Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, co miała w głowie moja żona jak mnie brała. Bo chyba w największym dołku życiowym wtedy byłem. Nie miałem pracy, rozkręcałem firmę, która była na minusie, byłem najbardziej spasiony w życiu, oraz totalnie przeorany psychicznie przez poprzednią kobietę z boarderkiem.

Na randkę przyjechałem pociągiem, bo nie miałem nawet wtedy auta, a ona Lexusem i była kilka leveli ode mnie wyżej jeśli chodzi hajs xD. Na samej radce spytałem czy zapłaci i powiedziałem jej, ze odradzam siebie, bo drugiego takiego #!$%@? to nie ma xD. Powiedziała, że widzi we mnie potencjał i brała mnie do chaty i nie wypuściła; od razu zamieszkaliśmy razem, dołożyła mi hajsu abym rozkręcił swoją firmę i wzięliśmy ślub.

Teraz z perspektywy 10 lat+ wygląda to zupełnie dla mnie crazy. Co te baby mają w głowie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Kasahara - Tak się zastanawiam, co miała w głowie moja żona jak mnie brała. Bo chyba ...

źródło: f621cf0e-b643-4bde-a71d-6d6604f1d31e-1689454718875

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
10 lat temu ludzie byli zupełnie inni.
To jeszcze nie czasy tak rozpowszechnionego insta, FB, aplikacji randkowych. Sporo ludzi, którzy znaleźli sobie drugie połówki w tamtych czasach, czy do 2013 opowiada, że czują się jakby uciekli przed potopem, bo to co wydarzyło się później, ich jako ludzi w związkach przeraża, i nawet nie czują się pewni, że by sobie dzisiaj w tych warunkach kogoś znaleźli.
Inna sprawa, to chyba wzrost. Miałem kiedyś
  • Odpowiedz
pięknie


@Kasahara: Myślę, że to też kwestia znalezienia żony z roczników gdzie wygląd i romantyzm coś jeszcze znaczyły. Współczuję młodszym pokoleniom gdzie ta kobiet liczy się tylko kasa i nic więcej
  • Odpowiedz
@Kasahara: No to jesteś taki typ ulubionego miśka bab Na prawdę nic zaskakującego. Sam obserwuję takie pary.

BTW to że przyznałeś że byłeś gruby kiedyś tam jest tak obvious jak to że nikt nie zaczyna od czarnego pasa w karate czy BF 15%

Ja mam z kolei typ urody aryjskiego gestapowca z SS na którego lecą Azjatki ale Polki lecą na brunetów; takie to aksjomaty w dzisiejszym świecie.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Tak, tak Borsuk tak sobie mów. To wieloletnia dobrze zaplanowana akcja sił specjalnych wschodu, żeby powstrzymać Cię kotem od dogonienie Intrudera, a Ty się jeszcze cieszysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: była po prostu spełniona kobietą. Sama nie mam parcia na to żeby facet więcej zarabiał ode mnie. Za to mam parcie żebym to ja dużo zarabiała. Jakbym miała faceta który by mi gotował, zabierał dzieci na treningi i sprzątał to bym brała nawet jeśli ten nie miałby auta i zarabiał najniższą krajową. Auto bym mu kupiła ze swoich 20 k pensji co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Kasahara: ty spotkałeś chyba jakieś totalne przeciwieństwo p0lki, takie coś zdarza się raz na 100 000 przypadków jak nie rzadziej, zwłaszcza w dobie tinderów i dziewczyn zagapionych w instagramy, które naobserwowały się facetów z samochodami po 200-300k wziętych w leasing i myślą że to taka "norma"

Potem sie dziwią że ktoś np: w Warszawie czy Krakowie może żyć bez samochodu a kasę inwestować w ważniejsze rzeczy( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
  • 4
@nad__czlowiek: jest Rosjanką tylko taką że przyjechała tu jak miała 8 lat. Ale powiem że poprzednie dziewczyny jakoś też tam materialistek mocnych nie miałem. Ale może inne czasy bo od 10 lat z oczywistego powodu wypadłem z rynku
  • Odpowiedz