Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki pracujące zdalnie, a w szczególności ci którym bliżej do 30stki - gdzie staracie się poznawać kobiety??
Pytanie mógłbym i zadać pracującym stacjonarnie, bo poznawanie w pracy nie jest takie oczywiste a wręcz wielu nie chce z tego samego otoczenia, natomiast wiecie jaki jest zamysł: wiek robi swoje + wszystko dzieje się teraz online. Apki randkowe odpadają bo tam poziom ultra hard. Żałuję, że na studiach nikogo nie ogarnąłem, bo mam wrażenie że to był ostatni dzwonek no ale kto by wtedy wiedział że tak ciężko będzie za X lat, no i nie chciałem na siłę niczego tworzyć z pierwszą lepszą koleżanką z grupy tylko dlatego, że poszliśmy na piwo.

#homeoffice #pracazdalna #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #przegryw #blackpill #tinder #badoo #tfwnogf #samotnosc #agepill #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki pracujące zdalnie, a w szczególności ci...

źródło: 000B49S5S1QO6REN-C122-F4

Pobierz
  • 15
@mirko_anonim: kolego, to już w liceum przespałeś ten najważniejszy moment na podrywanie lasek, teraz nawet na studiach paszczury 1/10 mają ustalone daty ślubów XD a ty chcesz po 30' szukać panienek XD Za późno. A skoro nie udało ci się złapać do tej pory ani jednej na stałe, to przykro mi - masz kijowy wygląd - jak każdy facet poniżej 6/10 :(
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jako osoba od 10 lat pracująca 100% zdalnie…

Swoją poznałem na OkCupidzie, bo tam profile mają dużo miejsca na sensowne opisy i pytania quizowe też fajnie pomagają filtrować (chyba nawet po zarobkach, wykształceniu czy wadze można było parę lat temu)

Poza tym to jestem otoczony wianuszkiem kobiet na jeździe konnej: tam dorosły, szczupły facet może się poczuć jak jednorożec; babki też lubią diversity, a nie tylko kisić
ci którym bliżej do 30stki - gdzie staracie się poznawać kobiety??


@mirko_anonim: Generalnie to masz over dla chłopa. Lepiej poprzeglądaj tag #przegryw czy #blackpill, a żeby się trochę pocieszyć to też #mgtow.
Brutalna prawda jest taka, że jak przez 30 lat żadna kobieta cię nie porwała to nie masz tego, co w związku jest najważniejsze czyli wyglądu. Mówiąc innymi słowami jesteś po prostu brzydki.
Brzydkich samotnych facetów koło 30tki
pracuję zdalnie od 2 lat i powoli zaczynam przypominać jaskiniowca, lvl 32 większość znajomych w parach, rynek matrymonialny odpuściłem całkowicie, strata czasu i energi


@czlowiekproso: Brutalna rzeczywistość. Trym się tam. Alkohol niby pomaga, ale tacy jak my łatwo się uzależniają, więc nie wiem czy warto.
kolego, to już w liceum przespałeś ten najważniejszy moment na podrywanie lasek, teraz nawet na studiach paszczury 1/10 mają ustalone daty ślubów XD


@Zly_CzlowiekXD: pamiętam jak jedna ciotka za małolata mowiła mi, że szukaj teraz dziewczyny, jak nie znajdziesz do końca szkoły średniej to już kaplica. Wtedy myślałem, że to boomerskie #!$%@? starej baby, ale po wielu latach musze przyznać, że miala dużo racji. Myslałem, że poszukam sobie jakiejś na studiach