Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie szukać kobiety mając 30 lat?
(Z góry zaznaczam, że kursy tańca odpadają bo nie chce się nauczyc i oni nie chcą singli :P). Najprościej by było przez jakieś hobby ale przeszukałem wszystkie miejsca w swoim mieście wojewódzkim - domy kultury, ośrodki, szkółki, instytuty i.. jest sporo zajęć ale DLA DZIECI lub SERNIORÓW. To samo z wydarzeniami kulturalnymi w mieście, jest co chwile coś ale dla dzieci albo starych. Fora tematyczne na FB (poznawanie, podróże, aktywności) są puste albo służą jako reklama jakiejś firmy. Fora poza FB są martwe. Nawet duszpaszterstwa są dedykowane dla dzieci i młodzieży. Na apkach randkowych lipa.

#przegryw #znajomi #hobby #zainteresowania #przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #tfwnogf #suicidefuel #agepill #blackpill #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #zwiazki #relacje #tinder #badoo #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie szukać kobiety mając 30 lat?
(Z góry za...

źródło: 7a9c1225a585de709af086a94fb579c03464386f0439bb6afd2df98e57deb486

Pobierz
  • 39
@mirko_anonim: mam to samo tylko lvl 32. W pracy wszystkie zajęte a jak idę do klubu to przeważnie kończy się to seksem a takiej łatwej to ja nie chce na dziewczynę chociaż ostatnio poznałem bardzo fajna i to w klubie ale dałem jej zły kontakt po pijaku.. Także mimo wszystko myślę że kluby tylko nie te co odrazy chcą na seks tylko te co dają numer tel
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): @Durisil: ziom nie mam konta, byłem w kilku związkach niedługich i jednak bez baby to nie to samo. Wsyatrczy zwykła, normalna i twoje życie jest na innym poziomie. I tak wiem zaraz mi powiesz, że jak trafisz na toksyczną babe to nie jest fajnie - ale kto szuka toksycznej? wystarczy zwykła i masz już energie do życia.
@Rudz1elec: chłopie wolontariaty są dla dzieci albo studentów co
@mirko_anonim: @Ark00 @Rudz1elec @TTedbundYY @Pechpechpech @Vadzior @bulbulator90

Mając 30 lat chłop już powinien się czegoś dorobić,
Więc to mój sposób: UWAGA BRUTALNE!!!

...kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy,
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): .

Gdzie szukać kobiety mając 30 lat?

(Z góry zaznaczam, że kursy tańca odpadają bo nie chce się nauczyc i oni nie chcą singli :P). Najprościej by było przez jakieś hobby ale przeszukałem wszystkie miejsca w swoim mieście wojewódzkim - domy kultury, ośrodki, szkółki, instytuty i.. jest sporo zajęć ale DLA DZIECI lub SERNIORÓW.


Masz 30 lat, czyli nie dużo. Ja jestem kilka lat starszy od Ciebie, singiel
...kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach


@adamsowaanon: dupy nie będą chciały mieszkać z takim kolesiem. Na kilometr czuć że coś jest nie teges.. A mieszkań na rynku od #!$%@? w większych miastach więc sobie wybiorą inne. Dasz bardzo niską cenę? Tym bardziej będą spieprzać gdzie pieprz rośnie bo wyczują podstęp. Laski wyczuwają creepa na kilometr.
Też mam 30 lat i na dniach prawdopodobnie rozstanę się z obecną dziewczyną, więc będę musiał zacząć szukać kolejnej i plan działania jest taki:

- Tinder - tak wiem że wiele osób uważa to za ściek, ale jakiś minimalny procent szansy jest że pozna się kogoś normalnego
- Jazda konna - to jest bardziej coś co ja sam chciałem spróbować, ale wiadomo że tam będą jakieś dziewczyny
- Siłownia - skrzyżowałeś spojrzenia
dupy nie będą chciały mieszkać z takim kolesiem. Na kilometr czuć że coś jest nie teges.. A mieszkań na rynku od #!$%@? w większych miastach więc sobie wybiorą inne. Dasz bardzo niską cenę? Tym bardziej będą spieprzać gdzie pieprz rośnie bo wyczują podstęp. Laski wyczuwają creepa na kilometr


@De_Fault: w dobrych lokalizacjach wcale tak dużo nie ma do wyboru, np w UK w miastach studenckich,