Wpis z mikrobloga

Witam, proszę o chwilę #atencja i poważną poradę. Mam tu konto ale mi wstyd, więc założyłam szybko nowe i liczę na Wasze porady, bo życie mi się sypie i nie wiem co dalej. Postaram się krótko, rzecz o #zwiazki #feels #niebieskiepaski #milosc #zdrada #byladziewczyna

Mój mąż zanim mnie poznał zauroczył się swoją koleżanką. Ona stwierdziła, że nie jest w jej typie i nic absolutnie z tego ale pikantne wiadomości i trzymanie za rączkę uskuteczniała. Taki typ #rozowypasek... Ona wyjechała za granicę, mieli kontakt. Poznał mnie i dość szybko zaczęliśmy być razem, mówił, że kocha, że odnalazł miłość życia bla bla, oświadczył się... i jednocześnie pisał z nią, czasami ona go tam proowokowała wiedząc że istenieję ja.

Jak zamieszkaliśmy razem, to się wkurzyłam i obiecał, że koniec kontaktów, zgodził się na to bez problemów. Teraz, po 3 latach dowiedziałam się, za pomocą pewnej prowokacji, że calutki ten czas z nią miał kontakt. W ukryciu. Serce tak bardzo #!$%@?. Mamy dziecko, gdyby nie ono wypieprzyłabym go do mamusi, żeby przemyślał to i owo.

I uwaga, teraz po paru burzach(jakies 3 tygodnie temu sie dowiedziałam)jego stanowisko: kocha mnie, tylko mnie, do niej nic nie czuje itd. ale ona mu sie nadal fizycznie podoba. Pisal do niej ze gdyby nie zona i dziecko to chcialby sprobowac z nia. Super, co

Ona dobrze wie, ze ja sobie nie zycze ich kontaktow, a jednak ##!$%@? jedna pisze do niego.

On nie chce zerwac z nia kontaktu.... to mnie boli i nie wiem co teraz, ja #!$%@?, wiem ze pisze chaotycznie ale mirki... co ja mam robic? Pisac do niej? pare dni temu napisala do niego maila, on odpisal i pokazal mi to.

zgubilam sie. #pomocy

#atencyjnyrozowypasek

btw od razu pisze, ze ja fizycznie wygladam lepiej od niej, ona ma #!$%@? figre, tylko wiekszy biust. nienawidze swoich cyckow :(
  • 213
Rozwala mnie polityka administracji odnośnie multikont. Babka założyła drugie konto, żeby nie pisać takich rzeczy pod normalnym nickiem, nie manipuluje, skrobnęła jeden wpis i ban xD Przecież to jest tak #!$%@? głupie, że się w pale nie mieści. Trzeba było jeszcze w powodzie bana dopisać jej normalny nick.


@szczepqs: Problem w tym, że to jakiś zjeb ją zgłosił, bez zgłoszenia administracja nic by nie zrobiła.
@szczepqs: Jesteś tu od tylu lat i nie wiesz jak to się skończy? Zgłaszający zaraz by się zaczął żalić, że wybiórczo traktuje się multikonta i jak się ma problemy w małżeństwie, to widocznie można je zakładać. I na pewno zebrałby wielu zwolenników.
@mamtukontoalemiwstyd: Problemem nie jest ta kobieta, nie jest problemem Twój mąż czy Twoje dzieci.

Problemem jesteś Ty.

Nie masz na tyle odwagi by przyjąć do wiadomości, że ten związek nie ma sensu.

Twoim argumentem jest dziecko, uwierz mi, że za kilka lat Twoje dziecko będzie cierpiało właśnie z tego powodu, że dalej jesteś z facetem, który już teraz kombinuje i Cię jawnie kłamie i wciska kity.

Wybacz za takie szczere słowa,
@mamtukontoalemiwstyd: 1. Większe cycki nie znaczy lepsze. 2. Na pewno jesteś wartościową osobą, i nic tego nie zmieni. 3. Odważ się, postaw mu ultimatum, pojedź mu po ambicji, przypomnij mu wszystkie dobre chwile razem, przypomnij mu owoc Waszej miłości , a na końcu zapytaj czy chce to zniszczyć swoją własną głupotą przez jedną pustą lalę. Powiedz mu szczerze, bez nerwów że Cię zawiódł, ale dajesz mu drugą szansę. Jeśli ją zmarnuje,
@mamtukontoalemiwstyd:

Ciekawe jeszcze jest to, że ten facet tak Cię zbajerował, że Ty teraz myślisz, że to Twoja wina, wina piersi i innych dupereli hehe, nie ma o czym gadać rzucaj go, mówię całkiem poważnie, wspomnisz za kilka lat moje słowa. Zapamiętaj mój nick.

#!$%@?, że gdyby nie dziecko to chciałby spróbować, ale nie traćmy kontaktu mnie osobiście rozłożyło na łopatki, za 2-5 lat dziecko i Ty nie będzie już problemem
@mamtukontoalemiwstyd:

Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział, z którą z nich powinien

się ożenić. Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się,

która z nich jest najodpowiedniejszą kandydatką na żonę. Wyciągnął z

konta 15.000 euro i dał 5000 każdej z nich, mówiąc:

- Wydaj je według własnego uznania.

Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy biologicznej itd. Wróciła do gościa i mówi:

- Wydałam wszystkie twoje pieniądze,