Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, co miała w głowie moja żona jak mnie brała. Bo chyba w największym dołku życiowym wtedy byłem. Nie miałem pracy, rozkręcałem firmę, która była na minusie, byłem najbardziej spasiony w życiu, oraz totalnie przeorany psychicznie przez poprzednią kobietę z boarderkiem.

Na randkę przyjechałem pociągiem, bo nie miałem nawet wtedy auta, a ona Lexusem i była kilka leveli ode mnie wyżej jeśli chodzi hajs xD. Na samej radce spytałem czy zapłaci i powiedziałem jej, ze odradzam siebie, bo drugiego takiego #!$%@? to nie ma xD. Powiedziała, że widzi we mnie potencjał i brała mnie do chaty i nie wypuściła; od razu zamieszkaliśmy razem, dołożyła mi hajsu abym rozkręcił swoją firmę i wzięliśmy ślub.

Teraz z perspektywy 10 lat+ wygląda to zupełnie dla mnie crazy. Co te baby mają w głowie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Kasahara - Tak się zastanawiam, co miała w głowie moja żona jak mnie brała. Bo chyba ...

źródło: f621cf0e-b643-4bde-a71d-6d6604f1d31e-1689454718875

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@Kasahara dziewczyny z zza wschodnich granic nie mają dużych wymagań ( ͡º ͜ʖ͡º) jakby to była polka to zapytałbym czy zapomniałeś wspomnieć, że jesteś czarny/śniady :D
  • Odpowiedz
@Kasahara: spoko sprawa, mnie moja dziewczyna którą wspierałem zostawiła parę lat temu jak miałem jeden z najgorszych okresów w życiu, bo uznała że musi skupić się na sobie. Więc zazdroszczę wybranki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara Zazdroszczę. Sam przeżyłem coś podobnego bo byłem robolem w budżetoce zarabiałem 3800 na rękę a ona była programistka plus miała bogatych rodziców i też mnie wybrała i sam nie wiem dlaczego bo jestem napraede brzydkim kolesiem.
oczywiście #!$%@?łem to przez mój nałóg ale jednak cieszę się że raz w życiu się do mnie szczęście uśmiechnęło.
  • Odpowiedz
a jaka jest wizja postrzegania mężczyzn przez kobiety?


@Kreation: Przepraszam, ale nie chcę pisać ponieważ uważam iż przynajmniej w tej przestrzeni internetu nie ma to absolutnie żadnego sensu. Tutaj jeśli napiszesz słowa prawdy to zazwyczaj zostaniesz zwyzywany od beciaka, białorycerzyka, simpa, cucka oraz podobnych rzeczy a mi się nie chcę kłócić po prostu z takimi ludźmi.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Może jesteś tą słynną Sylwią z pasty xD

Przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała
tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu.
leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ja się zaręczyłem będąc na drugim roku studiów, jako młody chłopak bez stałej pracy. Za pierścionek zapłaciłem kartą kredytową, bo nie miałem gotówki. Nie wiem kto był głupszy - ja zaślepiony miłością czy ona co powiedziała tak.

W tym roku będziemy świętować 9 rocznicę ślubu ()
  • Odpowiedz
@Kasahara: Musiałeś mieć wtedy dobrą mordę tudzież być misiowaty w dobrym znaczeniu i mocno w jej typie preferowanym

NIGDY nie jest tak że kobieta nie będąc nastolatką bierze sobie kogoś kto jej nie podoba się fizycznie tudzież ma $$$ Milionów lat ewolucji jakimś tam romantyzmem nie zniesiesz To kobiety chcą żeby faceci tak myśleli ale sroga bida z nędzą facetowi grozi jeśli zwiąże się tylko na podstawie romantyzmu Kobiety ZAWSZE
  • Odpowiedz