Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wisniowySz

wisniowySz

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35247
  • Znaleziska 8508
  • Mikroblog 26739
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 110

2988

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Moim zdaniem Pan Prezydent Karol Nawrocki powinien wystąpić z propozycją ustawy o zakazie piastowania stanowisk urzędniczych i pracy w urzędach dla ludzi, którzy nie są Polakami lub takimi, którzy polskie obywatelstwo uzyskali, a z urodzenia nie są Polakami. Dodatkowo obywatele państw zagranicznych

lazarus-x
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 14:35:37
  • 426
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    prezydentnawrocki
  • #
    polityka
wisniowySz
wisniowySz wczoraj, 20:05:02 via iOS
  • 7
@lazarus-x: typie ty piszesz o odbieraniu obywatelstwa za zamieszkiwanie za granicą, a potem wychodzi że boli cię prawo do głosowania a nie samo obywatelstwo.
wisniowySz
wisniowySz 13 godz. i 23 min temu via iOS
  • 1
@lazarus-x: ty jesteś przygłupem bez żadnej wątpliwości, zobacz co napisałeś w początkowych komentarzach, potem próbuj wmawiać innym brak zrozumienia swoich mądrości.
szejas
szejas
15.05.2026, 13:35:29
  • 0
#norwegia
Cześć Mirasy.
Szykuje mi się wakacyjny wyjazd do Norwegii na tydzień. Muszę ogarnąć jakiś mobilny Internet.
Znacie jakieś firmy oferujące karty eSIM albo zwykłe SIM z dobrym dostępem do sieci?
Wykupić wolałbym przed wyjazdem bo płyniemy tam statkiem.
Z góry dzięki ze wszelkie podpowiedzi.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wisniowySz
wisniowySz 15.05.2026, 13:35:50 via Wykop
  • 1
@szejas: Surfroam
  • Odpowiedz
EpicSlavsquat
EpicSlavsquat
08.05.2026, 15:28:05
  • 117
#gielda

Portfel do oceny, pomóżcie
EpicSlavsquat - #giełda 

Portfel do oceny, pomóżcie

źródło: 1000077284

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wisniowySz
wisniowySz 08.05.2026, 17:07:36 via iOS
  • 0
@EpicSlavsquat: h*j, zostaw tak
  • Odpowiedz

447

Sceny przy A4. Kierowca Porsche nagrany.

Sceny przy A4. Kierowca Porsche nagrany.

Zajechał drogę i wysiadł....

etepetete
z
o2.pl
dodany: 07.05.2026, 10:19:59
  • 117
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
wisniowySz
wisniowySz 07.05.2026, 15:14:24 via iOS
  • 6
Powinien mieć na koszulce prawilny napis np. "styl życia c*wela". Byłoby bingo - stara klasa premium której hehe głupcy już nie chcą, kozactwo na drodze i zero oleju w głowie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wisniowySz
wisniowySz 07.05.2026, 15:16:32 via iOS
  • 1
Swoją drogą mając w samochodzie małe dziecko i takiego typa przed maską - ja bym go rozjechał
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dzesidzejms
Dzesidzejms
29.04.2026, 02:44:56
  • 56
#chcepogadac
Miłego dnia dla rannych ptaszków!
Dzesidzejms - #chcepogadac 
Miłego dnia dla rannych ptaszków!

źródło: 1000019525

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wisniowySz
wisniowySz 29.04.2026, 04:09:05 via iOS
  • 79
@PrzyjaznyMireczek: nie, w normalnych okolicznościach są transportowane przy użyciu psich zaprzęgów
  • Odpowiedz

375

Polska elektrownia jądrowa: co hamuje inwestycję?

Polska elektrownia jądrowa: co hamuje inwestycję?

Raport Instytutu Sobieskiego obnaża luki systemowe, które mogą zatrzymać tę inwestycję szybciej niż brak pieniędzy czy technologii. Autorzy raportu Horyzont Atomowy zwracają uwagę, że największym ryzykiem nie jest technologia, lecz biurokracja i nieadekwatność polskiego systemu regulacyjnego.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 23.04.2026, 10:12:19
  • 121
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    atom
  • #
    inwestycje
  • #
    ciekawostki
wisniowySz
wisniowySz 24.04.2026, 06:29:56 via iOS
  • 2
WSZYSTKO

( ͡° ͜ʖ ͡°) a kto stoi za wszystkim?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

722

Efekt Czarnka wciąż żre. PiS znowu leci w dół w najnowszym sondażu

Efekt Czarnka wciąż żre. PiS znowu leci w dół w najnowszym sondażu

Wygląda na to, że Polacy mają już dość ideologicznej krucjaty i "reform" w stylu byłego ministra edukacji. Najnowsze dane potwierdzają, że każda kolejna wypowiedź Czarnka to woda na młyn dla Koalicji Obywatelskiej i proste punkty dla Tuska. PiS traci oddech

Kruk_
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 17.04.2026, 15:21:42
  • 246
  • #
    polityka
  • #
    sondaz
  • #
    bekazpisu
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    neuropa
wisniowySz
wisniowySz 17.04.2026, 21:18:02 via iOS
  • 21
Zdziwieniu nie ma końca. Wystawili jednego z największych partyjnych knurów, może ktoś mu ostatnio powiedział, że darcie mordy już nie działa bo trochę przysiadł w wystąpieniach, ale to jak czekanie żeby "g*wno wybiło" jak to Palikot kiedyś powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej Czarnków, Sasinów, Suskich czy tam innych Smolińskich i w połączeniu z wymierającym elektoratem zobaczymy w końcu kres tej narodowo socjalistycznej partii.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3141

Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej

Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej

Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej w Polsce

BartoszCebularczyk
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 12.04.2026, 05:56:16
  • 280
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    wydarzenia
wisniowySz
wisniowySz 12.04.2026, 11:13:34 via iOS
  • 10
Wszystko mnie zaczyna doprowadzać do szału w tym kraju. Zamiast budować za wszelką cenę EJ, zwyczajnie zrobić i korzystać, to przez lata mamienie ludzi w każdą możliwą stronę. Ale przecież mamy wungiel.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3909

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.

Łukasz Gil, ekspert, od którego prywatną opinię zamówiła rodzina Sebastiana M., w swoim opracowaniu wskazał na alkohol u kierowcy spalonej na autostradzie Kii. Nie dodał jednak, że alkohol miało w organizmie nawet dziecko. Bo był to alkohol endogenny, powstający w procesach pośmiertnych

the_last_tomato_in_the_world
z
brd24.pl
dodany: 09.04.2026, 19:50:22
  • 325
  • #
    majtczak
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
wisniowySz
wisniowySz 10.04.2026, 05:41:05 via iOS
  • 0
@tomasz-jedon: na szybko widzę, że nieprzychylne i trudne komentarze już zniknęły pod postami

657

Brutalnie znęcali się nad 10-latkiem

Na szkolnym wyjeździe sportowym trzech chłopców w wieku 12-13 lat znęcało się nad młodszym 10-letnim kolegą. Świadkami było kilkunastu innych uczniów. - To było znęcanie, które naruszyło strefę intymną naszego syna. Trzymali go, on się wyrywał, a oni i tak to robili. To było upokarzające, poniżają

Polnischefuhrer
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 25.03.2026, 05:56:54
  • 113
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    szkola
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologiazewsi
wisniowySz
wisniowySz 25.03.2026, 09:11:38 via iOS
  • 9
To, że matka jest nauczycielem, to nie znaczy że synowie to nie zwykle przygłupy.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wisniowySz
wisniowySz 26.03.2026, 10:51:41 via iOS
  • 1
@saser91: Nauczyciel to żadne osiągnięcie. Z perspektywy, po studiach i mając kilka lat więcej na karku, większość moich byłych nauczycieli to tłuczki. Kilkoro z nich nie powinno nawet ani minuty dłużej zajmować się tym zawodem.

770

4-latek kolejną ofiarą agresywnych psów

Pokaż treści 18+

4-latek kolejną ofiarą agresywnych psów

Mieszkańcy wrocławskiego Kozanowa żyją w strachu przed psami, nad którymi właścicielka nie potrafi zapanować. Tym razem ofiarą agresywnych zwierząt padło 4-letnie dziecko.

matixrr
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 20.03.2026, 19:22:25
  • 133
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wroclaw
  • #
    pies
wisniowySz
wisniowySz 21.03.2026, 15:59:45 via iOS
  • 0
@jonik: za potrącenie psa samochodem też zero odpowiedzialności
komutacja
komutacja
20.03.2026, 05:54:27
  • 0
Pierwszy raz rozliczam pit z xtb i moje wyliczenia różnią się z tym, co xtb wysłało w korekcie. Może to nie jest jakaś znacząca różnica, ale jednak.
W 2025 sprzedawałem akcje i etfy w usd i eur.

Czy do wyliczenia ceny zakupu i ceny sprzedaży XTB bierze kurs NBP z dnia poprzedzającego zakup i sprzedaż? Czy może przeniesienie własności nie jest natychmiastowe?

#gielda #xtb
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wisniowySz
wisniowySz 20.03.2026, 07:29:49 via iOS
  • 0
@Guezeman: pani Grażynka po liceum w powiatowym nie będzie się bawić w inwestygejszon bo ona ma mieć na gotowo żeby tylko porównać.
  • Odpowiedz

370

Niemcy stanowczo odmawiają w sprawie wysłania wojsk w region cieśniny Ormuz

Niemcy stanowczo odmawiają w sprawie wysłania wojsk w region cieśniny Ormuz

Odpowiedź do Trumpa od niemieckiego rządu: Ta wojna nie ma nic wspólnego z NATO. To nie jest wojna NATO! [Art. w j. niem.]

ericflat
z
bild.de
dodany: 16.03.2026, 12:04:17
  • 69
  • #
    niemcy
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    polityka
wisniowySz
wisniowySz 16.03.2026, 19:10:44 via iOS
  • 4
Bardzo dobrze, każdy poważny kraj powinien im odmawiać. Wiem też, że od nas zaraz ktoś tam pobiegnie wchodzić w tyłek.

Słuchałem dzisiaj konferencji prasowej pomarańczowego króla i nie dałem razy, dostałem udaru po jakichś 15 minutach. To co ten chłop wygaduje, to są jakieś kpiny.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
12.03.2026, 19:11:23
  • 707
Tu nie trzeba żadnych protestów. On nasrał na wojskowych właśnie. Przy kolejnym "czołem żołnierze", wojskowi powinni krzyknąć "spierd*** Panie prezydencie" #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wisniowySz
wisniowySz 12.03.2026, 20:07:12 via iOS
  • 5
@mariusz-madejczyk: bardziej wymowna byłaby zwyczajna cisza
  • Odpowiedz

588

Czarnek obiecuje walkę z OZE

Czarnek obiecuje walkę z OZE

Dzban w okularach wygląda nadal jak dzban w okularach

PIAN--A_A--KTYWNA
z
farmer.pl
dodany: 10.03.2026, 10:59:09
  • 112
  • #
    polityka
  • #
    oze
  • #
    energetyka
wisniowySz
wisniowySz 11.03.2026, 06:11:53 via iOS
  • 4
Proszę Państwa, mamy ogromną szansę żeby mieć premiera który jest jednocześnie prawdziwym kretynem. Nie takim udawanym pod publikę, prawdziwym z natury.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

561

Sąd: brak gazu przy ruszaniu to błąd, który eliminuje kierowcę

Sąd: brak gazu przy ruszaniu to błąd, który eliminuje kierowcę

Egzamin nie zdany dlatego że podczas "jazdy po łuku" egzaminowana operowała tylko sprzęgłem.

hellfirehe
z
rp.pl
dodany: 20.02.2026, 09:34:00
  • 303
  • #
    prawojazdy
  • #
    prawo
  • #
    sadowehistorie
  • #
    samochody
wisniowySz
wisniowySz 20.02.2026, 17:46:13 via iOS
  • 3
Niby trzeba mieć wyższe wykształcenie do pełnienia funkcji egzaminatora ale jednak debilem też można być równolegle do tego. Kretyn myślał, myślał i wymyślił. Jeszcze ta argumentacja ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polasz
Polasz
14.02.2026, 04:57:51
  • 1560
Mirki i Mirabelki pijcie ze mną kompot!!
Właśnie urodził mi się drugi synek!!
Żonka zrobiła mi najlepszy prezent na #walentynki (。◕‿‿◕。)
#chwalesie
Polasz - Mirki i Mirabelki pijcie ze mną kompot!!
Właśnie urodził mi się drugi synek!...

źródło: 1000017642

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wisniowySz
wisniowySz 14.02.2026, 05:53:50 via iOS
  • 1
@Polasz: gratulacje!
  • Odpowiedz

615

Do 3 lat więzienia za PRZYWÓZ(!) do Polski "dobra kultury" bez zgody ministra

Do 3 lat więzienia za PRZYWÓZ(!) do Polski "dobra kultury" bez zgody ministra

Kupiłeś na pchlim targu świecznik lub ładny pejzażyk i nie zapytałeś o zgodę Ministerstwa Kultury? Nie chodzi o tylko o "zabytki", ale o "dobra kultury". Grzywna, konfiskata, więzienie. Po cichutku implementują kolejny unijny koszmarek. No po prostu oczom nie wierzę.

psiaki
z
pomorska.pl
dodany: 13.02.2026, 11:56:20
  • 61
  • #
    antyki
  • #
    zabytki
  • #
    starocie
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    gruparatowaniapoziomu
wisniowySz
wisniowySz 13.02.2026, 20:56:16 via iOS
  • 7
Dziwne, a za granatnik przewieziony przez granicę nic.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

353

Właściciele mieszkań i domów będą musieli składać specjalną deklarację, jak korzystają z nieruchomości

Właściciele mieszkań i domów będą musieli składać specjalną deklarację, jak korzystają z nieruchomości

korzystają z nieruchomości. Rząd pracuje nad projektem ustawy, która wprowadzi centralną ewidencję lokali. Właściciele mieszkań i domów będą musieli deklarować, w jaki sposób wykorzystują nieruchomość. W ten sposób rząd chce walczyć z pustostanami. Nie wykluczone, że w przyszłości pustostany zostaną

KapitanTorpedal
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 25.01.2026, 00:15:21
  • 245
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    podatki
wisniowySz
wisniowySz 25.01.2026, 21:36:10 via iOS
  • 5
No no no, proszę państwa "kataster od 70m2/od drugiego/trzeciego mieszkania" czy inne tam podobne. Oni tak będą szukać kasy, że wprowadzą szybciej niż nam się wydaje.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • The Force shall free me.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.03.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.08.2014

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking