Wpis z mikrobloga

@Richtig_Piwosz nie zakładaj kaganca, bo nie musisz. Jesteś dorosłym człowiekiem, to twój pies i jeśli uważasz, że nie potrzebuje kaganca to tak jest. A wykopkowe panikarze, to szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: nie rasą a masą. To co robisz jest nie tylko egoistyczne, ale i niebezpieczne. Czy jestem panikarzem? Nie, bo nie boję się psów. Ale to nie znaczy, że w twoim otoczeniu nie ma ludzi, którzy się boją. Plus, zastanów się, co, oby nie, stanie się jeżeli dojdzie do jakiegoś wypadku? Ojej, a uczyłem go być takim przyjacielskim psem. Ja i tak cię nie przekonam, ale czasem trzeba pomyśleć też
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz Ty puknij się w ten swój pusty wieśniacki łeb. To nadal jest zwierzę, a nie człowiek, chodzisz pomiędzy ciasnymi alejkami, niech się jakiś gówniak zakręci albo temu psu ktoś na łapę stanie i będzie nieszczęście. Nie wiem ile jeszcze razy pies takiej rasy musi komuś życie zniszczyć, żeby taki dzban jak ty się otrząsnął i założył mu kaganiec jak idzie do sklepu. Mówisz, że to ludzie się zesrali, ale największa
  • Odpowiedz
@CzaikaRuchaika na właściciela też działa jak potrzeba. Polecam zamiast szarpać się i strzępić ryja w internecie. Nie ma obowiązku zakładania kagańca, z drugiej strony Castorama pozwala na wejście z psem jeśli jest na smyczy i w kagańcu więc OP idąc w zaparte udowadnia, że nie potrafi zaakceptować w swojej głowie pewnych rzeczy.
wisniowySz - @CzaikaRuchaika na właściciela też działa jak potrzeba. Polecam zamiast ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz myslalem, ze to bait, ale niestety. Lubie zwierzeta i sam mam psa i kota, ale w zyciu bym nie pomyslal o tym, aby brac go do srodka sklepu, restauracji czy jakiegokolwiek obiektu w ktorym sa ludzie. Choroba psychiczna widze na powaznym stadium. Chociaz kaganiec bys zalozyl, z szacunku o innych bezpieczenstwo egoisto. Co chcesz w ten sposob manifestowac? Kto bedzie sprzatal ta sline co mu leci z pyska?
Szkoleniem pieska
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz OMGggg, jak ja lubię te wielkie amstaffie mordziszcza.

@CzaikaRuchaika Daj chłopu spokój. Jak wie, że ma dobrze ułożonego psa to znaczy, że ma dobrze ułożonego psa i mógłby go nawet puszczać luzem w tej kastoramie i każdy by się cieszył.

@paluszki_rybne A to udomowione zwierzęta, są jakieś nie wiem, nieprzewidywalne? O co chodzi? Czy tylko rasa tak pobudza twoją wyobraźnię? Bo są też tacy, co jak widzą muzułmanina
  • Odpowiedz
@KRCZVSK Tak, udomowione zwierzęta są nieprzewidywalne i nie będę tłumaczyć twojemu wieśniackiemu rozumkowi jak to działa. Sam porównujesz ludzi do zwierząt to już tylko pogratulować dedukcji.

Seba nieśmieszny jesteś przede wszystkim i robisz tylko zagrożenie dla innych, skończ się kompromitować i usuń konto trollu
  • Odpowiedz