Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurcze, czy ja jestem jakaś dziwna ? Od czasu do czasu spotykam się z koleżankami z pracy na różne spacery po mieście, mamy ładne bulwary, polany. Za każdym razem na takim spacerze jest : "oo idziemy do tej restauracji ?, idziemy do tego klubu ?". Odrazu zaznaczam że nigdy nie jest ustalony taki temat przed spotkaniem. Problemem jest u mnie, że ja jem obiady w domu i gotuje w domu. 3/4 u mnie kobit w pracy( nawet te co mają męża i dzieci ! ) nie gotują w domu tylko właśnie się bujają po klubach i restauracjach. I właśnie na takim spacerze, ja za każdym razem wyjeżdżam z tekstem ( tak to powiedziała koleżanka), że jestem najedzona, jadlam obiad w domu. Najgorsze w tym, że owszem nie muszę iść z nimi nigdzie ale w pracy są przytyki : "co? , znowu ugotowałas obiad dla siebie i męża ? Zapewnie z nami nie pójdziesz ?" No przykro mi, mam taki styl życia, lubię robić na cały tydzień zakupy, zaplanowac obiady. Zawsze mogę iść na lody, kawę no ale nie żaden obiad. Tak naprawdę, też trochę finansowo mi szkoda ale już tego nie mowilam nikomu. Jest mi trochę przykro, że jestem tak traktowana, widze te głupie usmieszki, to ta co gotuje obiad w domu po pracy. Jeszcze żeby było śmieszniej, jestem najmłodsza od moich koleżanek z pracy. Ja 27 lat a one mają od 32 do 45 lat. Niektóre mają dzieci, niektóre już mają nastolatków ale zawsze co słyszę w biurze to : " zatelefonuje do męża i odbierze z przedszkola dziecko i będę mogła z wami iść". Baby, co z wami ?

#zalesie #pracbaza #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 97
  • Odpowiedz
mimo że to ty jesteś normalna ale po prostu nie pasujesz do nich.


@sammy34: uwazasz ze to normalne udawac kolezanke, a potem zlosliwie twierdzic, ze nie wydasz 50zl na obiad w towarzystwie "kolezanek" cos tutaj sie nie spina
  • Odpowiedz
jeśli uważasz że zostawienie dziecka żeby się sama nazrec i nie zadbać o nie to norma


@Linnior88: może nie warto brać sobie upośledzonego męża, skoro dziecka nie jest w stanie nakarmić. z tobą też nie lepiej, jak nie byłabyś w stanie nakarmić bajtla przed wyjściem. poza tym nie pierwszy raz bejciaro logika ci się nie spina - nie ma różnicy czy idzie z koleżankami żreć czy nie, bo i tak jest
  • Odpowiedz
mnie zastanawia skąd się bierze ten analfabecki zwyczaj stawiania spacji przed znakiem interpunkcyjnym?


@thorgoth: ze spacją jest dużo szybciej. W niektórych telefonach znak zapytania wyłącza autokorektę na ostatnim słowie. Btw chciałeś zabłysnąć, szkoda że słowo „analfabecki” nie istnieje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Cadfael: no przegrywem trzeba raczej być żeby odbijać piłeczkę bo samemu się ma pełno wad jak ty i boli cię tylnia część ciała że są kobiety które reprezentują sobie o wiele więcej niz ty , ofensywny ton rozmowy też świadczy i tym że czujesz kompleksy w stosunku do kobiet takich jak ja , chamstwo krzyczy niestety najgłośniej
Gdybyś nie miała kompleksow to byś nie musiała atakować kobiet które potrafią się zająć
  • Odpowiedz
Gdybyś nie miała kompleksow to byś nie musiała atakować kobiet


@Linnior88: czekaj mordo, a to nie przypadkiem ty się zesrałaś pod zdjęciem litwinki, że ona taka paskudna a ty piękność? xD mów mi więcej o kompleksach, przegrywie, jesteś ekspertką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cadfael: przegrywem jesteś ty bo bronisz patologicznych zachowaj wśród kobiet i lenistwa , ciekawe kiedy twój mąż się właśnie za takimi litwinami czy ukrainkami zacznie oglądać bo one chociaż coś umieją u są kobiece delikatne a nie gębą od ucha do ucha a cokolwiek zrobić to 2 lewe ręce
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: śmieszą mnie niektore osobniki w tej dyskusji , jak kobieta gotuje i dba o rodzinę to według nich niewolnica męża xD żałosne jak kobiety które nie są leniwe są zaszczuwane przez te którym nic się nie chce i chcą żeby każda olewala swoją rodzinę jak one xD
  • Odpowiedz
ciekawe kiedy twój mąż się właśnie za takimi litwinami czy ukrainkami


@Linnior88: twój przyszły mąż już zrozumiał w czym rzecz i właśnie obraca jakąś elegancką wschodnią pannę. tobie zostaje bycie mistrzynią w sałatkach z ogórków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cadfael: mam pracę , świetnie piekę i gotuje , sama sobie jestem w stanie wszystko zapewnić i to boli niektore że potrafią tylko szukać faceta żeby im wszystko płacił a same nie potrafią wiele
Tak wiem że to boli że niektórzy mają więcej zdolności i łask od Boga ale na litość boską nie pluj jadem w innych tylko się za siebie w końcu weź
I nie mój przyszły mąż nie musi
  • Odpowiedz
@Linnior88 Jezus, kobieto XD Nie wstyd ci robić za pick me girl na portalu z największym stężeniem przegrywów w polskim internecie? Serio czujesz się dowartościowana dzięki temu?
Baby łechczące sobie ego jechaniem po innych babach to najgorszy gatunek karyny, ha tfu.
Sto razy bardziej wolę "nieroba" co mi nie ugotuje i zarabia mniej ode mnie, niż takiego zakompleksionego oszołoma
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): >Chcecie byc feministkami to płacicie wszystko na pół z mężem i zarabiajcie tyle co on

@Linnior88: Jesteś tak fatalna że nawet sobie nie umiesz wyobrazić ze byś zarabiała więcej od faceta, wyobraź sobie że pełno kobiet zarabia bardzo dobrze i lepiej od facetów w tym ja xD to nie jest nic niezwykłego, ale ciebie przerasta nawet to, że przed znakiem interpunkcyjnym nie stawia się spacji. Jak OPkę,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale to ty piszesz z anonima bo nie jesteś się w stanie pod tym swoim chamskim wysrywem podpisać , to się dopiero nazywa przegryw życiowy
Jeśli nie jesteś w stanie podpisać się własnym nickiem pod własnymi słowami to wiesz gdzie możesz sobie swoją opinię wsadzić
  • Odpowiedz