Aktywne Wpisy

cheture +18
wy chyba geje

wiktor-wkpl +104
#mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
źródło: 7799
Pobierz


![100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/21dfd94dee7249986d62059a650cf2b4d96aafa36b4b32f201519873b9ee43ce,q80.jpg)
Dostałem dużo negatywnego feedbacku w nowym kołchozie.
Pretensje jakie dostałem to:
- spóźnianie się na spotkania(raz 3 minuty bo szukałem słuchawek xd)
- brak proaktywnisci - nie proszę o nowe zadania bo mam przypisanych do siebie z dobre 20 ticketów
- brak zaangażowania w spotkaniach - mamy takie spotkania gdzie mamy przedstawiać swoje pomysły by platforma działa lepiej, ludzie siedzą po godzinach i debugują xd
Oczywiście nikt personalnie mi tego nie napisał XDDDD tylko jak p---y do PMa, programiści to takie cipy że to szok.
Trzymajcie się w tym IT, ja pewnie zaraz dostanę wypowiedzenie.
Nie dostaniesz raczej. Koszt zatrudnienia programisty jest tak duży że musisz o-----c ostro by cię od tak zwolnili. Nie panikuj, jeszcze nie ma tragedii
Dawno bzdury większej nie słyszałem
Komentarz usunięty przez moderatora
Fajnie, jutro pewnie out.
Jprdl co za świat 🤦🏾♂️
raz widziałem sytuację że klient nie chciał programistę w zespole, facet był wypalony i defacto nie pracował przez ponad miesiąc, ale nawet jego nie wywalili z firmy, tylko z tego
W wielu firmach jak jest Teams to nawet 1-2 minuty opóźnienia w połączeniu może być traktowana jako spóźnienie. Jak tak 2-3 razy zrobisz to zaczną się na ciebie krzywo patrzeć. Lepiej się łączyć 3-4 minuty przed spotkaniem, szczególnie jak jesteś nowy.
A co do proaktywnosci to nie możesz przygotować się do spotkania napisać parę punktów na kartce albo na kompie
@tubkas12: prawda wykopki sami sie nakrecaja by zostac wywalonym gdy projekt ma stabilne finansowanie to juz trzeba cos powaznie odwalic, nawet ludziom ktorzy ewidentnie pracowali na bani dawano kolejna i kolejna szanse bo ot kazdy ma gorszy dzien
@4mmc-enjoyer: xddd cos ty zrobil