43:34 via Wykop
  • 128
@Jestem_Tutaj: to jest bezpłatna linia wsparcia w kryzysie psychicznym, działa 24/7

https://centrumwsparcia.pl/
  • Odpowiedz
moll
moll
Autor
10.11.2025, 22:37:26 via Wykop
  • 220
@bleton: ktoś dziś na Mirko robił serię wrzutek memów sugerujących kierunek magiczny. Bezpośrednia wrzutka tej grafiki pod jednym z memów spowodowała usunięcie posta, więc dodaję w ten sposób, może dzięki temu ktoś poczuje się mniej beznadziejnie i mniej "namawiany" na czarowanie
  • Odpowiedz
Poldek0000
Poldek0000
10.11.2025, 09:25:13
  • 878
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Norskee
Norskee
10.11.2025, 09:28:32 via Wykop
  • 1167
@Poldek0000: to powinna być norma. Jak przyjeżdżasz do obcego kraju, to powinieneś być wzorem obywatela
  • Odpowiedz
smk666
smk666
10.11.2025, 09:31:51 via Wykop
  • 675
to powinna być norma. Jak przyjeżdżasz do obcego kraju, to powinieneś być wzorem obywatela


@Norskee:
O to, to. To trochę tak jak z pożyczaniem narzędzi. Jeśli pożyczę od sąsiada wiertarkę to mu ją oddam czystą i z naładowaną baterią nawet jeśli pożyczył mi brudną i wyczerpaną. Niestety wiele osób jednak nie widzi problemu w tym aby oddać jeszcze bardziej u-----ą i do tego zepsutą.
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
09.10.2025, 12:06:51
  • 847
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: temp_file2099101376865358933

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bobotv33
bobotv33
bobotv33
09.10.2025, 12:09:45 via Android
  • 26
@R_O_T_T_E_N xD
  • Odpowiedz
Karl_Tofel
Karl_Tofel
09.10.2025, 12:10:49 via Android
  • 71
@R_O_T_T_E_N tak trzeba żyć, ale i matka zadziwiająco tolerancyjna
  • Odpowiedz
PijanySzkot
PijanySzkot
09.09.2025, 13:16:55
  • 1080
#heheszki #humorobrazkowy #angielski
PijanySzkot - #heheszki #humorobrazkowy #angielski

źródło: 1000000996

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
09.09.2025, 13:25:07 via Wykop
  • 129
@PijanySzkot: od sonic boom aż ekran dźwiękochłonny rozwaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LeifEriksson
LeifEriksson
09.09.2025, 14:35:42 via Wykop
  • 113
@PijanySzkot: Technically true
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 74
  • Strona 1 z 74
  • >

Krzysiek

  • A taki se Krzysiek
  • Trzetrzewina

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking