Aktywne Wpisy

lord-nihilus +60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Jakie marki perfum uważacie za przereklamowane, a które za niedocenione?
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique





czy spotykanie się z takimi 18/19/20 latkami ma sens? dla chłopa z małym doświadczeniem.
Jestem po 30, ale mam bardzo male doświadczenie z kobietami. Spotykałem się z dziewczynami koło 25, ale nic z tego nie wychodziło.
Te młodsze napewno mają mniejsze oczekiwania, bo same są niedoświadczone.
Oczywiście w zamian będę pewnie betabankomatem, bo studentki kasy nie mają. Jednak to chyba ostatnia szansa dla chłopa.
Te poniżej 23 mnie raczej nie lajkuja jednak mogę ukryć wiek i pewnie więcej wpadnie.
Mentalnie czuję się jak nastolatek, więc może się dogadamy.
#tinder #podrywajzwykopem #randki #rozowepaski #niebieskiepaski
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Co robić?
@kabotyno: gdzie tak napisał?
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
Odpowiadam lecą, ale te z problemami psychicznymi.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
Czysto pragmatycznie, będziesz lata do tyłu w porównaniu z parami 2x dorosłe osoby z dual income, dual social network itd.
Zanim taka 18ka zacznie wnosić coś więcej do związku to parę lat zanim podrosnie emocjonalnie i zawodowo, zbuduje sieć kontaktów, ustabilizuje swoje ambicje.
────
@pymbelak: Tak jak piszesz. Bo też mam takiego kumpla. Tylko żadna z nich nie nadawała się do poważnej relacji. Wszystkie były niedojrzałe emocjonalnie, bez względu na wiek.
Oki.