Aktywne Wpisy
bigbuck +144
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
Sebastix +566
To co oni ku*wa planują stworzyć pierwsze Państwo lekarskie na swiecie, wynalezli lek na niesmiertelnosc że nam wykladniczo przybędzie lekarzy przed starzeniem się pokolenia boomersow czy realizuja jakis skomplikowany proces przejecia wladzy na swiecie przez chirurga ze szpitala w Mławie czy innym Stargardzie XD
O ch*j tu chodzi?! (。◕‿‿◕。)
Jakies szczawiki wyciągają po 1,2 ostatnio 1,6 mln to pomyslcie ile moze wygenerować gość z uznaniem
O ch*j tu chodzi?! (。◕‿‿◕。)
Jakies szczawiki wyciągają po 1,2 ostatnio 1,6 mln to pomyslcie ile moze wygenerować gość z uznaniem
źródło: 1000067468
Pobierz




Mirki potrzebuje pomocy lub wskazówki. Szukam pierwszej pracy w Helpdesk/Service Desk na terenie #warszawa
Generalnie posiadam doświadczenie w szseroko rozumianym IT, ale bardziej w analizie danych, ale od ostatnich dwóch lat robiłem zupełmnie co innego, pracując za granicą. Miałem styczność z oprogoramowaniem Office a także z SQL, Pythonem i trochę GIS, z oprogramowaniem ticketowym też miałem styczność gdy musiałem odpowiadać na zapytania klientów zewnętrznych. Jakieś proste problemy z komputerem sam rozwiązywałem. Wiadomo, że stricte helpdeskowe doświadczenie to to nie jest, ale z sieciami też miałem styczność chociaż nie jest to poziom wyjadacza. Raczej takie typowo domowe problemy z siecią, skręcenie kabla, włożenie przewodów w odpowiednie piny, zaciśnięcie crimperem itd. Prywatnie też zdarzyło się pomóc koledze w ogarnięciu jego małego biura tj. sprzęt sieciowy, drukarki, jakiś access point. Generalnie sieć typu SOHO (on + trzy osoby). Do tego posiadam certyfikat CompTIA A+ oraz Network+, które zrobiłem niedawno żeby mieć papier. Do tego zrobiłem certyfikat Google z zakresu cyberbezpieczeństwa, wiadomo że nie czyni mnie to bogiem, ale jeżeli ktoś by miał jakiś namiar gdzie mógłbym podesłać swoje papiery to byłbym wdzięczny.
#kiciochpyta #pracbaza #praca #pracait
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
źródło: 1000021092
PobierzTo po co pchasz się do sd?
@tired_of_life: Jak to ma być pierwsza praca w IT to ujdzie.
Idź synek na rekrutacje do jakiego urzędu albo szkoły na informatyka, to cie może wezmą. Zarobisz minimalną ale przynajmniej cie bez powodu nie zwolnią ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@modzelem
@Przypadkowy
Dlaczego chcę zacząć od helpdesk? Generalnie chciałbym iść w kierunku sieci, cyberbezpieczeństwa a przeglądając wypowiedzi innych i ich doświadczenia to praca na service/help desku to dobry początek i punkt zaczepienia, pod warunkiem że już wtedy będzie się miało już jakąkolwiek styczność z zagadnieniami sprzętowymi i
Odpowiadając na Twoje pytanie, czemu pcham się w SD - bo zniechęciłem się po ostatniej pracy przy danych. Zaczynałem na poziomie 4500 brutto, gdzie wymagana ode mnie była znajomość SQL, EXcela (z VBA) a do tego z czasem coraz więcej rzeczy. Do tego praca typowo korporacyjna dla branży FMCG gdzie miałeś co chwila od każdego pilne (a jakże) prośby o raporty, automatyzacje i inne rzeczy.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi