Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
3BitPower

3BitPower

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10096
  • Znaleziska 1096
  • Mikroblog 9000
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
  • Dodane (5)
  • Komentowane (29)
  • Plusowane (8966)
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
11.05.2026, 21:03:11
  • 372
Plusujcie butelkomat mojego dziadka.
#technologia #ekologia
PIAN--A_A--KTYWNA - Plusujcie butelkomat mojego dziadka.
#technologia #ekologia

źródło: Screenshot_2026-05-11-23-02-28-116_com.miui.gallery

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
11.05.2026, 21:04:45 via Wykop
  • 132
@PIAN--A_A--KTYWNA: taki to każdą butelke przyjmował i to nawet te bez kodu
  • Odpowiedz
Arkass
Arkass
11.05.2026, 22:06:49 via Wykop
  • 163
@PIAN--A_A--KTYWNA: To urządzenie wyprzedzało swoje czasy, bo nie dość, że przyjmowało plastikowe butelki, to przechowywało je w chmurze... ;)
  • Odpowiedz
DJRuraWydechowa
DJRuraWydechowa
12.05.2026, 12:46:26
  • 1195
Apka bankowa, która zmienia się w apkę do reklam, dziękuję @mBank to jest właśnie to czego wymagam od banku, aby wysyłał mi pushe o tablatkach do zmywarki :)
#mbank #bank #banki #aplikacja
DJRuraWydechowa - Apka bankowa, która zmienia się w apkę do reklam, dziękuję @mBank t...

źródło: IMG_2819

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
12.05.2026, 12:48:32 via Wykop
  • 654
@DJRuraWydechowa: może i niepotrzebne ale przynajmniej denerwuje
  • Odpowiedz
baal80
baal80
baal80
12.05.2026, 13:48:32 via Wykop
  • 228
@DJRuraWydechowa: Tam chyba można odznaczyć wszelkie marketingowe notyfikacje? Ja w każdym razie nigdy czegoś takiego nie dostałem. To byłaby pierwsza i ostatnia marketingowa notyfikacja, którą dostałem w tym banku.

Czyli jak zwykle - wykopki zaznaczają wszystko TAK, a później pani redaktur ratunku.
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
12.05.2026, 09:22:29
  • 702
Myślałem że tutaj można kupić warzywa od rolnika, a wy jesteście psychicznie chorzy
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
12.05.2026, 09:25:27 via Wykop
  • 449
@pahamakaa: tutaj można kupić tylko boczniaki
  • Odpowiedz
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
12.05.2026, 09:43:17 via Wykop
  • 92
@pahamakaa: Widzę że zagubił się pan w natłoku stoisk oferujących różne produkty. Rolnicze? Proszę bardzo, proszę za mną. Tu mamy pszenicę, soję, kukurydzę, ryż, cukier i kakao, a także żywiec wołowy i wieprzowinę a nawet bawełnę. Wszystko lewarowane według potrzeb klienta.
  • Odpowiedz
pierwszynawenus
pierwszynawenus
12.05.2026, 00:46:02
  • 694
Jak miałem kilkanaście lat to wypłaciłem z bankomatu na stacji metra 50 złotych, i poszedłem do sklepu z bułeczkami na tej samej stacji. Pani obejrzała pod światłem mój banknot i powiedziała, że jest wydrukowany na drukarce. Wezwała straż ochrony metra, ale panowie powiedzieli, ze ich to nie bardzo interesuje, ona nalegała na interwencję jak jakaś nawiedzona. Panowie powiedzieli, że banknot zabezpieczą do przyjazdu policji, ale za rogiem mi go oddali i odradzali
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pierwszynawenus
pierwszynawenus
Autor
12.05.2026, 01:02:30 via Wykop
  • 94
@heheszek: Na 80% było to na którejś ze stacji metra między Kabatami a Politechniką, bo one mają charakterystyczny układ, który mi się kojarzy.
  • Odpowiedz
HungarianBookSmuggler
HungarianBookSmuggler
12.05.2026, 05:16:00 via Wykop
  • 461
@pierwszynawenus: No trzeba uważać, sam stałem w sklepie mając luźne 100 dolarów amerykańskich w kieszeni i myślę, po co mi to wymienię w kantorze. Pani w okienku wzięła, zobaczyła i stwierdziła, że wydają się dziwne i nie może ich przyjąć ale też nie może oddać. 2 radiowozy, dwóch z prewencji, dwóch kryminalnych, zeznania, przeszukanie mieszkania czy nie mam drukarki do produkcji dolarów w domu. Policjanci kryminalni od razu stwierdzili że
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
12.05.2026, 10:08:41
  • 820
K r a f t o w a mąka xDd
#niewiemjaktootagowac
RicoElectrico - K r a f t o w a  mąka xDd
#niewiemjaktootagowac

źródło: 1000077648

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
12.05.2026, 10:09:56 via Wykop
  • 664
@RicoElectrico: stary własnoręcznie mieli i pakuje
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
12.05.2026, 10:09:57 via Wykop
  • 997
@RicoElectrico: mąka w kartonie po mleku kto to widział śmiechu warte
  • Odpowiedz
MarianJanusz
MarianJanusz
MarianJanusz
11.05.2026, 20:51:55
  • 853
Jeśli na półprzewodnikach można tyle zarobić, to co dopiero będzie, jak w końcu wynajdą całe przewodniki

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
11.05.2026, 20:53:06 via Wykop
  • 182
@MarianJanusz: wyszły kilkadziesiąt lat przed półprzewodnikami, sprawdź ceny miedzi, zainwestuj w KGHM i bzikaj
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
11.05.2026, 20:57:12 via iOS
  • 167
@MarianJanusz: a dla tych co chcą mniejszy zysk ale bezpieczniej - ćwierćprzewodniki
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
12.05.2026, 04:08:24
  • 646
Dzisiaj o 5 obudził mnie smród dymu z papierosów. Sąsiad wyszedł sobie na balkon na dymka hehe
Lubisz dym? Pal sobie w domu, a nie smrodzisz wszystkim dookoła
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
12.05.2026, 04:21:22 via Wykop
  • 372
Pal sobie w domu


@Qurvinox: średnia rada, wtedy śmierdzi w łazienkach i kuchniach w jego pionie 24h.
  • Odpowiedz
turok2016
turok2016
turok2016
12.05.2026, 04:36:58 via Wykop
  • 625
@Kj5s6f2dk7s54o: to znaczy, ze wentylacja ci źle działa, bo z tych kratek nie powinno powietrze wlatywac.
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
12.05.2026, 08:11:49
  • 638
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8
12.05.2026, 08:17:44 via Wykop
  • 657
@adam-pajac: powiem szczerze, gdyby ktoś mi powiedział na ucho że jestem tylko darmową siłą roboczą, to bym się w-----ł i odszedł spokojnie
Ale gdyby to obwieścił światu to bym chyba jeszcze jakąś ściankę r------ł przed odejściem
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
Autor
12.05.2026, 08:37:25 via Wykop
  • 832
@heniek_8: niby dla żartów, ale normalna osoba nigdy publicznie nie będzie w taki sposób się nabijać z partnera
  • Odpowiedz
dr_minorek
dr_minorek
dr_minorek
12.05.2026, 06:20:25
  • 1251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux
12.05.2026, 06:27:09 via Wykop
  • 758
@dr_minorek: Myślałem, że to jakaś pasta ;) Fajnie się czyta, napisz więcej. Co było po okresie pracy u Andrzeja?
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
12.05.2026, 06:37:05 via Wykop
  • 335
za rynkiem pracy raczej nikt nie teskni, nie bez powodu gen x bardzo szanuje stabilnosc i nie wykonywal regularnych roszad zawodowych jak millenialsi czy zetki

tak, dokladnie dlatego bardziej doceniasz to co masz. tak jak z wiekiem zaczalem duzo bardziej szanowac moich starych, bo mieli bardzo ciezko (ubogie rodziny rolnikow, stary to jeszcze chwile w pace siedzial za walke z komuna, a jego matka odeszla na raka zanim sie jeszcze urodzilem), a
  • Odpowiedz
bulba1605
bulba1605
bulba1605
12.05.2026, 04:19:00
  • 1039
Muszę przyznać, że robi to wrażenie (ʘ‿ʘ)

#podroze #podrozujzwykopem #chiny
bulba1605 - Muszę przyznać, że robi to wrażenie (ʘ‿ʘ)

#podroze #podrozujzwykopem #ch...

źródło: 1189

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bulba1605
bulba1605
bulba1605
Autor
12.05.2026, 04:19:30 via Wykop
  • 1033
W bonusie mały Pioter
bulba1605 - W bonusie mały Pioter

źródło: 1196

Pobierz
  • Odpowiedz
bulba1605
bulba1605
bulba1605
Autor
12.05.2026, 04:23:52 via Wykop
  • 586
bulba1605

źródło: 1197

Pobierz
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
09.05.2026, 06:09:04
  • 343
Taki to dzień zwycięstwa, że wszyscy obsrani czy rakieta na łeb nie spadnie xDD

#wojna #ukraina #rosja
Momento83 - Taki to dzień zwycięstwa, że wszyscy obsrani czy rakieta na łeb nie spadn...

źródło: temp_file343402820235256407

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
09.05.2026, 07:17:58 via Android
  • 64
@Momento83: Bo to o inne zwycięstwo chodzi lewaku. Różne są
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
09.05.2026, 07:28:30 via Wypiek
  • 28
@Momento83 parodia zwycięstwa
  • Odpowiedz
peezda_na_kulkach
peezda_na_kulkach
peezda_na_kulkach
09.05.2026, 05:23:53
  • 285
moje konto na #allegro jest starsze niż wielu piszących na tym portalu ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #twojstary
peezdanakulkach - moje konto na #allegro jest starsze niż wielu piszących na tym port...

źródło: obraz

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wredny_gad
wredny_gad
09.05.2026, 06:01:08 via Wykop
  • 168
@peezda_na_kulkach:
wrednygad - @peezdana_kulkach:

źródło: 2026-05-09 07.58.45 allegro.pl 0e7de2665057

Pobierz
  • Odpowiedz
pentoento
pentoento
pentoento
09.05.2026, 06:27:20 via iOS
  • 90
@Quassar:
pentoento - @Quassar:

źródło: IMG_9930

Pobierz
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
09.05.2026, 16:02:24
  • 450
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
Autor
09.05.2026, 16:04:01 via iOS
  • 340
I te komentarze, one są głupsze niż małpy xD
krystian-stepaniak - I te komentarze, one są głupsze niż małpy xD

źródło: IMG_9444

Pobierz
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
09.05.2026, 16:06:48 via Wykop
  • 771
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dejwidn
dejwidn
09.05.2026, 03:13:20
  • 356
dejwidn

źródło: IMG_8724

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
09.05.2026, 03:34:31 via Android
  • 35
@dejwidn: xD
  • Odpowiedz
Dragnipurake
Dragnipurake
09.05.2026, 03:58:40 via Wykop
  • 66
@dejwidn: Jestem abstynentem.
  • Odpowiedz
marek2092
marek2092
09.05.2026, 05:37:52
  • 343
Mały hot dog na Orlenie już 9,50 XD
marek2092 - Mały hot dog na Orlenie już 9,50 XD

źródło: temp_file2319062083100097541

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rrobot
rrobot
09.05.2026, 05:38:45 via Wykop
  • 603
@marek2092: hmm ciekawe jakby tak nie kupować...
  • Odpowiedz
ChineseMobilePhones
ChineseMobilePhones
09.05.2026, 05:42:25 via Wykop
  • 337
@marek2092: nie nazywa się mały, a standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I wcale nie chodzi o to abyś wybral tego mega..
  • Odpowiedz
kris006
kris006
09.05.2026, 04:56:33
  • 1084
Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem lat tysiąc, ma mi nawinąć robotę w gastro, a Polska B wymiera i lepiej nie będzie, trza uciekać. Trzymajcie kciuki
kris006 - Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem la...

źródło: 1000028860

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
09.05.2026, 04:58:57 via Wykop
  • 652
@kris006: na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo!
  • Odpowiedz
telemach20
telemach20
09.05.2026, 05:13:43 via Wykop
  • 473
@kris006: tylko nie bądź jak Grzegorz z pod lubelskiej wsi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #pdk
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2805
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
09.05.2026, 08:27:04 via Wykop
  • 1851
@LisekUrwisek: po co miasto ich prowokuje boiskiem?
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
09.05.2026, 08:31:00 via Wykop
  • 1815
@LisekUrwisek: poszedłbym sobie w kosza pograć na takim boisku. Jak piłka polecia na maskę to trudno
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
03.05.2026, 05:49:13
  • 434
Ten portal zdycha, zaraz na główną będą wlatywały znaleziska z 60 wykopów.
Moderacja nie istnieje, dwa razy dziennie ktoś poklika losowo w zgłoszenia i pora na CS
Miejsce pochówku już wykupione koło NK?
rastafari85 - Ten portal zdycha, zaraz na główną będą wlatywały znaleziska z 60 wykop...

źródło: IMG_1520

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rastafari85
rastafari85
Autor
03.05.2026, 05:57:38 via Wypiek
  • 405
@Hrjk ciągle czekam kiedy się odpala obserwujący #sztucznainteligencja
rastafari85 - @Hrjk ciągle czekam kiedy się odpala obserwujący #sztucznainteligencja

źródło: image_picker_B92810E0-B245-4562-8D69-EA68A811D30D-81155-000008E7D99B7B5C

Pobierz
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
Autor
03.05.2026, 05:58:03 via Wypiek
  • 379
Abo #gry
rastafari85 - Abo #gry

źródło: image_picker_C0E6676E-E111-4400-A2F0-A9E98B84B830-81155-000008E7FFAE87B7

Pobierz
  • Odpowiedz
vocal
vocal
03.05.2026, 04:18:16
  • 623
Trzeźwi plusują, a najebusy śpią dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kontrolatrzezwosci #dziendobry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paw4da
paw4da
paw4da
03.05.2026, 04:20:05 via Wypiek
  • 516
@vocal jestem nacpany ale skoro zasady to plusuje
  • Odpowiedz
taxi_driver92
taxi_driver92
03.05.2026, 05:19:25 via Wykop
  • 67
@paw4da: definicja słowa trzeźwy według SJP:

2. świadomy, nie znajdujący się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu
  • Odpowiedz
Ekrad
Ekrad
03.05.2026, 11:39:35
  • 990
3 lata temu wybuchła #aferaanalna
Ekrad - 3 lata temu wybuchła #aferaanalna

źródło: 401734e679b524ba8810512c91855e9a9e89a654c5c0a9a42d3a61a9295fce0c

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielona_Gruszka
Zielona_Gruszka
03.05.2026, 12:44:36 via Wykop
  • 1146
@Ekrad: Piękna to była afera nie zapomnę jej nigdy,

Ps. Na sorze był wstyd ale na Facebooku zeby to napisać już nie,
  • Odpowiedz
Timer_555
Timer_555
03.05.2026, 12:44:40 via Wykop
  • 1088
@Ekrad: #discman
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 449
  • Strona 3 z 449
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.06.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking