Wpis z mikrobloga

7/50 #wakacjezbajkami

Dexter’s Laboratory - Laboratorium Dextera

Rok produkcji: 1996–2003
https://www.imdb.com/title/tt0115157/
IMDb 7.9/10

Przygody młodego chłopca, który zafascynowany jest nauką i eksperymentowaniem. Czasem jego zapędy są temperowane przez rodziców ale jego największym zagrożeniem była starsza siora Didi, która swoją ignorancją niweczyła najśmielsze plany Dextera.

Ze wszystkich bajek Cartoon Network najbardziej lubiłem właśnie Dextera. Atomówki były mega przewidywalne (i dziewczyńskie, nie oglądałem) a Johnny Bravo śmieszył tylko za pierwszym razem, ale jeszcze parę znanych tytułów z CN wspomnę. Natomiast właśnie się zorientowałem, że Chojrak mi umknął ;( Może jakiś mały suplement dorobię.
WLADCA_MALP - 7/50 #wakacjezbajkami

Dexter’s Laboratory - Laboratorium Dextera

Rok ...

źródło: dexter

Pobierz
WLADCA_MALP - 7/50 #wakacjezbajkami

Dexter’s Laboratory - Laboratorium Dextera

Rok ...
  • 40
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP:
Do tej pory pamiętam pierwszy odcinek wyemitowany w serii Cartoon Cartoons gdzie ludzie mogli głosować na to jaka kreskówka miała być rozwiana dalej :)
Pleeeease, pleeeease, do not push that button! You have no idea what it… does…
  • Odpowiedz
  • 10
@WLADCA_MALP
Genndy Tartakovsky pokazał że jest absolutnym wirtuozem. Tutaj i w Samuraju Jacku. Tylko ze to drugie dodatkowo potwierdził 20 lat później ()
  • Odpowiedz
  • 8
@WLADCA_MALP Pamiętam, że jak wyszedł serial Dexter o tym mordercy, to zawsze myślałem, że to dorosła ekranizacja tej bajki. Dopiero teraz nadrabiam ten serial
  • Odpowiedz