Wpis z mikrobloga

Całe szczęści, że żyjemy w Polsce i te śmietniki mają sezon trwający tylko kilka miesięcy. Za te dawanie w p---e spod świateł i w--------e ludzi na ulicach nalezy im sie solidny c--j w dupe. Oni serio mysla, że to komus imponuja tak naprawdę kadzy ma ich za debili.

#motoryzacja #motocykle
bugzer - Całe szczęści, że żyjemy w Polsce i te śmietniki mają sezon trwający tylko k...

źródło: red-motor-biking-road

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bugzer Też nie rozumiem tych głośnych wydechów, w tym roku jest jakaś plaga i mimo że mieszkam daleko od głównej drogi, teraz w gorące wieczory jest festiwal s----------a i na światłach ostro rusza pełno motorynek i aut z podziurawionymi wydechami. Żeby to jeszcze ładnie brzmiało w stylu Yarisa GR ale zwykle to seba w kaldi zrobił dziury w wydechu wiertarka i pakuję te swoje 1.8.
  • Odpowiedz
@bugzer większy c--j w dupę należy się oskarkom którzy swoimi pierdzącymi i strzelającymi wydechami jeżdżą po ulicach w nocy swoimi gruzami które kupili taniej niż wynosi ich ubezpieczenie OC. W ogóle to jestem za tym aby prawo jazdy można było robić dopiero od 26 roku życia
  • Odpowiedz
@bugzer a ja to se lubię na przykład dać w p---e spod świateł i nie ma to nic wspólnego z chęcią imponowania komukolwiek, aczkolwiek zdecydowanie lepiej sobie wyjechać z miasta na jakąś krętą drogę i nie męczyć innych i siebie. Ale tych debili co jeżdżą po centrum, między kamienicami i pałują te silniki do odciny na sprzęgle, to j---ć, mnie też w-------ą
  • Odpowiedz
@AnalLog to zrozum, że głośny wydech pełni też nie tylko rolę denerwowania ludzi ale też służy do tego by kierowca, słyszał ( jeśli nie widzi) że ma koło siebie czy za sobą motocykl. Ilu motocyklistów zginęło bo jakiś sebek nie zauważył?
  • Odpowiedz
@bugzer: a weź mi nawet nie przypominaj. Mieszkam na osiedlu praktycznie w środku lasu - ostatnio jeden debil na motorze upodobał sobie naszą długą prostą i wyje tak wieczorami przez kilkanaście minut. Wyjeżdżając z osiedla na wakacje, minąłem sarnę a wracając lisa, oczywiście jest tam znak 'dzikie zwierzęta'. No ale wiadomo, gdzie by taka moto s---------a przejmowała się mieszkańcami czy zwierzętami. Serio, gdyby taki rozbił się o krawężnik na moich
  • Odpowiedz
@bugzer: akurat to, że ruszają szybko to plus, bo patrząc na prędkość spod świateł kwiatu polskiej samochodozy to można się za głowę złapać. Bezkolizyjne w lewo trwające 40 sekund, a geniusze ruszają jak już jest żółte.
  • Odpowiedz
@bugzer: Według mnie te głośny wydechy które tak hałasują to chęć zaznaczania swojej obecności w stadzie, tak jak to było w prehistorycznych czasach i jak wygląda obecnie u zwierząt.
  • Odpowiedz
to zrozum, że głośny wydech pełni też nie tylko rolę denerwowania ludzi ale też służy do tego by kierowca, słyszał ( jeśli nie widzi) że ma koło siebie czy za sobą motocykl. Ilu motocyklistów zginęło bo jakiś sebek nie zauważył?


@Wykastro: Ciekawe ilu zginęło bo jakiś kierowca aż tak s-------i nienawidzi za to że go budzą w nocy.
  • Odpowiedz
@Wykastro Co Ty p--------z xD Idąc ulica też drzes mordę żeby Cię przechodnie widzieli? Słysząc takiego szczura na motorynce nie ocenisz czy typ jest za Tobą czy 100 metrów dalej. Niech moturzysci uważają i jeżdżą 50km/h to nic im się nie stanie.
  • Odpowiedz