Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, co miała w głowie moja żona jak mnie brała. Bo chyba w największym dołku życiowym wtedy byłem. Nie miałem pracy, rozkręcałem firmę, która była na minusie, byłem najbardziej spasiony w życiu, oraz totalnie przeorany psychicznie przez poprzednią kobietę z boarderkiem.

Na randkę przyjechałem pociągiem, bo nie miałem nawet wtedy auta, a ona Lexusem i była kilka leveli ode mnie wyżej jeśli chodzi hajs xD. Na samej radce spytałem czy zapłaci i powiedziałem jej, ze odradzam siebie, bo drugiego takiego #!$%@? to nie ma xD. Powiedziała, że widzi we mnie potencjał i brała mnie do chaty i nie wypuściła; od razu zamieszkaliśmy razem, dołożyła mi hajsu abym rozkręcił swoją firmę i wzięliśmy ślub.

Teraz z perspektywy 10 lat+ wygląda to zupełnie dla mnie crazy. Co te baby mają w głowie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Kasahara - Tak się zastanawiam, co miała w głowie moja żona jak mnie brała. Bo chyba ...

źródło: f621cf0e-b643-4bde-a71d-6d6604f1d31e-1689454718875

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
No to jesteś taki typ ulubionego miśka bab Na prawdę nic zaskakującego. Sam obserwuję takie pary.


@navaare: Bawi mnie to, że na siłę musisz mieć jakieś wytłumaczenie, które potwierdza twoją wizję. Nie możesz zaakceptować, że po prostu takiego chłopa szukała i tyle? Jej preferencja musi być jakoś ujęta w twojej teorii? Jeśli się wymyka teorii, to co ci się niby stanie?
  • Odpowiedz
@GhostTrick: Sam masz ból d@py o to widać jako jedyny inni nie hehe

Jeszcze do tego dodam jeśli ma/miała podobnego z wyglądu ojca lub np nauczyciela jako dziecko/nastolatka którego bardzo lubiła / miała z nim bardzo solidne relacje to wydatnie wpłynęło również na jej wyboru odnośnie autora wpisu a to już jest potwierdzony nawet w badaniach :D
  • Odpowiedz
@Cztero0404: zgadzam się. Wizja tutaj na wykopie dotyczącą kobiet jest skrajnie pesymistyczna i nierealistyczna. Same wykopki lubią ładne dziewczyny, więc niech się nie dziwią, że dziewczyny wolą przystojnych mężczyzn. Wizja panująca tu odnośnie statusu społecznego, i że tylko się to liczy nie jest prawdziwa. Musiałem na jakiś czas iść do marketu do pracy. Wiadomo - kiepska kasa, z początki trochę ego ucierpiało. Ale z czasem w tym sklepie osiedlowym mi
  • Odpowiedz
zgadzam się. Wizja tutaj na wykopie dotyczącą kobiet jest skrajnie pesymistyczna i nierealistyczna. Same wykopki lubią ładne dziewczyny, więc niech się nie dziwią, że dziewczyny wolą przystojnych mężczyzn. Wizja panująca tu odnośnie statusu społecznego, i że tylko się to liczy nie jest prawdziwa. Musiałem na jakiś czas iść do marketu do pracy. Wiadomo - kiepska kasa, z początki trochę ego ucierpiało. Ale z czasem w tym sklepie osiedlowym mi się spodobało i
  • Odpowiedz
@Kasahara:

Powiedziała, że widzi we mnie potencjał i brała mnie do chaty i nie wypuściła; od razu zamieszkaliśmy razem, dołożyła mi hajsu abym rozkręcił swoją firmę i wzięliśmy ślub.


Jest sporo dziewczyn które obierają sobie na cel naprawienie "bad boya, huligana" i sprawienie aby wyszedł na ludzi i owiniecie go wokoło palca. Może właśnie byłeś takim bad boyem.
  • Odpowiedz
@Kasahara: w sumie rel trochę bo moja obecna też mnie brała gdy wyglądałem jak zapuszczony szkielet wypuszczony z kazamatów jakichś. Hajs może był ale nie było tego po mnie widać bo ubierałem się jak lump xD
  • Odpowiedz