Wpis z mikrobloga

7/50 #wakacjezbajkami

Dexter’s Laboratory - Laboratorium Dextera

Rok produkcji: 1996–2003
https://www.imdb.com/title/tt0115157/
IMDb 7.9/10

Przygody młodego chłopca, który zafascynowany jest nauką i eksperymentowaniem. Czasem jego zapędy są temperowane przez rodziców ale jego największym zagrożeniem była starsza siora Didi, która swoją ignorancją niweczyła najśmielsze plany Dextera.

Ze wszystkich bajek Cartoon Network najbardziej lubiłem właśnie Dextera. Atomówki były mega przewidywalne (i dziewczyńskie, nie oglądałem) a Johnny Bravo śmieszył tylko za pierwszym razem, ale jeszcze parę znanych tytułów z CN wspomnę. Natomiast właśnie się zorientowałem, że Chojrak mi umknął ;( Może jakiś mały suplement dorobię.
WLADCA_MALP - 7/50 #wakacjezbajkami

Dexter’s Laboratory - Laboratorium Dextera

Rok ...

źródło: dexter

Pobierz
WLADCA_MALP - 7/50 #wakacjezbajkami

Dexter’s Laboratory - Laboratorium Dextera

Rok ...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cudowna bajka, jak na złość, nigdzie jej nie ma po latach w dublażu. Wybuchowo tak wiruje świat, Dekstera świat!
Ps
Powiedz chociaż jedno słowo po francusku, prosimy!
FROMAGE
  • Odpowiedz
@huudyy: ja CN oglądałem jak miałem 10 lat (notabene, nie miałem tego formalnie w pakiecie kablówki, ale jakoś dali CN po angielsku), nie wyobrażam sobie, żeby moja mama z chęcią oglądała ze mną jakąkolwiek bajkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jeśli mam zgadywać, obstawię że pewnie dość sporo i niech będzie 70
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: dycha za dużo ;) ale w latach 90 oprócz CN był odkodowany Canal+ z Diabelskim młynem i parę innych ;) A mama nie trawiła większości bajek, ale Dextera, Pinky i mózg czy stare Looney Tunes to uwielbiała ze mną oglądać.
  • Odpowiedz