Wpis z mikrobloga

Leżę se już
Dzień 6
Dzisiejszy dzień był spokojny bo cały dzień to głównie wizyta w mieście które powstało podczas gorączki złota, o nazwie Julian . Kopalnia była głównie zasilana dzięki pracy Azjatów . Jako że miasto leży kawałek drogi od szlaku, trzeba było dotrzeć tam autostopem . O dziwo udało nam się go złapać w 1 minutę. Dziś dzień spędziłem z 3 innymi wędrowcami. Panowie jechali do pracy przy rozbiórce jakiś domków , a w aucie było czuć zapach marichuanen :) w mieście obowiązkowa wizyta w kawiarni, gdzie każdemu PCT hikerowi daja ciasto i napój za darmo. Później szybkie resupply, lunch i powrót autostopem na szlak. Niestety przeczyściło mnie na szlaku po burgerze więc odłączyłem się od grupy i dzisiejsza noc spędzam sam . Oby tylko nic mnie nie zjadło w nocy
Więcej zdjęć Tutaj
#zlomkiemprzezswiat #pct #usa #podroze
ChlopoRobotnik2137 - Leżę se już 
Dzień 6
Dzisiejszy dzień był spokojny bo cały dzień...

źródło: image_picker_D633F41E-DADF-49D6-A354-A57FD9B0F491-74472-000007F3F689D65F

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChlopoRobotnik2137: Byłem kiedyś w Julian, bo mi się nudziło po pracy i słyszałem, że tam fajne miejsce na obserwowanie gwiazd jest. Pojechałem i głupi nie sprawdziłem w jakiej fazie jest księżyc więc końcowo c---a widziałem xd, ale górki fajne. Daj znać jak bardzo gwieździste jest niebo i życzę samych sukcesów na trasie!
Polopek - @ChlopoRobotnik2137: Byłem kiedyś w Julian, bo mi się nudziło po pracy i sł...

źródło: 20241214_174601

Pobierz
  • Odpowiedz