Wpis z mikrobloga

Mirasy, szybkie pytanie, szybka odpowiedz: Jak osiagnac piekne zycie w wieku 40 lat z przynajmniej 10M PLN na koncie przy moim scenariuszu?

10 000 000 PLN wydaje sie twarda granica ktora nie wiem jak osiagnac za 10 lat, chcialbym Wasze porady jak Wy byscie to ogarneli w takiej sytuacji?
- Mam 30 lat, moja kobita tak samo
- Zarabiamy razem na reke kolo 25-30k / miesiac po odjeciu kosztow zycia
- Obecnie mamy kolo 400k oszczednosci
- Wykorzystujemy limit IKE / IKZE
- Nie mamy bomblekuf i nie planujemy
- Nie mamy obecnie kredytuf
- Perspektywa do zwiekszenia zarobkow do okolo 40k / miesiac po odjeciu kosztow zycia w najblizszych 5 latach
- Mieszkamy w mieszkaniu mojej matki, jest warte obecnie kolo 800k~, dostepne do sprzedazy w perspektywie 5-10 lat (ponad 100m2 w Trojmiescie, 100% na mnie)
- Rodzice partnerki maja mieszkanie warte 2.5-3M~, dostepne do sprzedazy w perspektywie 10-15 lat (ponad 250m2 w Sopot), podzial na pol z bratem partnerki
- Kasuje wszystkie propozycje oblodzenia Donaldowi/Jarkowi/Mentzenowi
- Kasuje wszystkie propozycje zainwestowania w beton
#inwestycje #gielda #inwestowanie #samorozwoj #nieruchomosci #banki #etf #podatki #pieniadze #kiciochpyta
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oldspiceedit: mając 10 mln złotych jesteś w stanie wygenerować z tego ~30 tys zł z dywidend miesięcznie netto przy dość konserwatywnych założeniach. Nie chce mi się dalej pisać i uściślać, bo postawiłeś zbyt ogólne pytanie.
  • Odpowiedz
@oldspiceedit: Ładujesz zaoszczędzona kasę w deep sea mining,kosmiczne i troche w medycynę regeneracyjna i za 10-15lat o ile nie będzie jakiegoś kataklizmu który zmiecie giełdę, powinieneś zrobić na tym te 2000%+. Wtedy masz swoje 10mln bez kredytu, a mnie możesz adoptować jako ,,synka".
  • Odpowiedz
@oldspiceedit: Mam podobny przypadek u brata (trochę mniejsze zarobki i ogolnie mniejszy majątek) i zakładanie, że będziesz z tą kobietą całe życie może być bardzo ale to bardzo ryzykowne (moj braciak tak wlasnie zalozyl i jest luźniejszy o kilkaset tysiecy) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inwestuj w siebie, jak się bedziesz hajtać to pamietaj o intercyzie. I jezeli nie chcesz to nie dawaj sie zrobic na bombelka.
  • Odpowiedz