Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
0suchy0

0suchy0

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16184
  • Znaleziska 568
  • Mikroblog 15616
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
Barakun91
Barakun91
wczoraj, 08:02:18
  • 161
#mecz #mundial
KRYCHOWIAK NO TO JEST RYZYKO ZAGAPIŁ SIĘ BEDNAREK I MOŻE BYĆ DWA ZERO CO MYŚMY ZROBILI JEZUS MARIA
Barakun91 - #mecz #mundial 
KRYCHOWIAK NO TO JEST RYZYKO ZAGAPIŁ SIĘ BEDNAREK I MOŻE ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 wczoraj, 11:23:33 via Wypiek
  • 1
@Barakun91 betoniarek xDD
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95
13.06.2026, 12:08:44
  • 411
Jutro bede se oglądał Kurakao a wy nie #mecz #reprezentacja #kiepscy
Lkg95 - Jutro bede se oglądał Kurakao a wy nie #mecz #reprezentacja #kiepscy

źródło: IMG_3269

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 13.06.2026, 14:03:53 via Wykop
  • 0
@Lkg95: kakalo, moje ulubione
  • Odpowiedz
Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
11.06.2026, 20:31:41
  • 3
K---a co to jest xD Gorszego meczu już na tym mundialu nie będzie prawda?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 11.06.2026, 20:33:38 via Wypiek
  • 0
@Najmienkszy_puszkarz czekaj na kurakało
  • Odpowiedz
BlackWarrior
BlackWarrior
11.06.2026, 19:27:51
  • 0
#mecz Vipy też znudzone jak c--j haha
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 11.06.2026, 19:30:53 via Wypiek
  • 1
@BlackWarrior siedzą jak za karę xD
  • Odpowiedz
Japan_Panda
Japan_Panda
11.06.2026, 19:27:53
  • 1
#mecz dobra, dajcie te curacao
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 11.06.2026, 19:30:22 via Wypiek
  • 1
@Japan_Panda kakao moja druzyna
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
11.06.2026, 19:28:28
  • 2
#mecz

Ten drugi komentator myśli że drużyna z Afryki pochodzi z kraju Bafana Bafana xDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 11.06.2026, 19:29:42 via Wypiek
  • 0
@Rupert_Maklovitz banana banana
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
10.06.2026, 04:17:57
  • 359
proszenie nie plusowac, to mem testowy
redorbiter - proszenie nie plusowac, to mem testowy

źródło: 2d82ad40e964911dbf718df6ae6fde9d03b4fc99ea6527f39646ec9704e83e3e

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 10.06.2026, 10:13:50 via Wykop
  • 1
@redorbiter: zawsze smieszy
  • Odpowiedz
Avekkk
Avekkk
Avekkk
10.06.2026, 08:24:01
  • 1
Eldorado na rynku pracy się kończy, więc trzeba iść naprzód. Wobec tego czas wrócić do nauki na kilku płaszczyznach i padło m.in. na doszkolenie się w angielskim. Ogólnie mój poziom to B2, w pracy mam do czynienia z angielskim od kilku lat, ale jednak w komunikacji dominuje język polski.
Mam poczucie, że brakuje mi trochę biznesowego słownictwa oraz ogólnie częstszego używania języka. Docelowo chciałbym zmierzać w kierunku C1. Jak pojadę gdzieś za
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 10.06.2026, 09:19:12 via Wykop
  • 1
@Avekkk: slowka musisz wkuc, nauczyciel cie ich nie nauczy. wybieraj je sobie, notuj, pisz zdania, ukladaj historie itd
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
06.06.2026, 14:36:28
  • 3
Maja Chwalińska przyniosła wstyd całemu Narodowi Polskiemu.
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 06.06.2026, 14:37:01 via Wykop
  • 2
@Tymczas0wy: ty tak na serio?
  • Odpowiedz
0suchy0
0suchy0 06.06.2026, 14:18:58
  • 0
#tenis
moze Maja musi zaczac drzec gebe, ruska drze p---e i wygrywa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 06.06.2026, 14:18:38
  • 0
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 06.06.2026, 14:10:48
  • 0
#tenis
jak ja mialem 19 lat to walilem tanie wina w parku i pisalem mature zaraz a nie gralem final w tenisa, co sie stalo z tym swiatem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0
Autor
06.06.2026, 14:12:52 via Wykop
  • 0
@Jokohama: xddd
  • Odpowiedz
sprawek
sprawek
04.06.2026, 10:38:09
  • 87
#gielda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sprawek - #gielda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 12483

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 04.06.2026, 14:13:48 via Wykop
  • 0
@sprawek: powinno byc its money back jak juz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
0suchy0
0suchy0 04.06.2026, 14:31:50 via Wykop
  • 1
@sprawek: nawet by pasowalo do monke xD
  • Odpowiedz
fahfotzel
fahfotzel
fahfotzel
04.06.2026, 11:52:54
  • 0
Potrzebuje zostawić auto na 48h na parkingu w Krk, znam pewien darmowy pod uczelnią, jednak oficjalnie jest on otwarty od 6-22, ale tak na prawdę szlaban się tam nigdy nie zamyka. Czy za pozostawienie auta na takim parkingu, który nie ma żadnego regulaminu (szukałam), na poprawnym miejscu parkingowym, ochrona obiektu może cokolwiek zrobić? Możemy dostać mandat lub co najgorsze odholowanie?

#krakow #parking #strazmiejska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 04.06.2026, 12:46:32 via Wykop
  • 1
@fahfotzel: a nie mozesz gdzies na osiedlu jakims zostawic gdzie nie ma strefy?
  • Odpowiedz
0suchy0
0suchy0 01.06.2026, 08:05:20
  • 0
Mirasy, gdzie zaparkować w #chorzow zeby spokojnie na koncert na stadionie dotrzeć i wrócić potem sobie. Jakieś tipy, może być nawet płatne, ale wiadomo że najlepiej za darmo :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
01.06.2026, 08:49:26 via Wykop
  • 3
@0suchy0: w dupie.
Sprawdź tag leniu, spamujecie co parę dni o tym samym.
https://wykop.pl/wpis/86243763/gdzie-i-jak-najlepiej-zaparkowac-przed-koncertem-p
@NightWing +1
Gdzie i jak najlepiej zaparkować przed koncertem Podsiadło 07.06? :) Na plus, że niedziela niehandlowa. Ale jednak też wolę mieć samochód w bliższym położeniu, żeby w razie W dotrzeć tam pieszo. Czy np. z takiej SCC dojedzie Uber w pobliże stadionu?
#stadionslaski #katowice #
więcej
  • Odpowiedz
Syskiev
Syskiev
01.06.2026, 09:05:24 via Wykop
  • 2
@0suchy0: Parking Silesia i tramwajem, jak będziesz wcześniej to na AKS, jak ci spacer nie przeszkadza to niedaleko masz Lidka, Kaufland i Aldi
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
30.05.2026, 16:35:08
  • 353
Jutro jest prawdziwy finał ligi mistrzów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mecz
czahrolek98 - Jutro jest prawdziwy finał ligi mistrzów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°...

źródło: 1000007038

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 30.05.2026, 21:37:49 via Wypiek
  • 0
@czahrolek98 bilet kupiony, wiadomo, dzisiaj to była rozgrzewka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

1054

Regulacja i naprawa okien.

Regulacja i naprawa okien.

Było wstawiane 10 lat temu, ale warto przypomnieć. Dzięki filmikowi naprawiłem sobie okno. W moim przypadku (klamki nie dało się ustawić pionowo) - winny był maleńki kawałek plastiku od ułamanego zaczepu rolety, który blokował jeden z górnych przesuwów.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 13:27:49
  • 55
  • #
    okna
  • #
    naprawa
  • #
    diy
  • #
    zrobtosam
0suchy0
0suchy0 29.05.2026, 06:14:06 via Wypiek
  • 120
Jak ostatnio chciałem sam sobie naprawić to skończyło się wezwaniem fachowca i parę stówek musiałem zapłacić, a gość się za głowę złapał i musiał kolegę wziąć jeszcze xD
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0suchy0
0suchy0 29.05.2026, 11:00:38 via Wykop
  • 0
@Yans_Zoon: moglo tak byc, ale tez powiedzieli ze z fabryki zjechalo z-----e i musieli cos tam poprawiac zeby plynnie chodzilo
0suchy0
0suchy0 29.05.2026, 12:03:37 via Wykop
  • 3
@zabbii: nie no zdjeli ramki, nazwali to przeszkleniem cos tam jakies plastki wklejali i podkladki, j----i sie z jedna sruba bo ja wytarlem bo nieumiejetnie krecilem bo za plytko wsadzalem klucz no troche im zeszlo. Miedzy czasie gostek wyregulowal reszte okien i teraz wszytkie leciutko chodza, potem mogli targac lacha, ale c--j, okna dzialaja :)
ejenes
ejenes
ejenes
27.05.2026, 19:41:59
  • 324
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.

Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 28.05.2026, 10:02:51 via Wykop
  • 1
@curiousboi: koty tez, moje oddaja regularnie i ratuja inne kotki
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
26.05.2026, 08:27:03
  • 13
Ta Kinga to albo uber coooorvisko maszyna do roochania albo dostała gruby hajs od netflixa żeby nakręcić taką drame i cwaniakowac w podsumowaniu sezonu
#loveisblindpolska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0 26.05.2026, 09:28:55 via Wykop
  • 9
@luke-dolla7: ksysiu jak chad, poruchal i olal xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 04.11.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking