Wpis z mikrobloga

@kampaw: część parków też jest zamykana na noc. W ciągu dnia bramy są normalnie otwarte (przynajmniej u mnie, a mam kilka działek na dwóch różnych ogrodach więc mam jakiś ogląd) Społeczność rod tez nie jest zamknięta, w każdej chwili możesz do niej dołączyć. w 2017 roku kosztowało mnie to 300zł wpisowego/per działka.
Jestem na 99% pewien że ta ostatnia nagonka na rod tu na wykopie i w internecie to opłacona kampania


@WielkiPowrut88: gdzie mogę się zgłosić po moje pieniądze? Od lat mówię, że rody to patologia. Oddać te enklawy mieszkańcom. Część na drogi, część na parki, część na mieszkania. We Wrocławiu mamy tego gówna pełno. Wszystko pozagradzane, a jak się chcesz przejść to zaraz jakaś stara baba będzie cię wyzywała
@PodniebnyMurzyn: Widze że taki ból tyłka że aż musiałeś zrobić oddzielny wpis na ten temat zamiast napisać pod tamtym?

Jak dla mnie to brakuje Ci czytania ze zrozumieniem, imo z pytania wynika po prostu ciekawość czemu nikt takich atrakcyjnych działek nie zaadoptował do tej pory albo czemu miasto nie zrobiło tam czegoś użyteczności publicznej, betonozę i mieszkania ty dodałeś do swojej interpretacji
A jaki jest sens parku w środku miasta jak ja nie korzystam? A jaki jest sens bieżni i stadionu w środku miasta jak ja nie jestem sportowcem? A jaki jest sens parkingu przy drodze jak nie mam auta? A jaki jest sens ścieżki rowerowej jak nie mam roweru? A jaki jest sens bulwarów wzdłuż rzeki jak nie lubię spacerów? A jaki jest sens dworca kolejowego w środku miasta jak nie jeżdżę pociągiem?
@iamjashin: tylko argument o skomunikowaniu działa też przeciwko parkom, bo przecież można by tam było postawić coś jeszcze bardziej pożytecznego, a na poczet parków zburzyć parę biurowców w gorszych lokalizacjach.