Wpis z mikrobloga

Co mi się wyświetliło na #facebook teraz ( _)

Najbardziej puszczalska laska z mojego roku na studiach, która miała spokojnie kilkadziesiąt kolesi zaliczonych, która potrafiła w klubie zaciągnąć ochroniarza do kantorka i mu oblodzić wyszła właśnie za mąż.

Przepiękne fotki ze ślubu. Gość zwykły, przeciętny z wyglądu. W takich nie gustowała wcześniej nigdy. Programista middle developer robiący dla jakiejś amerykańskiej firmy, ale mieszkający w Polsce. Na 100% nie ma zielonego pojęcia o przeszłości swojej świeżo upieczonej żony.

Masakra.

#blackpill #redpill #p0lka #zwiazki #slub #logikarozowychpaskow #seks #studia #studbaza #programista15k #programowanie #pracait
  • 95
@Saddam_Husajn: Umiesz natychmiast rozpoznać puszczalską dziewczynę, wiesz że u ludzi z IT jest standardem wiązać się z puszczalskimi, strach pomyśleć jakie jeszcze znasz trudne prawdy o świecie. Widać że doświadczony łowca.
@Saddam_Husajn
Gdzie wy tych programistów tego typu spotykacie? XD U mnie wszyscy żonaci od dawna, dzieci wychowują albo się za kobietami nie uganiają sobie żyjąc pomału jak chcą. Jak ktoś pisze że programiści wyglądają jak odpady genetyczne xd, to wiem że jest trochę oderwany od rzeczywistości. Od czasu do czasu się jakiś kuc przydarzy jasne, ale większość programistów wygląda jak zupełnie normalni pracownicy biurowi.
Tak tak oczywiście, ludzie się przecież nie zmieniają


@AlienFromWenus: znowu trollujesz... Oczywiśćie, że się nie zmieniają, a nawet jeśli to nikt normalny nie będzie ryzykował czy ktoś się zmienił czy tylko udaje. Przyjdzie mi ktoś kto był ćpunem 15 lat, kradł, oszukiwał, siedział w więzieniu, a teraz się np. nawrócił i jest świętym. No ja się bardzo cieszę, ale ja mogę go zatrudnić do sprzątania kibli w firmie a i tak
@fortunato: Masz rację. Trochę to było uogólnienie z mojej strony. Nie jestem w stanie rozpoznać każdej laski co się puszcza ale wiele rzeczy się u puszczalskich lasek pokrywa. I nie każdy programista wiąże się z puszczalskimi kobietami ale jest ich wielu.
@Flypho: No akurat wszyscy jakich znam z tych co po studiach zaczęli przygodę w IT, czy to ze szkoły średniej, czy to ze studiów to jednak są faceci poniżej średniej jeżeli chodzi o atrakcyjność. I pieniędzmi wyglądu jakoś nie nadrobili.
Tak tak oczywiście, ludzie się przecież nie zmieniają i nie zaczynają im się ich aktywności nudzić.


@AlienFromWenus: wstrzemięźliwość seksualna jest jak mięsień, jak się go nie używa i wali z kim popadnie to potem to magicznie nie zniknie. szczególnie w przypadku popędu seksualnego ktory jest bardzo silnym bodźcem