Wpis z mikrobloga

Ale na serio, jeżeli są w mieście to każdy powinien mieć możliwość wejścia na ich teren jak do parku.


@mixererek: Gdyby tak było pewnie byłby o nie mniejszy ból dupy ¯\(ツ)/¯
Jestem na 99% pewien że ta ostatnia nagonka na rod tu na wykopie i w internecie to opłacona kampania. Reszta to pożyteczni idioci którzy podchwycili temat i znaleźli sobie nowego wroga.


@WielkiPowrut88: Oczywiście że tak jest, te tereny byłyby idealne dla deweloperki więc będą uprawiać swoją tępą propagandę, zresztą nawet pod tym wpisem widać pożytecznych którym beton do końca łby pozalewał
To ciekawe, bo ja widzę bramy, klucze i ogólny brak możliwości normalnego wejścia na teren.


@kampaw: to zgłoś to do odpowiednich instytucji. U mnie furtki są, ale normalnie otwarte.
@PodniebnyMurzyn jaki wyrsryw pękających dup w komentarzach. Weźcie sobie kupcie kilka działek na rodos i zróbcie park dla reszty ludzi, aby działkowicze mogli żyć w spokoju. Co Was interesuje kto co robi na swojej działce. A nawet jeśli zrobiliby park to i tak może raz byście z niego skorzystali.
@PodniebnyMurzyn: Bezka z ciebie. Oczywiście lepsze ogródki niż betonoza. Ale to równie dobrze można napisać, że lepsze mniejsze gówno na środku chodnika niż większe gówno. ROD są pozamykane, często palone są tam śmieci, meliny bezdomnych. I alternatywą są po prostu otwarte, zielone tereny. Dla chcącego nic trudnego, może nawet na szczeblu ustawowym możnaby za wynagrodzeniem wywłaszczyć właścicieli (chociaż to nawet nie do końca właściciele) i zobowiązać samorządy do przeznaczenia powiedzmy 75%
@WielkiPowrut88: lol, jako osoba interesująca się urbanistyką nieznoszę RODów. Często najlepsze tereny w centrach miast przeznaczone dla nielicznych w imię niewygody licznych. Żeby to jeszcze zadbane było. Ale nie, może 1 na 10 jako tako wygląda. RODy w centrach miast są do zaorania