Planuję przejść Lost Judgment ponownie na NG+. Jakieś podpowiedzi, co zrobić przed rozpoczęciem? Słyszałem że potrafią się bugować niektóre rozpoczęte sidequesty.
Chyba niepopularna opinia, ale totalnie mi nie siedzi klimat RE4 (jestem na początku rozdziału 13, czyli opuściłem zamek i dopiero co dotarłem na wyspę). RE2 i RE3 były o wirusie, który został stworzony przez złą korporację, takie sci-fi. Natomiast czwórka klimatem to mi bardziej przypomina jakąś grę fantasy. Akcja dzieje się po 2000 roku, a trafiamy do wioski, która wygląda jakby była wyjęta z Wiedźmina. Wieśniacy atakują nas widłami i kuszami, a
@brazowooka_eM ja sobie te zbieranie akt jednak podaruję. Trofki bardzo fajne poza właśnie tą jedną. Nawet szopy zebrałem za pierwszym razem prawie wszystkie. Trzech mi brakowało. Resztą osiągnięć przyjemna, nie psującą radości z gry jak to a ogół bywa.
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem chcę tylko ten klasyk przypomnieć. Ktokolwiek jest autorem, on albowiem zna prawdę niegodziwą, choć sprawiedliwą ament
#piratujo lista darmowych stron do filmów i seriali 30.09.2025 (z poprzedniej listy jedna strona zmieniła adres więc przesyłam jeszcze raz) (jest też kilka nowych)
#residentevil #filmy #re #film Na święta uznałem, że obejrzę filmy z serii resident evil i jak części 1-3 mi się bardzo podobały w sumie (oprócz absurdów z postaciami z gier) to całkiem klimatyczne i fajnie zrealizowane. Zwłaszcza 1 część. Ale od Afterlife i potem Retrybucja to jest jakas katastrofa i g---o xD Ta Ada i Leon z temu to byli chyba najmocniejsi. xD Fabularnie
#yakuza #gry