Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adoxer

Adoxer

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 145379
  • Znaleziska 1959
  • Mikroblog 143420
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 31
Adoxer
Adoxer 20.06.2026, 03:49:24
  • 3
#mecz Co ten sędzia taki agresywny haha
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imnotnorm
imnotnorm
14.06.2026, 18:53:08
  • 6
#mecz jak zrobili skrót CUW z Curacao?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 14.06.2026, 18:57:38 via Wykop
  • 3
Curacao


@imnotnorm: kod ISO 3166-1 alfa-3: CUW)
Adoxer - >Curacao

@imnotnorm: kod ISO 3166-1 alfa-3: CUW)

źródło: 1000027604

Pobierz
  • Odpowiedz
Adoxer
Adoxer 14.06.2026, 13:21:11
  • 0
#f1 Kiedy Stroll zrobił out ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanOko
PanOko
14.06.2026, 13:22:29 via Wykop
  • 0
@Adoxer: też się zdziwiłem
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
14.06.2026, 13:22:45 via Wykop
  • 1
@Adoxer: noone cares xD liczyli ze nikt nie zauwazy
  • Odpowiedz
Adoxer
Adoxer 05.06.2026, 12:06:42
  • 2
#f1 Oj Hadjar
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer
Autor
13.06.2026, 21:03:57 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: Cześć, wybacz ze tak późno odpowiadam
  • Odpowiedz
Adoxer
Adoxer 13.06.2026, 20:52:56
  • 0
#mecz Mecz klasy okręgowej oglądało mi się lepiej niż ten "mecz" na mistrzostwach świata xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 22.05.2026, 17:11:54
  • 5
#f1 Nie pokazali powtórki bo Albon uderzył w Świszcza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
22.05.2026, 17:19:21 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

Adoxer
Adoxer 03.05.2026, 17:46:32
  • 3
#f1 Lecrec to chyba lubi sie kłócić z Ferrari xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bolitar
Bolitar
17.03.2026, 15:48:24
  • 6
Potężne uderzenie Alonso
#f1
Bolitar - Potężne uderzenie Alonso
#f1

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 17.03.2026, 16:22:03 via Wykop
  • 3
@Incel_Core2Duo: Chyba że inżynier Hondy źle ustawi program i dostanie full power zamiast ładowania
  • Odpowiedz
Essu_97
Essu_97
Essu_97
15.03.2026, 09:27:51
  • 2
#f1 czy stare Tilkedromy są w tym momencie najlepszymi torami w kalendarzu? Fajne Chiny. Zazwyczaj też tam jest spoko. Bahrajn też czesto dowoził w tym roku tego nie zrobi. Sepang było ekstra. Myślę, że Turcja też by oddała dzisiaj przy nowych bolidach
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 15.03.2026, 09:49:53 via Wykop
  • 0
@Essu_97: Mówisz ze tory gdzie była nie bylo ograniczeń do nitki są najlepsze a tam gdzie były ograniczenia są gorsze ?
  • Odpowiedz
Adoxer
Adoxer 15.03.2026, 08:15:42
  • 2
#f1 Jak nie będzie SC, to mamy juz nudy do końca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 15.03.2026, 07:50:45
  • 14
#f1 Ferrari zaraz coś odwali xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 15.03.2026, 07:00:07
  • 5
#f1 Ładnie Mercedes upokarza McLareny po ich sukcesach xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
14.03.2026, 20:05:24
  • 6
Where Budkowski? Oni ogłaszali skład ekipy na ten sezon?
#f1
Gieekaa - Where Budkowski? Oni ogłaszali skład ekipy na ten sezon?
#f1

źródło: ef1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 14.03.2026, 21:44:25 via Wykop
  • 0
@Gieekaa: Budkowski pojawi się parę razy jako dziennikarz na torze, po co ma siedzieć w studio ?
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
14.03.2026, 03:16:54
  • 0
#f1 .

który team lepszy?

  • Sokół + Jaskiek 16.1% (5)
  • Sokół + Brokuł 83.9% (26)

Oddanych głosów: 31

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 14.03.2026, 03:17:31 via Wykop
  • 3
@Akatrosh: Sokół + Boro
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
08.03.2026, 05:18:22
  • 1
Myślałem, że będzie więcej problemów technicznych, a tu jedynie Bottas, Hulk, Hadjar i obie sieroty hondowe
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 08.03.2026, 05:22:08 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: Spokojnie jeszcze będą sie rozpadać i bedzie jazda z karami za nadmierną ilość użytych elementów silnika
  • Odpowiedz
Adoxer
Adoxer 07.03.2026, 06:03:35
  • 14
#f1 Dałbym podwójne DSQ Mercedesowi za tą dmuchawę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe
09.02.2026, 15:11:50
  • 3
#f1 ktoś ogląda prezentację McLarena? xD zapomniałem że to dzisiaj xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 09.02.2026, 15:12:07 via Wykop
  • 9
@0caffe: Nie warto
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
29.01.2026, 14:00:25
  • 8
#f1 ale bym se obejrzał wyścig f1 na polsacie z komentarzem borówy poprzedzonym reklamą tabletu lte
aspartamowy - #f1 ale bym se obejrzał wyścig f1 na polsacie z komentarzem borówy popr...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 29.01.2026, 15:45:40 via Wykop
  • 2
@Raul77: Na CDA jest praktycznie wszystkie wyścigi ( takze wersje z studiem )z lat 2007 - 2015 i dużo sesji kwalifikacyjnych, ostatnio na YT pojawia sie tez content z lat 2004-2006 z czasów TV4
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
23.01.2026, 14:09:28
  • 4
#f1 Pytanie do ekspertów: Williams jest w dupie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 23.01.2026, 14:10:25 via Wykop
  • 4
@dodi-lukebakio: urządzają sie tam, jeśli będą musieli zmieniać koncepcje
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
23.01.2026, 13:12:36
  • 70
ROBERT BŁAGAM ODŁÓŻ TĄ BOSCHKE!!!!!!

#f1
ArmandoDiAlonso - ROBERT BŁAGAM ODŁÓŻ TĄ BOSCHKE!!!!!!

#f1

źródło: 1000003260

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adoxer
Adoxer 23.01.2026, 13:14:21 via Wykop
  • 6
@ArmandoDiAlonso: A tak się chwalili ze jako pierwsi przerzucili zasoby na 2026 rok xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking