Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WynonieHarris

WynonieHarris

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 221
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 220
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
macjaos
macjaos
wczoraj, 10:27:06
  • 1
#wislaktv projekt upadl? xD pewnie juz go taksiarze dopadli w tej anglii hehehe ale stoja pod jego blokiem w 20 i nie umieja wpisac pinu do klatki xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 17 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@bbul44: ja najbardziej mimo wszystko się zastanawiam - jak można dostać bana na paymedia.pl? W czym te wszystkie magikale teraz przyjmują donejty jak paymedia banuje, a tipply tym bardziej?
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 31.05.2026, 18:22:14
  • 0
Wiślak się na tiktoku odpali - ktoś wie jak tam jest z banicjami? Lubią sypać banami?
Pytam bo zastanawiam się czy tworzyć konto czy nie ma po co skoro jutro już nie będzie streamował tam bo ban

https://www.tiktok.com/@wislaktvkick7/live
#wislaktv #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
31.05.2026, 20:01:44 via Wykop
  • 0
@Neobychno: nie wiem, nie oglądałem bo uznalem ze i tak kasyno pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 31.05.2026, 15:41:09
  • 1
Wiślaczek z banem na kopniaku... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wislaktv #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
31.05.2026, 16:42:42 via Wykop
  • 1
@Neobychno: podobno chodzi o moment w którym wiślak stręczył panią tajlandkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
31.05.2026, 17:01:05 via Wykop
  • 0
@macjaos: na twitchu to jeszcze gorzej będzie, a za to na jutubku nie ma kcipa ani subików ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
31.05.2026, 18:19:49 via Wykop
  • 1
@macjaos: no on mocny jest, ome nie lubi nikt bo ten debil za grosz charyzmy nie ma, ale do taksówkarskiego kontentu nie potrzeba charzymy. Chwała Bogu
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
31.05.2026, 00:49:50
  • 1
Pięknie. Po aktora policja przyjechała xD
#wislaktv
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 31.05.2026, 00:51:23 via Wykop
  • 0
@MarX7: ja już się powoli zaczynam zastanawiać czy to nie będzie początek końca wiślaczka. Ale patostreamerzy to jak gwiazdy rocka - jak odchodzić to w chwalę
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 31.05.2026, 01:00:30 via Wykop
  • 0
@dawidczeta: wiesz co kumplu, w segmencie patostreamow to nic nie jest pewne. Tu naprawdę z dnia na dzień to się umie dużo zmienić. 25 czerwca też nie podejrzewałem że gej już nigdy nie wróci, ba jeszcze w lipcu wierzyłem że baluje z najmanicą, a nie że mieszka za kratami.
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 31.05.2026, 02:27:13 via Wykop
  • 0
@dawidczeta: tylko że wiślak to bana dostał na chyba dwa dni po sprawie, i w tym samym momencie artykuł wyszedł. Nie jest to jakoś późno, ale też nie jakoś wcześnie - w końcu wiślak to zwykła płotka. Nie no kumplu, że ajemgej w końcu beknie to każdy wiedział akurat, ale nic nie zwiastowało typowo żeby tak się miało stać. Dosłownie ajemge jedyna aferę prawną jaką miał to nawet nie od
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 31.05.2026, 00:50:00
  • 0
#wislaktv po chłopie, ciekawe czy 31 maja to będzie jak 25 czerwca u #ajemge1
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
31.05.2026, 01:29:41 via Wykop
  • 1
@HexenHeretic: pralka cała w płynie do naczyń, zaczęła przeciekać, ukraińska p---------a się zorientowała że to nie żaden rentier tylko jakiś wymoczek, no i po psy zadzwoniła o czym wiślak nie wiedział. Ale taksiarz miał szczęście - wyszedł z mieszkania dosłownie nim policja weszła albo się wręcz minęli. Nagle coś rozłączyło taksiarza jak schodził na dół i wtedy napisałem ten post, no wtedy się wydawało że jak nic będą kłopoty -
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
31.05.2026, 01:40:34 via Wykop
  • 1
@HexenHeretic: taksówkarz
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
31.05.2026, 01:45:35 via Wykop
  • 1
@HexenHeretic: dobra napisałem to pokrętnie jeszcze raz - no jak zwykle taksówkarz + płyn do naczyń + pralka. Na początku pani k---a serio wierzy że ten gość w telefonie taksiarza to ktoś autoryzowany ale coś zaczęło się jej niezgadzać i zaczęła zadawać pytania, potem z kimś rozmawiała pani k---a kto powiedział że już jedzie na miejsce. W tamtym momencie taksiarz zszedł na dół, nie wiem nawet po co ale wiślak
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 31.05.2026, 00:57:18
  • 0
Odezwę się jak będę przy bankomacie

On jeszcze nie wie że te wszystkie perypetie to za darmo są… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wislaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 31.05.2026, 00:47:58
  • 1
Najlepszy stream do tej pory, same śmieszne akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wislaktv #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 30.05.2026, 20:55:21
  • 0
Nie spodziewałem się tego - aktor zmyśla żeby hajs dostać ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wislaktv #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 30.05.2026, 20:39:34
  • 0
czyżby pierwszy w serialu przypadek taksowkarza który porucha? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wislaktv #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
30.05.2026, 20:51:21 via Wykop
  • 0
@Neobychno: a dlaczego mu debil po prostu nie da?
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris
Autor
30.05.2026, 20:54:03 via Wykop
  • 0
@Neobychno: no tak... zapomniałem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
janekt22
janekt22
janekt22
28.05.2026, 17:02:32
  • 0
#wislaktv Białorycerzyki psuja kontent
janekt22 - #wislaktv Białorycerzyki  psuja kontent

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 28.05.2026, 18:34:12 via Wykop
  • 0
@janekt22: p---------e, tych dziadów z taksówek to domofon przerasta, to co dopiero żeby się przejmowali takimi ogłoszeniami w internecie
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 27.05.2026, 20:12:19
  • 0
Hasko kakso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wislaktv
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macjaos
macjaos
28.05.2026, 15:19:38 via Wykop
  • 0
@WynonieHarris: haslo ameryka!
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 26.05.2026, 18:50:56
  • 0
Wczoraj popiłem z kolegą i uznałem że możemy sprawdzić co tam u wiślaka. Pooglądaliśmy tak z godzinkę i

Kolega powiedział że w życiu nie widział nudniejszego streamera. Taksoweczki go bawiły jak cholera, ale poza taksówkami Wiślak w ogóle nic nie robi - nie gada nic, siedzi i się gapi po prostu przez następne pół godziny, a jak odpali już te ome to dosłownie każdego pomija chyba że dziewczyny, które za to go
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EjniaKK
EjniaKK
24.05.2026, 19:12:10
  • 7
dobre chłopaki patrzą na świat zza krat
pozdo kubuś #ajemge1
EjniaKK - dobre chłopaki patrzą na świat zza krat 
pozdo kubuś  #ajemge1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 24.05.2026, 19:40:03 via Wykop
  • 4
@EjniaKK: ja jestem kinda popular

  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
24.05.2026, 12:37:10
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 24.05.2026, 13:27:10 via Wykop
  • 2
@FedoraTyrone: czy to ta niezrównoważona bordera co miała huśtawkę? Pamiętam ją, co ciekawe przylazła jakoś późno w nocy i wcale długo nie siedziała
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 24.05.2026, 15:38:46 via Wykop
  • 1
@Vadzior: obie były, i to takimi z definicji. Nawet Olga chyba takiej huśtawki nie miała. Choć ciężko powiedzieć bo Olgę to znam bardzo pobieżnie.
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
23.05.2026, 12:59:12
  • 10
A pamiętacie informatyka Ludwiczka?

#ajemge1
Neobychno - A pamiętacie informatyka Ludwiczka? 

#ajemge1

źródło: Screenshot 2026-05-23 at 14-53-05 bez_trzymanki.PNG (obraz WEBP 464×328 pikseli)

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 23.05.2026, 17:13:23 via Wykop
  • 2
@Neobychno: pamiętam i nie wspominam za dobrze - zbyt mądry był na streamki z majnkrafta, a ja się przyszedłem odmóżdżyć przeto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
23.05.2026, 07:50:50
  • 11
Czemu wy jesteście zaskoczeni tym co się wydarzyło ws. #ajemge1

1. To mentalny biedak, nie chciał wydawać kasy na właściwą mocną reprezentację prawną
2. Wybrał pełnomocnika KOBIETĘ XD
3. Niech zgadnę kto go namówił na dobrowolne poddanie się karze
4. Zarzut prokuratorski to był overkill i wg mnie wyrok byłby do uwalenia II instancji
zdrajczyciel - Czemu wy jesteście zaskoczeni tym co się wydarzyło ws. #ajemge1 

1. T...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 23.05.2026, 12:03:04 via Wykop
  • 0
@zdrajczyciel: co ty opowiadasz - gej nie kupował kfc. Jadł to co leżało najdłużej w mieszkaniu z opłacanych glovo. Nawet na tym oszczędzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
23.05.2026, 10:40:47
  • 2
Ja nie w temacie. Oprócz tej koniary mecenaskiej córci jakie jeszcze były dwie "poszkodowane" na które gejuch ma płacić? Ta z borderem też się podłączyła do zbrodni sądowej?

#ajemge1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 23.05.2026, 12:00:15 via Wykop
  • 3
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: no bo nic nie wiadomo, wszystko to spekulacje. Nawet chyba na temat koniary nie ma potwierdzonego info - po prostu wszystko się łączy. Tatuś mecenas, groźby procesu, i bardzo typowe - świetna zabawa na streamie do momentu podania danych. Wtedy już speszenie.
  • Odpowiedz
Czlowiek_Ludzki
Czlowiek_Ludzki
22.05.2026, 20:58:11
  • 0
#wislaktv wyniesli k----e pralke, dobrze rozumiem?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 22.05.2026, 21:05:12 via Wykop
  • 1
@Czlowiek_Ludzki: bardziej próbuję zrozumieć czy oni ją wnieśli czy nie, ciężko powiedzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Vadzior
Vadzior
22.05.2026, 13:57:27
  • 9
Ale pustka. Jak strimował od legnickiej jakoś w lutym to do końca oglądałem jak szalony. Pewnie 95% strima byłem na żywo. Pozostałem 5% nadrabiałem np. w pracy. Cały dzień sobie z różową pod strima ustawialiśmy, tak aby od 16 być już w domu i oglądać. Brałem co parę dni urlop, a nawet i miesiąc bezpłatnego się trafił. Nawet spałem w pracy xD Każde wyjście to był strim odpalony na telefonie. Ehh piękne
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris 22.05.2026, 18:46:24 via Wykop
  • 1
@Vadzior: średnio co pół roku choruję tak że wypadam na miesiąc czy nawet dwa, szczerze to totalnie nie żałuję że w tamtym roku za pierwszym razem wypadło to w marcu i w kwietniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wręcz trochę żałuje że nie poleżałem w łóżku jeszcze trochę, ale pod koniec mojego chorowania to jakość streamów była kiepska i sobie to odpuściłem - sam gerard depardieu, a
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 22.05.2026, 19:41:25 via Wykop
  • 1
@Vadzior: gdybyś mówił o jakimś innym streamerze to bym uznał że jakiś jebnięty jesteś, ale tak jak o geju gadasz to całkowicie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). No gość w tym swoim kontencie miał coś czego inni nie mieli - taką serialowość i to że to wciągało. Sam oglądałem streamy od deski do deski, od 16 do najpóźniej chyba 8 rano, choć nie pamiętam już tak
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 22.05.2026, 20:33:33 via Wykop
  • 1
@Vadzior: No i ja też zresztą jestem taki, pewnie dlatego mi się też to podobało. Znaczy dobra, do siebie nie sprowadzałem koleżanek, ale zawsze lubiłem jakieś tam bajery i głupoty gadać. Co do alkoholu - chyba nigdy mi się zdarzyło napić się alkoholu do streama, może brat mi p--o przyniósł pare razy i razem obejrzeliśmy i się śmialiśmy ale tak żebym poszedł sobie do sklepu kupić pół litra to się
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris 22.05.2026, 21:04:17 via Wykop
  • 1
@Vadzior: Nie no to mi się geje nie podobali tak po prostu, kontent nie był z tego najlepszy, nie byłem z tych wykopków co umieli śmiać się z szonów, ale jak już przyszedł jakis zwykły gość to nagle "ej szkoda mi go :c". Po prostu wiesz - jak przychodził jakiś zniewieściały cep to mnie to irytowało niż bawiło, i tak samo mnie irytowało jak przychodził jakiś normalny ale zbyt mądry
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Wynonie Harris

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking