Wpis z mikrobloga

Twoje małe dziecko powinno być nauczone, by nie podchodzić do cudzych psów. Żadnych: dużych, małych, w kagańcu, bez kagańca, na smyczy, bez smyczy. Żadnych.


@Filipterka25: dziwne, ono nigdy tak nie robiło, zawsze grzeczne było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ojtamtam nie używaj gazu "na psy", on jest słabszy. Używaj zwykłego.
  • Odpowiedz
@CzaikaRuchaika: @kasiknocheinmal:

zasadzie, że wolność jednej osoby kończy się tam, gdzie zaczyna drugiej - ktoś się może psów zwyczajnie bać.

Podobno lęki i fobie trzeba przepracowywać, często samemu.
A przynajmniej wszyscy wokół tak mi mówią.

Co nie zmienia faktu, że OP się popisuje.
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: Ale tu nie chodzi o innych, tylko o jestestwo i majestat opa (swoją drogą optopedau). Ja się boję dużych psów po bardzo bolesnej przygodzie i teraz wchodząc do sklepu mam szczać po gaciach i chodzić opłotkami bo optopedau szuka atencji? K---a, miałem się nie odzywać w tym wątku ale się zagotowałem.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: czyli co, jak jakiś pajac z pitbullem chodzi po sklepie, to ja, moja rodzina, inni klienci i obsługa ma uciekać z alejek, bo pan z psieckiem idzie i wszyscy wiedzą, że nie można się zbliżać? xD
  • Odpowiedz
@CzaikaRuchaika: jak miałam szczyt stresu w swoim życiu to zamiast lecieć w u----i albo inne destrukcyjne wybory stawiałam na spacer, bieganie i rolki aby się wyładować.
Psy najwyraźniej czują jak ktoś jest mocno spięty i bardzo dużo psów mnie wtedy atakowało.

Jak mijałam idąc w przeciwnym kierunku psa na smyczy (trzymanego krótko) to ten nagle potrafił się zerwać i kłapnąć przy mnie - jak ktoś trzymał smycz to raczej zdążył zareagować, ale przez to że działo się to nagle to zanim zacisnął te 2 sekundy czasami było na granicy ugryzienia mnie.

Najgorsi byli ludzie w telefonach ze smyczą rozciągliwą - ja na rolkach uciekałam przed psem, a tępaki nawet nie zauważały. Miałam czasami 10 metrów szybko do pokonania na nierównej kostce
  • Odpowiedz
@kaczan34: chłop ma psa na smyczy, co jest literalnie adekwatne z tym, że ma pasy. Nie ma kagańca co jest adekwatne z tym, że nie ma w samochodzie rajdowej klatki bezpieczeństwa ułomie
  • Odpowiedz
@Mihu_

usypialbym ¯\(ツ)/¯


Niestety nie możesz. Właściciel to zrobi kiedy uzna, że przyszedł na to czas, a ty w tym czasie będziesz patrzeć jak twoi rodzice zdychają bez godności w szpitalu sztucznie podtrzymywani przy życiu i nafaszerowani lekami przeciwbólowymi XD
  • Odpowiedz