Wpis z mikrobloga

Wizyta Dudy i Tuska w Waszyngtonie, ja to olewałem bo uważałem, że to tylko kurtuazyjna wizyta lub po prostu Amerykanie chcą nas pouczyć, tak też widziałem w różnych przewidywaniach co to będzie. Parę minut temu patrzę sobie co tam nudnego powiedzieli.

A tu Biden...

JEB 2 MILIARDY POŻYCZKI! MAMY TEŻ PRAWIE 100 SZTUK HELIKOPTERÓW NA SPRZEDAŻ! CO? MAŁO? A MACIE JESZCZE 1700 RAKIET Z CZEGO KILKASET O TAKIM ZASIĘGU, ŻE OSTRZELAĆ SOBIE MOŻECIE NAWET RUSKI KAZAŃ, MOSKWĘ CZY PETERSBURG!

A i zapakowałem wam też troszkę pomarańczy, do koszyka, żebyście nie musieli stać w kolejkach po nie u was w Polsce. Wałęsa mi kiedyś opowiadał jak to u was jest...

Typowa wizyta u wujka Joe z Ameryki
( ͡ ͜ʖ ͡)

#ukraina #wojna #rosja #polska #wtf #heheszki
  • 168
  • Odpowiedz
  • 717
@Kagernak: reasumując dali nam pożyczkę na swój sprzęt dzięki czemu ich zbrojeniówka zarobi gigantyczne pieniądze a wykopki klaskają z tego powodu dupami, ech..
  • Odpowiedz
  • 19
@Stabilizator: Ja tam się nie wypowiadam bo na militariach się nie znam, ale śmieszy mnie to, że tu planujemy zakup dwóch blackhawków w tym roku a tu Amerykanie proponują setkę helikopterów xd
  • Odpowiedz
@Goijden: jak nam ruscy zniszczą lotniska i rozpadną nam się te rozklekotane f16 w ilości kilku sztuk to w sumie i tak zostanie zostanie nam rzucać kijami w czołgi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
reasumując dali nam pożyczkę na swój sprzęt dzięki czemu ich zbrojeniówka zarobi gigantyczne pieniądze a wykopki klaskają z tego powodu dupami, ech..


@mial85: Oni zarobią, my będziemy czym rzucać w was w razie czego a wy dalej wyjecie w tym samym miejscu. No #!$%@? macie, nie powiem. Ale co zrobić - widać to lubicie.
  • Odpowiedz
@Arriva: najpierw trzeba zbudować inne ważniejsze zdolności, więcej ludzi, więcej oplotki więcej samolotów a nie kupować 1700 czy ile rakiet
  • Odpowiedz
Ty to akurat będziesz #!$%@?ł dalej niż widział więc na pewno nikogo nie zaatakujesz


@mial85: Ja nie od was, atakami nie straszę ale ból dupy przeokrutny. To cieszy.
  • Odpowiedz